تاریخ : چهارشنبه، 11 مرداد ماه، 1391
موضوع : مصاحبه و گفتگو

علیرضا جهانبخش : شب خوبی برای داماش بود

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : علیرضا جهانبخش مهاجم داماش که دو گل به پیکان زده درباره این برد خوب می گوید:خدا را شکرشب خوبی برای داماش بود.ما به سه امتیاز این بازی نیاز داشتیم  و باید داخل خانه همه امتیاز بازی را می گرفتیم چون شرایط مان در جدول عوض می شد.

 وی درپاسخ به این سوال که آیا قبل از بازی با پیکان اسپانسر جدید باشگاه بازیکنان را شارژ مالی کرده بود یا نه می گوید:نه خبری از شارژ نبوداما صحبتهایی کرده بودند و قول هایی داده بودند.بچه ها هم یکدل شدند و سه امتیاز را گرفتیم.

جهانبخش در مورد پست بازیاش می گوید:من در اصل گوش چپ هستم اما آقای هرندی از من در نوک خط حمله بازی می گیرد. البته من بازی اول را بخاطر حضور در اردوی تیم ملی از دست دادم و مقابل فولاد هم 40-35 دقیقه بازی کردم اما مقابل پیکان فیکس بودم و دو گل زدم.

حالا که همه فورواردهای داماش گل زده اند رقابت در خط حمله این تیم داغ می شود اما جهانبخش می گوید:رقابت همیشه هست اما ما تیم خوبی داریم و همه می توانند کمک کنند.

وی درباره نتایج داماش هم می گوید:بهتر هم می شویم.همه تیم ها در ابتدای فصل به 4-3 بازی نیاز دارند .ما همبه این زمان نیازداشتیم اما هفته به هفته بهتر می شویم  و با این صحبت هایی که شده می توانیم در نیمه بالای جدول قرار بگیریم.منبع : سایت گل


علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی جوانان

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/480//مصاحبه/علیرضا-جهانبخش-:-شب-خوبی-برای-داماش-بود/