تاریخ : دوشنبه، 31 مرداد ماه، 1390
موضوع : مصاحبه و گفتگو

گفتگو با مهدوی کیا ، چاووشی ، افشه ، مختاری ، سرلک و مهدی دینورزاده

سایت هواداران داماش گیلان

مهدی مهدوی کیا : ما مستحق باخت به تراکتورسازی نبودیم

کیا گفت : داماش گیلان تیم بسیار خوبی است و به آینده امیدواریم. مهدی مهدوی کیا بالاخره پس از چند روز مصدومیت با شرکت در تمرینات تیم فوتبال داماش گیلان در رشت ، به شرایط آرمانی خود باز می گردد. وی با انجام تست پزشکی و رهایی از مصدومیت ، بار دیگر به جمع بازیکنان تیم داماش گیلان پیوست . مهدوی کیا در گفتگو با خبرآنلاین تاکید نمود که داماش گیلان در حداقل دو دیدار باید پیروز از میدان خارج می شد . مهدوی کیا در خصوص دیدار با تراکتور سازی گفت :  « ما مستحق باخت به تراکتور نبودیم. آنها روی معدود حملات شان و روی چند سانتر گل زدند. »

او درباره نتایج داماش گیلان هم می گوید:«ما حق مان بوده که امتیازات بیشتری بگیریم ، باید اقلا دو بازی را می بردیم. به آینده امیدوارم چون تیم خوبی داریم.»
وی که هرگز عادت  ندارد در باره تصمیمات سرمربی تیمش چه الان و چه در تیم های قبلی اش حرف بزند ، درباره تعویضش در بازی با استقلال گفت :« این تصمیم سرمربی بوده ، من هیچ وقت عادت ندارم از مربی تیم بپرسم.»

 

مصاحبه با دینورزاده ، افشه ، مختاری ، سرلک و چاوشی را در بیشتر ببینید:دینورزاده : با تغییرات تاکتیکی به دیدار سایپا می رویم

سرمربی داماش گیلان گفت : پیروزی بر تیم سایپا درکرج با تغییرات تاکتیکی امکانپذیر است و ما بدنبال این مهم هستیم. مهدی دینورزاده سرمربی فهیم تیم فوتبال داماش گیلان در مورد دیدار تیمش با سایپا کرج گفت :
سایپا تیمی هماهنگ وبا تجربه است که تلفیقی از جوانی و تجربه را به همراه دارد اما پیروزی بر این تیم آن هم در خانه حریف امکانپذیر است چرا که ما با تدابیر خاصی در برابر آنان قرار خواهیم گرفت .
وی افزود : به همراه کادر فنی فیلم بازی سایپا را به صورت کامل آنالیز کردیم واز نقاط ضعف و قدرت این تیم شناخت لازم را داریم وبا فوتبالی هدفمند به دنبال هر سه امتیاز بازی هستیم.
دینورزاده در مورد تیمش گفت :
تمرینات خوب ومنظمی را در طول روزهای اخیر پشت سر گذاشتیم وبچه ها برای کسب موفقیت با جان ودل تمرین می کنند تا به امید خداوند جبران ناکامی  دیدار قبلی را نمایند.

بهنام افشه : تعصب و رفاقت در داماش گیلان موج می زند

افشه از هماهنگی و آمادگی تیم برای رویارویی با سایپای کرج می گوید. بهنام افشه هافبک تیم فوتبال داماش گیلان در مورد وضعیت تیم گفت:
تمرینات خوب و با نشاطی را پشت سر گذاشته ایم و خوشبختانه بچه ها در شرایط روحی و روانی بسیار خوبی به سر می برند و مصمم هستیم تا در ادامه مسابقات لیگ برتر به هماهنگی بیشتری برسیم و به نتایج دلخواه دست یابیم.

افشه در مورد دیدار با سایپا گفت: سایپا تیم بسیار خوبی است که در این دوره از مسابقات با مربی جوانش به دنبال چهره شدن است اما قبول شکست باور نکردنی در برابر تراکتور سازی باعث شد تا بچه ها در این دیدار محکوم به پیروزی باشند و در این راستا ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا به موفقیت برسیم.
وی در پایان گفت:
صمیمیت و رفاقت در داماش رکن اصلی موفقیت است و خوشبختانه هیچ حاشیه ایی در داماش گیلان وجود ندارد و بچه های داماش تنها به موفقیت این تیم و خوشحالی هوادارانشان فکر می کنند.

