تاریخ : سه شنبه، 6 مرداد ماه، 1394
موضوع : اختصاصی سایت

اعلام برنامه هفته اول تا دهم رقابتهای لیگ دسته اول

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : فریبرز محمودزاده،مسئول برگزاری لیگ دسته اول فوتبال کشور، برنامه هفته اول تا دهم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال ایران فصل 95-94 را با فاصله اندکی بعد از اتمام قرعه کشی اعلام کرد.

به گزارش اف سی داماش و بنقل از روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه رقابتهای فوق به شرح زیر است:

برنامه هفته اول -دوشنبه 26 مرداد 94
مس کرمان - گیتی پسند اصفهان
آلومینیوم هرمزگان – ماشین سازی شهرداری تبریز
خونه به خونه بابل – فجرشهید سپاسی شیراز
آلومینیوم اراک - نفت مسجد سلیمان
فولاد یزد- نساجی مازندران
پیکان تهران - داماش گیلان
گل گهر سیرجان- مس رفسنجان
خیبر خرم آباد - پارسه تهران
صنعت نفت آبادان - ایرانجوان بوشهر
پاس همدان - شهرداری اردبیل

برنامه ده هفته اول این دیدارها و رقابت های داماش گیلان را در ادامه مشاهده می کنید:



برنامه هفته دوم - یکشنبه اول شهریور94
ایران جوان بوشهر –خونه به خونه بابل
پارسه تهران-فولاد یزد
گیتی پسند اصفهان-گل گهر سیرجان
داماش گیلان-پاس همدان
نفت مسجد سلیمان-صنعت نفت آبادان
ماشین سازی شهرداری تبریز-خیبر خرم آباد
فجر شهید سپاسی شیراز-پیکان
نساجی مازندران-آلومینیوم اراک
مس رفسنجان-آلومینیوم هرمزگان
شهرداری اردبیل-مس کرمان


هفته سوم - شنبه 7 شهریور 94
شهرداری اردبیل-گیتی پسند
فولاد یزد-ماشین سازی شهرداری تبریز
خونه به خونه بابل-نفت مسجد سلیمان
مس کرمان-داماش گیلان
آلومینیوم هرمزگان-گل گهر سیرجان
آلومینیوم اراک-پارسه تهران
پیکان-ایرانجوان بوشهر
خیبر خرم آباد-مس رفسنجان
صنعت نفت آبادان-نساجی مازندران
پاس همدان-فجر شهید سپاسی شیراز


هفته چهارم- جمعه 13شهریور 94
نساجی مازندران – خونه به خونه بابل
مس رفسنجان – فولاد یزد
ایران جوان بوشهر – پاس همدان
پارسه تهران – صنعت نفت آبادان
گل گهر سیرجان – خیبر خرم آباد
داماش گیلان – شهرداری اردبیل
نفت مسجد سلیمان – پیکان تهران
ماشین سازی شهرداری تبریز – آلومینیوم اراک
گیتی پسند - آلومینیوم هرمزگان
فجر شهید سپاسی شیراز – مس کرمان


هفته پنجم- پنجشنبه 19 شهریور 94
داماش گیلان – گیتی پسند اصفهان
صنعت نفت آبادان – ماشین سازی شهرداری تبریز
پاس همدان – نفت مسجد سلیمان
فولاد یزد – گل گهر سیرجان
خونه به خونه بابل – پارسه تهران
مس کرمان – ایران جوان بوشهر
آلومینیوم اراک – مس رفسنجان
پیکان تهران– نساجی مازندران
شهرداری اردبیل – فجر شهید سپاسی شیراز
خیبر خرم آباد – آلومینیوم هرمزگان


هفته ششم- چهارشنبه 25 شهریور 94
ماشین سازی شهرداری تبریز -  خونه به خونه بابل
آلومینیوم هرمزگان – فولاد یزد
فجرشهید سپاسی شیراز – داماش گیلان
نساجی مازندران – پاس همدان
مس رفسنجان – صنعت نفت آبادان
گیتی پسند اصفهان – خیبر خرم آباد
ایران جوان بوشهر – شهرداری اردبیل
پارسه تهران – پیکان تهران
گل گهر سیرجان – آلومینیوم اراک
نفت مسجد سلیمان – مس کرمان


هفته هفتم- سه شنبه 31 شهریور 94
فجر شهید سپاسی شیراز- گیتی پسند اصفهان
پیکان تهران – ماشین سازی شهرداری تبریز
شهرداری اردبیل – نفت مسجد سلیمان
صنعت نفت آبادان – گل گهر سیرجان
پاس همدان – پارسه تهران
داماش گیلان – ایران جوان بوشهر
فولاد یزد – خیبر خرم آباد
خونه به خونه بابل – مس رفسنجان
مس کرمان – نساجی مازندران
آلومینیوم اراک – آلومینیوم هرمزگان


