تاریخ : دوشنبه، 31 مرداد ماه، 1390
موضوع : مصاحبه و گفتگو

سراوانی:پلاکاردها و پارچه نوشته های طرفداران تراکتور عامل اصلی تشنج در ورزشگاه بود

سایت هواداران داماش گیلان

پلاکاردهایی که طرفداران تراکتورسازی پیش از بازی در محل استقرار خود نصب کرده بودند ، عامل تشنج شد.

علی احمدی سراوانی مدیر روابط عمومی باشگاه داماش گیلان با اعلام این مطلب در خصوص مسائل پیش آمده پیرامون بازی داماش گیلان با تراکتورسازی در ورزشگاه سردار جنگل  رشت افزود : حدود ساعت 8 شب یعنی 2 ساعت پیش از شروع بازی ، پرده ای توسط طرفداران تراکتور در جایگاه استقرار تماشاگران مهمان نصب شد که به مسایل قومیتی می پرداخت و نصب این پرده عامل اصلی تشنج در استادیوم سردار جنگل شد.

وی ضمن انتقاد شدید از صحبتهای محمد ابراهیمی بازیکن تیم تراکتور و جعفری مدیر عامل این باشگاه ، گفت : این اظهارات فقط دمیدن به آتش اختلافات و تحریک بیشتر تماشاگران به شمار می رود نه کمک به استقرار آرامش در ورزشگاه ها .  سراوانی با تقدیر از سخنان امیر قلعه نوعی که این اتفاقات را به حساب مردم گیلان نمی گذارم چراکه مردم رشت همه المپیادی و نخبه هستند ، گفت : از شب قبل از بازی تراکت ها و اطلاعیه های در سطح شهر رشت با اشاره به مسایل قومیتی و نژادی پخش گردید که در ملتهب کردن جو شب بازی تاثیر گذار بود.
مدیر روابط عمومی باشگاه داماش تصریح کرد : تاکنون سابقه نداشته که ورزشگاه رشت چنین جو ملتهبی داشته باشد و معتقدیم هواداران تراکتور شرایط را برای ایجاد چنین جوی مهیا ساختند.

متن کامل در ادامه مطلب :سراوانی در خصوص ادعای مدیر عامل تراکتور در خصوص راه میان بر برای اتوبوس تراکتور گفت : ایشان با مسیر های رشت به ورزشگاه سردار جنگل آشنا نیستند. به دلیل باریک بودن راه اصلی ورزشگاه و بروز ترافیک سنگین در پایان مسابقات ، همیشه پلیس راهنمایی اتوبوس تیم های میهمان را از یک جاده خصوصی میان بر که رفت و آمد در آن بر روی همگان باز نیست، به شهر باز می گردانند که به زحمت نیفتند. بنا بر این فرمایشات مدیر عامل محترم تراکتورسازی در مورد ناامنی مسیر وجهی ندارد و حرکت در این مسیر امری معمول بوده است.

احمدی سراوانی حرکت ابراهیمی بازیکن تیم تراکتور پس از به ثمر رسیدن گل سوم این تیم را نیز در مسایل پس از بازی بی تاثیر ندانست و گفت نمیدانم چرا آقای مظفری زاده به وی کارت زرد نشان نداد.
وی در خاتمه گفت : تاکنون سابقه نداشته که 24 ساعت قبل از انجام یک مسابقه طرفداران تیم میهمان در شهر کاروان شادی راه بیاندازند متأسفانه این حرکت در ایجاد التهاب در میان هواداران تأثیر زیادی داشته است.


علی احمدی علی احمدی سراوانی علی سراوانی روابط عمومی داماش روابط عمومی داماش گیلان داماش تراکتور

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/103//مصاحبه/سراوانی:پلاکاردها-و-پارچه-نوشته-های-طرفداران-تراکتور-عامل-اصلی-تشنج-در-ورزشگاه-بود/