محمد مختاری: هواداران صبوری کنند

مختاری گفت : ما بازی قبلی را به فراموشی سپرده ایم و اکنون  نگاه تیم فقط متوجه بازی با سایپا است. محمد مختاری مدافع تیم فوتبال داماش گیلان در مورد موفقیت تیمش گفت:
شکست در مقابل تراکتور سازی وضعیت روحی بچه ها را بهم ریخت اما با درایت کادر فنی هم اکنون بچه ها در آمادگی خوبی به سر می برند وبا انجام برنامه های فشرده به شکست تیم سایپا فکر می کنند.
وی در مورد وضعیت خود گفت:
پس از انجام عمل جراحی در فصل قبل و استمرار تمرینات منظم چند ماهه ، اکنون در شرایط خوبی به سر میبرم و منتظر دستور مربیان برای حضور در میدان هستم .

مختاری در ارتباط با دیدار داماش گیلان با سایپا در کرج گفت :
هر حریفی در خانه قدرتمند است اما ما بایستی سایپا را در کرج شکست دهیم تا از شرمندگی هوادارانمان در آییم و از هواداران نیز خواهش می کنم صبور باشند چرا که ما در لیگ برتر هستیم و بازی های زیادی پیش رو داریم و روزهای تلخ وشیرین فراوانی درراه است پس باید با آرامش و متانت به آینده بنگریم واین را به خاطر بسپاریم که آینده متعلق به داماش گیلان است.

سیامک سرلک : موفقیت داماش از هر چیزی برای من مهم تر است

سرلک گفت : باید اشتباهات فردی خود را کاهش داده تا حسرت امتیازات از دست رفته را نخوریم. سیامک سرلک هافبک با اخلاق تیم فوتبال داماش گیلان در موردعدم حضورش در ترکیب این تیم  گفت : برای من موفقیت تیم از هر چیزی مهم تراست وبا توجه به بازیهای فراوانی که در لیگ برتر در پیش داریم حتما به میدان خواهم رفت و در ترکیب اصلی قرار خواهم گرفت.
وی افزود : داماش تیم پر مهره  و جوانی است و گاهی با اشتباهات فردی مواجه می شویم وبایستی این اشتباهت را کاهش دهیم تا موفقیت وپیروزی از دستان ما خارج نشود و افسوس امتیازات از دست رفته را نخوریم.
هافبک داماش افزود :
در کرج به دنبال پیروزی  بر سایپا هستیم و بچه ها هم قسم شده اند تا باکسب نتیجه ای ایده آل ناکامی هفته پیش را به فراموشی بسپارند.

 

چاوشی : خوشحالی هواداران را فراهم می آوریم

افشین چاوشی با رهایی از مصدومیت در تمرینات حاضر است و این شانس را دارد که یکی از بازیکنان ثابت داماش گیلان در برابر سایپا باشد. افشین چاوشی مهاجم گلزن تیم فوتبال داماش گیلان پس از مدتها از مصدومیت رهایی یافت و با آمادگی کامل در تمرینات این تیم شمالی حضوری شاداب دارد.
مهاجم با تجربه داماش در مورد دیدار با سایپا گفت:
تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشته ایم و با رفع معایب ونواقص تاکتیکی در اوج آمادگی قرار داریم و مصمم هستیم تا با پیروزی بر سایپا به رده های بالاتر جدول صعود کنیم.
وی افزود :تماشاگران تکیه گاه داماش هستند و ما وظیفه داریم تا برای خوشحالی آنان با تمام وجود تلاش کنیم.
چاووشی در پایان گفت:گلزنی وظیفه هر مهاجمی است و من نیز تلاش خواهم کرد که با گلزنی در این دیدار موجبات شادی هواداران را فراهم آورم .

 

منبع : داماش ایرانیان


مهدی مهدوی کیا مهدی دینورزاده افشین چاوشی افشین چاووشی بهنام افشه سیامک سرلک محمد مختاری داماش گیلان سایپا کرج سایپا البرز سایپا تهران سایت داماش سایت باشگاه داماش سایت هواداران داماش سایت هواداران باشگاه داماش داماش ایرانیان

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/104//مصاحبه/گفتگو-با-مهدوی-کیا-،-چاووشی-،-افشه-،-مختاری-،-سرلک-و-مهدی-دینورزاده/