هفته هشتم- دوشنبه 6 مهر 94
گل گهرسیرجان – خونه به خونه بابل
گیتی پسند اصفهان-فولاد یزد
نفت مسجد سلیمان-داماش گیلان
ماشین سازی شهرداری تبریز-پاس همدان
آلومینیوم هرمزگان-صنعت نفت آبادان
نساجی مازندران-شهرداری اردبیل
مس رفسنجان-پیکان تهران
خیبر خرم آباد-آلومینیوم اراک
ایرانجوان بوشهر-فجر شهید سپاسی شیراز
پارسه تهران-مس کرمان


هفته نهم- دوشنبه 13 مهر 94
ایرانجوان بوشهر-گیتی پسند اصفهان
مس کرمان-ماشین سازی شهرداری تبریز
فجر شهید سپاسی شیراز-نفت مسجد سلیمان
پیکان تهران-گل گهر سیرجان
شهرداری اردبیل-پارسه تهران
صنعت نفت-خیبر خرم آباد
پاس همدان-مس رفسنجان
داماش گیلان-نساجی مازندران
فولاد یزد-آلومینیوم اراک
خونه به خونه بابل-آلومینیوم هرمزگان


هفته دهم- دوشنبه 20 مهر 94
آلومینیوم اراک-گیتی پسند اصفهان
خیبر خرم آباد-خونه به خونه بابل
پارسه تهران-داماش گیلان
گل گهر سیرجان –پاس هدان
فولاد یزد-صنعت نفت آبادان
نفت مسجد سلیمان-ایرانجوان بوشهر
ماشین سازی شهرداری تبریز-شهرداری اردبیل
آلومینیوم هرمزگان-پیکان تهران
نساجی مازندران-فجر شهید سپاسی شیراز
مس رفسنجان-مس کرمان

 هفته یازدهم دوشنبه 27 مهر 94
خونه به خونه بابل – فولاد یزد - ساعت 15:00- ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل
فجر سپاسی شیراز – پارسه تهران - ساعت 15:00- ورزشگاه حافظیه شیراز
گیتی پسند اصفهان – نفت مسجد سلیمان - ساعت 15:00- ورزشگاه آرارات اصفهان
داماش گیلان – ماشین سازی تبریز - ساعت 15:00- ورزشگاه شهید عضدی رشت
پیکان تهران – خیبر خرم آباد - ساعت 15:00- ورزشگاه شهدا شهر قدس
شهرداری اردبیل – مس رفسنجان - ساعت 15:00- ورزشگاه تختی اردبیل
پاس همدان – آلومینیوم هرمزگان - ساعت 15:15- ورزشگاه قدس همدان
مس کرمان – گل گهر سیرجان - ساعت 15:30- ورزشگاه امام علی کرمان
ایرانجوان بوشهر – نساجی مازندران - ساعت 15:45- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
صنعت نفت آبادان – آلومینیوم اراک - ساعت 16:15- ورزشگاه تختی آبادان

هفته دوازدهم  چهارشنبه 6 آبان 94
گل گهر سیرجان – شهرداری اردبیل - ساعت 14:30- ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
فولاد یزد – پیکان تهران - ساعت 14:30- ورزشگاه شهید نصیری یزد
مس رفسنجان – داماش گیلان - ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا رفسنجان
نساجی مازندران – نفت مسجد سلیمان - ساعت 14:45- ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر
آلومینیوم اراک – خونه به خونه بابل - ساعت 15:00- ورزشگاه امام خمینی اراک
خیبر خرم آباد – پاس همدان - ساعت 15:00- ورزشگاه تختی خرم آباد
پارسه تهران – ایرانجوان بوشهر - ساعت 15:00- ورزشگاه صنایع دفاع تهران
آلومینیوم هرمزگان – مس کرمان - ساعت 15:00- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
ماشین سازی تبریز – فجر سپاسی شیراز - ساعت 15:00- ورزشگاه تختی تبریز
صنعت نفت آبادان – گیتی پسند اصفهان - ساعت 16:00- ورزشگاه تختی آبادان

هفته سیزدهم  سه شنبه 12 آبان 94
داماش گیلان – گل گهر سیرجان - ساعت 14:45 - ورزشگاه شهید عضدی رشت
خونه به خونه بابل – صنعت نفت آبادان - ساعت 14:45- ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل
فجر سپاسی شیراز – مس رفسنجان - ساعت 14:45- ورزشگاه حافظیه شیراز
گیتی پسند اصفهان – نساجی مازندران - ساعت 14:45- ورزشگاه آرارات اصفهان
شهرداری اردبیل – آلومینیوم هرمزگان - ساعت 14:45- ورزشگاه تختی اردبیل
پاس همدان – فولاد یزد - ساعت 15:00- ورزشگاه قدس همدان
پیکان تهران – آلومینیوم اراک - ساعت 15:00- ورزشگاه شهدا شهر قدس
مس کرمان – خیبر خرم آباد - ساعت 15:00- ورزشگاه امام علی کرمان
ایرانجوان بوشهر – ماشین سازی تبریز - ساعت 15:15- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
نفت مسجد سلیمان – پارسه تهران - ساعت 15:30- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

