تاریخ : دوشنبه، 9 مرداد ماه، 1391
موضوع : مصاحبه و گفتگو

هرندي:به پيروزي برابر پيكان شديدا نياز داريم | از خدا مي‌خواستيم كه مجيدي به داماش بيايد!

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : تيم فوتبال داماش در سومين هفته‌ فصل دوازدهم ليگ برتر‌، با پيكان روبرو مي‌شود. اميد هرندي درباره اين ديدار خانگي گفت: بازيكنان ما تاكنون خيلي زحمت كشيده‌اند و با وجود اين كه تمرين‌ها را دير شروع كرديم، تلاش خوبي از خود نشان دادند. برابر پيكان هم به هر سه امتياز بازي شديدا نياز داريم كه به دست آوردنش با حمايت هواداران دور از دسترس نيست.

وي در ادامه از عملكرد تيمش در دو هفته ابتدايي ليگ ابراز نارضايتي كرد و گفت: از دست دادن چهار امتياز از دو بازي اول فصل اتفاق خوبي نيست و من اصلا از اين نتيجه‌ راضي نيستم، گرچه مردم خوب شهر رشت به ما اظهار لطف دارند و از ما حمايت مي‌كنند. ان‌شاءالله در بازي خانگي برابر پيكان پيروز مي‌شويم تا دل هواداران را شاد كنيم.

هرندي در ادامه به حريف تيمش در بازي روز سه‌شنبه اشاره كرد و افزود: هر دو بازي گذشته پيكان را ديده‌ام و با آناليز آنها نقاط ضعف و قوت حريف را دريافته‌ام. سعي مي‌‌كنيم در تمرين‌هاي مانده تا بازي روي اين نقاط كار كنيم تا بتوانيم از روي نقاط ضعف حريف به آن ضربه بزنيم. پيكان تيم جوان و يك دستي است كه البته بايد باخت پر گل روز اولش را فراموش كنيم. در اين چند روز همه تلاشمان را كرديم كه شكست پيكان برابر صبا را از ذهن بازيكنانمان دور كنيم.

وي همچنين گفت: وقتي پيكان مي‌تواند برابر تراكتورسازي بازي پاياپايي را به نمايش بگذارد و در نهايت از اين تيم امتياز بگيرد، يعني تيم خوبي است ولي ما 100 درصد براي پيروزي به مصاف اين تيم مي‌رويم. براي بازي با پيكان مصدوم يا محروم نداريم و بازيكنانمان كاملا آماده هستند. به ياري خدا و با توجه به حضور اسپانسر جديد كه اتفاقا ورزشي و فوتبالي هم هستند، اميدوار به موفقيت هستيم.

متن کامل مصاحبه را در ادامه مطلب ببینید :هرندي در ادامه با اشاره به فروش امتياز باشگاه داماش به مالك جديد گفت: همه بازيكنان ما با توجه به ارتباط عاطفي كه با امير عابديني و مردم رشت داشتند، قراردادشان را سفيد امضا كردند، ولي خوشبختانه با آمدن اسپانسر جديد و استقبال بي‌نظيري كه مردم از آنها داشتند، مشكلات حل شده و بازيكنان هم با انگيزه بيشتري بازي مي‌كنند. فكر نمي‌كنم استقبالي كه مردم رشت از اسپانسر جديد داشتند در هيچ جاي كشور از آنها مي‌شد. مالك جديد باشگاه هم با اين استقبال فهميد كه سرمايه‌گذاري در فوتبال سودهاي معنوي زيادي به دنبال دارد.

وي در پايان با اشاره به قصد باشگاهش براي جذب چند بازيكن جديد و در واكنش به شايعه حضور فرهاد مجيدي در داماش گفت: براي تقويت تيم قصد داريم چند بازيكن جديد جذب كنيم كه مذاكراتش در حال انجام است. درباره مجيدي هم بايد بگويم كه ما از خدا مي‌خواستيم كه فرهاد مجيدي به داماش بيايد، اما با وسع مالي ما و شرايطي كه داريم بعيد بود چنين اتفاقي رخ دهد. مجيدي يكي از بازيكنان با اخلاق و گلزن ايران است كه دوست داشتيم در تيم ما حضور داشت.

 

منبع : ایسنا


امید هرندی سرمربی داماش داماش صدرا صدرای داماش گیلان

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/474//مصاحبه/هرندي:به-پيروزي-برابر-پيكان-شديدا-نياز-داريم-|-از-خدا-مي‌خواستيم-كه-مجيدي-به-داماش-بيايد!/