تاریخ : چهارشنبه، 11 مرداد ماه، 1391
موضوع : مصاحبه و گفتگو

عابدینی:حداکثر دو یا سه ماه دیگر در داماش حضور دارم/می‌خواهم معاون یا مشاور اجرایی باشگاه پرسپولیس شوم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : مدیرعامل داماش گیلان گفت: می‌خواهم در باشگاه پرسپولیس به عنوان مشاور یا معاون اجرایی کار کنم.

امیر عابدینی در مورد پیروزی 5 بر 3 داماش برابر پیکان گفت: بازیکنان ما در گذشته نیز خوب بازی می‌کردند اما نگرانی داشتند و نمی‌دانستند سرانجام باشگاه چه می‌شود. اکنون این دغدغه با مشخص شدن مالک جدید برطرف شده است.ضمن اینکه باور دارم دعاهای مردم در این ماه عزیز جواب داده است.

وی در مورد زمان حضورش در باشگاه پرسپولیس و اینکه چه سمتی در این باشگاه خواهد داشت، عنوان کرد: حداکثر دو یا سه ماه دیگر در داماش حضور دارم و در این مدت‌ کارها را تحویل گزینه جدید مدیرعاملی باشگاه داماش تحویل خواهم داد. در حال حاضر قویدل مدیرعامل شرکت صدرا،‌ حمیدرضا محمد را به عنوان مدیرعامل من معرفی کرده تا کارها را تحویل او بدهم. پس از آن به پرسپولیس می‌روم. ابتدا باید باشگاه داماش گیلان را تحویل دهم. می‌خواهم به پرسپولیس و رویانیان کمک کنم و در آن باشگاه مشاور یا معاون اجرایی شوم.

عابدینی در مورد وضعیت پرسپولیس از نظر فنی، گفت: دوستی را فرستادم و تمرینات ژوزه را از نزدیک دید. او می‌گفت تمرینات ژوزه در کلاس مربیان بزرگ است. او مربی با دانش و کارآمدی است اما مشکل پرسپولیس میانگین سنی بالاست. ژوزه هم بخواهد به بازیکنان جوان میدان بدهد نیاز به زمان دارد و از سوی دیگر ما قائل به نتیجه هستیم. با این حال اگر به ژوزه فرصت بدهیم پرسپولیس متحول شده را خواهیم دید. نباید نگران سه چهار بازی اول بود.

 

متن کامل مصاحبه را در ادامه مطلب ببینید :وی خاطرنشان کرد: در بازی با گهر ارتباط خط هافبک و دفاع برقرار نمی‌شد و تیم هارمونی نداشت. مربیان پرتغالی و اسپانیایی به بازی مستقیم اعتقادی ندارند و زمان لازم است تا تیم با تفکرات آنها آشنا شود. اکنون در پرسپولیس وقتی توپ زیر پای سیدجلال حسینی می‌آید منتظر پاس‌های بلند او هستیم، این یعنی اینکه هنوز تفکر گذشته در ذهن بازیکنان هست و باید تفکر جدید شکل بگیرد و آن زمان با نوآوری  ژوزه پرسپولیس متحول خواهد شد.


امیر عابدینی داماش گیلان حمید رضا محمد مدیر عامل داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/481//مصاحبه/عابدینی:حداکثر-دو-یا-سه-ماه-دیگر-در-داماش-حضور-دارم/می‌خواهم-معاون-یا-مشاور-اجرایی-باشگاه-پرسپولیس-شوم/