هفته چهاردهم  دوشنبه 18 آبان 94
فولاد یزد – مس کرمان - ساعت 14:30- ورزشگاه شهید نصیری یزد
گل گهر سیرجان – فجر سپاسی شیراز - ساعت 14:30- ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
مس رفسنجان – ایرانجوان بوشهر - ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا رفسنجان
خونه به خونه بابل – گیتی پسند اصفهان - ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل
آلومینیوم اراک – پاس همدان - ساعت 14:45- ورزشگاه امام خمینی اراک
خیبر خرم آباد – شهرداری اردبیل - ساعت 14:45- ورزشگاه تختی خرم آباد
پارسه تهران – نساجی مازندران - ساعت 14:45- ورزشگاه صنایع دفاع تهران
آلومینیوم هرمزگان – داماش گیلان - ساعت 14:45- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
ماشین سازی تبریز – نفت مسجد سلیمان - ساعت 15:00- ورزشگاه تختی تبریز
صنعت نفت آبادان – پیکان تهران - ساعت 15:30- ورزشگاه تختی آبادان

هفته پانزدهم - دوشنبه 25 آبان 94
نساجی مازندران – ماشین سازی تبریز - ساعت 14:15- ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر
پیکان تهران – خونه به خونه بابل - ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا شهر قدس
شهرداری اردبیل – فولاد یزد - ساعت 14:30- ورزشگاه تختی اردبیل
گیتی پسند اصفهان – پارسه تهران - ساعت 14:30- ورزشگاه آرارات اصفهان
پاس همدان – صنعت نفت آبادان - ساعت 14:30- ورزشگاه قدس همدان
داماش گیلان – خیبر خرم آباد - ساعت 14:30- ورزشگاه شهید عضدی رشت
فجر سپاسی شیراز – آلومینیوم هرمزگان - ساعت 14:30- ورزشگاه حافظیه شیراز
مس کرمان – آلومینیوم اراک - ساعت 14:30- ورزشگاه امام علی کرمان
ایرانجوان بوشهر – گل گهر سیرجان - ساعت 14:45- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
نفت مسجد سلیمان – مس رفسنجان - ساعت 15:00- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

هفته شانزدهم دوشنبه 2 آذر 94
گل گهر سیرجان – نفت مسجد سلیمان - ساعت 14:15- ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
فولاد یزد – داماش گیلان - ساعت 14:15- ورزشگاه شهید نصیری یزد
خونه به خونه بابل – پاس همدان - ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل
مس رفسنجان – نساجی مازندران - ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا رفسنجان
خیبر خرم آباد – فجر سپاسی شیراز - ساعت 14:30- ورزشگاه تختی خرم آباد
آلومینیوم اراک – شهرداری اردبیل - ساعت 14:30- ورزشگاه امام خمینی اراک
ماشین سازی تبریز – پارسه تهران - ساعت 14:30- ورزشگاه تختی تبریز
آلومینیوم هرمزگان – ایرانجوان بوشهر - ساعت 14:30- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
پیکان تهران – گیتی پسند اصفهان - ساعت 14:45- ورزشگاه شهدا شهر قدس
صنعت نفت آبادان – مس کرمان - ساعت 15:00- ورزشگاه تختی آبادان

هفته هفدهم  دوشنبه 9 آذر 94
نساجی مازندران – گل گهر سیرجان - ساعت 14:00- ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر
داماش گیلان – آلومینیوم اراک- ساعت 14:15- ورزشگاه شهید عضدی رشت
گیتی پسند اصفهان – ماشین سازی تبریز - ساعت 14:15- ورزشگاه آرارات اصفهان
مس کرمان – خونه به خونه بابل - ساعت 14:15- ورزشگاه امام علی کرمان
فجر سپاسی شیراز – فولاد یزد - ساعت 14:15- ورزشگاه حافظیه شیراز
شهرداری اردبیل – صنعت نفت آبادان - ساعت 14:15- ورزشگاه تختی اردبیل
پارسه تهران – مس رفسنجان - ساعت 14:15- ورزشگاه صنایع دفاع تهران
پاس همدان – پیکان تهران - ساعت 14:15- ورزشگاه قدس همدان
ایرانجوان بوشهر – خیبر خرم آباد - ساعت 14:30- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
نفت مسجد سلیمان – آلومینیوم هرمزگان - ساعت 14:30- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان


لیگ یک داماش گیلان لیگ دسته یک لیگ دسته اول سایت داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/1178//اختصاصی سایت/اعلام-برنامه-هفته-اول-تا-دهم-رقابتهای-لیگ-دسته-اول/