تاریخ : دوشنبه، 23 مرداد ماه، 1391
موضوع : داماش و رسانه ها

مجتبی پوربخش : داماش گیلان - پرسپولیس تهران ؛ ورزشگاه عضدی رشت

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : پوربخش مدير روابط عمومي هيئت فوتبال استان گيلان در گفت و گو فارس، اظهار داشت: کميسيون ورزش شوراي تامين استان گيلان امروز جلسه‌‌اي در خصوص برگزاري ديدار دو تيم پرسپوليس و داماش در هفته پنجم ليگ برتر برگزار کرد. در اين جلسه از مديرکل ورزش و جوانان استان خواسته شد شرايط ورزشگاه سردار جنگل را براي برگزاري اين ديدار يک بار ديگر بررسي کند.

وي ادامه داد: طبق مصوبه شوراي تامين از فصل گذشته بايد ديدارهاي داماش با 4 تيم استقلال، پرسپوليس، ملوان و تراکتورسازي در ورزشگاه سردار جنگل برگزار شود اما اين ورزشگاه اکنون براي استانداردسازي در دست تعمير است و امکان برگزاري مسابقه در اين ورزشگاه نيست. سقف جايگاه ويژه کاملا برداشته شده و ديگر بخش‌هاي ورزشگاه نيز در دست تعمير است. از سوي ديگر صدا و سيماي مرکز گيلان در نامه‌اي به هيئت فوتبال گفته در صورتي که بازي در ورزشگاه سردار جنگل برگزار شود امکان پوشش تصويري و پخش مستقيم بازي وجود ندارد.

پوربخش تصريح کرد: برگزاري ديدار پرسپوليس و داماش در ورزشگاه عضدي هيچ مشکلي ايجاد نمي‌کند زيرا فصل گذشته در همين ورزشگاه در جام حذفي ديدار استقلال و داماش برگزار شد که داماش در آن بازي شکست خورد و هيچ مشکلي از لحاظ تماشاگران پيش نيامد. دو فصل قبل هم در ورزشگاه عضدي ديدار پرسپوليس و داماش در جام حذفي برگزار شد. بنابراين برگزاري ديدار اين دو تيم در هفته پنجم بدون مشکلي نخواهد داشت. با وجود اينکه هيئت فوتبال آمادگي برگزاري بازي در ورزشگاه عضدي را دارد اما هر تصميمي که شوراي تامين استان در مورد محل برگزاري ديدار پرسپوليس و داماش بگيرد تابع هستيم.
مجتبی پوربخش روابط عمومی هیئت فوتبال گیلان

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/488//داماش و رسانه ها/مجتبی-پوربخش-:-داماش-گیلان---پرسپولیس-تهران-؛-ورزشگاه-عضدی-رشت/