تاریخ : جمعه، 13 مرداد ماه، 1391
موضوع : اختصاصی سایت

اختصاصی | گفتگوی مهندس امیر عابدینی با برنامه ورزش و مردم + دانلود فیلم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : صبح روز جمعه مهندس عابدینی مدیر عامل باشگاه داماش گیلان مهمان برنامه ورزش و مردم بود.عابدینی در مورد مسایل روز فوتبال ایران و همینطور المپیک 2012 لندن سخن گفت.با توجه به اعلام قبلی , هواداران داماش منتظر این برنامه بودند تا صحبت های مدیرعامل خود درباره ی ماندن یا نماندن در داماش را بشنوند و البته امیر عابدینی خیال همه ی هواداران را راحت کرد و با صراحت گفت عاشق داماش هستم و می مانم.

به گزارش اف سی داماش - سایت هواداران داماش گیلان , عابدینی در پاسخ به سوال بهرام شفیع مبنی بر شایعه پیوستن او به پرسپولس اینطور پاسخ داد که این بحث از قبل وجود داشته است.من به داماش علاقه ای پیدا کرده ام , به خصوص الان که وضعیت ما وضعیت مطلوبی است.اسپانسر جدید ما صدرا است و مدیریت آن را جناب مهندس قویدل بر عهده دارند.مدیران این شرکت در شرایط بحرانی و در حالی که این هنجار در حال از دست رفتن بود , به خاطر ما و مردم پا پیش گذاشتند و آمدند و هزینه می کنند که داماش روی پای خود بایستد و آن هویت و محبوبیتی که در شهر گرفته از دست نرود.در همچین شرایطی بحث پرسپولیس با من مطرح نشد.

بحث پرسپولیس از 3 ماه قبل با من مطرح شد و نشست های مختلفی با آقای رویانیان داشتیم و مسایل مختلفی را پی می گرفتیم و رویانیان اصرار داشت که من مساعدت و همکاری با باشگاه پرسپولیس داشته باشم.من همیشه پرسپولیس را دوست داشتم و دارم.اما علاقه ای که الان به داماش دارم قابل مقایسه نیست با پرسپولیس! این را به صراحت می گویم که من به داماش متعصبم ! داماش مثل فرزند من در دستان من بزرگ شده است.از لیگ برتر سقوط کردیم به لیگ دسته اول و مجددا صعود کردیم به لیگ برتر و این مردم ما را فراموش نکرده اند و حمایت و کمک کردند و امروز از ما توقع دارند.

 

 

متن کامل خبر + لینک دانلود فایل تصویری را در ادامه مطلب ببینید :شفیع , به عابدینی گفت پس دوست دارید در داماش باشید و عابدینی اینطور پاسخ داد : من دوست دارم در داماش باشم و داماش را حمایت و کمک کنم و آن چیزی که از دستم در مدیریت بر می آید برای داماش انجام دهم.اگر قرار بود بنده در فوتبال گیلان نباشم , آن موقع به پرسپولیس می رفتم و به آن تیم کمک میکردم.از همه ی هوادارانی که عاشق داماش هستند می خواهم که مرا حمایت کنند.

عابدینی افزود : امسال داماش حرف زیادی برای گفتن دارد.امسال می توانیم استقلال را ببریم.پرسپولیس را اذیت کنیم.می توانیم گریبان اکثر تیم ها را بگیریم.چون تیم قدرتمندی هستیم.اما من نمی توانم علاقه ام را به پرسپولیس فراموش کنم.خواهش میکنم هواداران داماش از من ناراحت نشوند.من به هر حال یک پرسپولیسی بودم که به داماش آمدم.آن ها اعتقاد دارند که من باید پرسپولیس را فراموش کنم اما من از پرسپولیس دفاع می کنم و اعتقاد دارم که این تیم بزرگ و با هویت است و امسال هم موفق خواهد بود.
 

برای شما فیلم این گفتگو (بخش هایی که مربوط به داماش است) را در دو بخش آماده کرده ایم :

اطلاعات فایل اول :

فورمت : wmv - زمان : 6 دقیقه و 25 ثانیه - حجم فایل : 20 مگابایت

دانلود فایل تصویری :

لینک دانلود فایل اول - سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش

اطلاعات فایل دوم :

فورمت : wmv - زمان : 1 دقیقه و 30 ثانیه - حجم فایل : 4.67 مگابایت

دانلود فایل تصویری :

لینک دانلود فایل دوم - سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش


امیر عابدینی مدیر عامل داماش ورزش و مردم مهندس عابدینی

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/482//اختصاصی سایت/اختصاصی-|-گفتگوی-مهندس-امیر-عابدینی-با-برنامه-ورزش-و-مردم-+-دانلود-فیلم/