تاریخ : دوشنبه، 9 مرداد ماه، 1391
موضوع : مصاحبه و گفتگو

محمدرضا مهدوی : از آمدن مجیدی به داماش استقبال می کنم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : رضا مهدوی در دو بازی اخیر داماش یکی از بهترین مهرهای این تیم در میانه میدان بوده است. اکنون که تیم داماش به مالک جدید خود واگذار گردیده باید در اولین بازی خود در مقابل تیم پیکان تهران قرار بگیرد تیمی که مربی آن عبدالله ویسی است.داماش با برد در این بازی می تواند جایگاه خود را در میانه جدول مستحکم تر نماید. با ورود مالک جدید باید منتظر اتفاقات جدیدی در این تیم باشیم تا با تکیه بر بازیکنان بومی این تیم بتواند به نتایج خوبی دست یابد.
با توجه به مصاحبه آقای هرندی که گفتن به بازیکی مثل مجیدی نیاز دارند نظرتودرباره حضور فرهاد مجیدی چی هست؟
من فکر می کنم تیم ما به یک فروارد خوب احتیاج دارد.فورواردی که بتونه ضربه های آخر روبزنه و کار رو تمام کند. من از حضور فرهاد مجیدی در داماش استقبال می کنم البته اگر خود آقای مجیدی بخواهد که به داماش بیاید. وقتی که یک چنین بازیکنی بهترین باز ها رو در استقلال انجا داده و بخواهد وارد تیم شود چرا استقبال نکنیم؟!
نظرتان درباره خریدار جدید باشگاه داماش چیست؟
مالک جدید با این خرید هم هواداران رشتی ها و هم بازیکنان و مسولان تیم رو از یک گرفتاری بزرگ نجات داد و خیلی از بازیکنا و اعضای باشگاه چندین ماه بود که حقوق دریافت نکرده بودند. به هرصورت همگی خوشحال اند از این اتفاق خوبی که برای فوتبال رشت افتاده است.
داماش نسبت به سال گذشته در کدام پست ها تغییرات اساسی داشته است؟
در این فصل دوتا از بازیکنای خوبمون یعنی ابوذر رحیمی و محمد غلامی رو از دست دادیم. باشگاه با توجه به بضاعت خودش اقدام به خرید بازیکن کرده است. رسول بروشی هافبک چپ هست اما امسال بخاطر نداشتن مهره به ناچار از اون در دفاع چپ استفاده کردیم. امین متوسل زاده هم روزای خوبی رو توی پاس داشت اما به هر حال باید خودش رو توی داماش نشون بده.

متن کامل مصاحبه را در بیشتر ببینید :آیا شما توی این فصل امیدوار به کسب سهمیه آسیایی هستید و فکر می کنید در چه رتبه ای در جدول قرار بگیرید؟
توی این فصل با توجه به بضاعتی که داریم اگه به کسب سهمیه آسیایی فکر نکنیم بهتر است. بهتره که در فصل آینده با تمام قوا به فکر کسب سهمیه آسیای باشیم. اگر در این فصل در میانه جدول قرار بگیریم شاهکار کرده ایم.
نسبت به تیم بازیکنان تیم پیکان چه شناختی دارید وبازی روچطور می بینید ؟!
تیم پیکان هنوز هم یک تیم ناشناخته است و به علت اینکه این تیم تازه از لیگ یک به لیگ برتر آمده شناخت کلی از بازیکنان این تیم وجود ندارد بخصوص که آقای ویسی از جوانان استفاده می کند. تیم های عبدالله ویسی با تکیه بر استفاده از جوانان همیشه شگفتی ساز بودند و تونستن نتایج خوبی را در لیگ کسب کنند و از همه لحاظ یک تیم منسجم هستند.

 

منبع : سایت گل


محمد رضا مهدوی کیاپیتان داماش داماش صدرا

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/473//مصاحبه/محمدرضا-مهدوی-:-از-آمدن-مجیدی-به-داماش-استقبال-می-کنم/