تاریخ : يكشنبه، 30 مرداد ماه، 1390
موضوع : مصاحبه و گفتگو

عابديني: تبريزي‌ها فحاشي را شروع كردند

سایت هواداران داماش گیلان

امیر عابدینی مدیر عامل داماش گیلان بالاخره امروز سکوت خود را شکست و در برابر هجمه تهمت های ناروای بازیکنان و مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی در مقام پلسخگویی بر آمد . پاسخ های مدیرعامل داماش چنان گویا و رساست که زوایای گنهان این قضیه بخوبی قابل لمس خواهد بود و دیگر هیچ باقی نخواهد ماند. این شما و این مصاحبه مدیرعامل داماش:

مسوولان باشگاه تراكتورسازي معتقدند ميزبان خوبي نبوديد،‌چرا كه هواداران رشتي از ابتدا تا انتها به آنها فحاشي كردند.

من فكر مي‌كنم آقايان فراموش‌كار شده‌اند. خوشبختانه تمام صداها ضبط شده است و معلوم است چه كسي توهين كرده است.

يعني شما مي‌گوييد تبريزي‌ها توهين كرده و تماشاگران شما كاري نكرده‌اند؟

نه، منظور من اين نيست، بلكه مي‌گويم هواداران باشگاه داماش پاسخ بي‌ادبي تماشاگران تبريزي را دادند. حالا من از شما يك سوال دارم، اگر شما ميزبان باشيد و به خانواده شما توهين شود، شما چه مي‌كنيد؟! خب اين فحاشي عكس‌العمل دارد، ولي من با اين مساله مقابله به مثل مخالف هستم و كل قضيه را قبول ندارم، ولي تبريزي‌ها شروع‌كننده بودند. حالا من از اين آقايان مي‌پرسم شما كه ميهمان بوديد و اين همه به شما برخورده است، پس چه انتظاري از ميزبان داريد كه فحش بخورد و صدايش درنيايد؟!

اما مديرعامل باشگاه تراكتور مي‌گويد كه به ناموس آنها توهين شده، در حالي كه ابتداي بازي ورود رشتي‌ها به ليگ برتر را خوش‌آمد گفتند!

ايشان راست مي‌گويند، شايد با پلاكارد كه من نديدم حضور ما را تبريك گفتند، ولي متاسفانه دوستان ما كه از تبريز آمده بودند، در رشت هم به رشتي‌ها و هم به انزلي‌چي‌ها توهين مي‌كردند. من به اين دوستان توصيه مي‌كنم ابتدا عيب خودمان را ببينيم، بعد در مورد مردم صحبت كنيم.

متن کامل مصاحبه را در بیشتر ببینید:گويا به كميته انضباطي سازمان ليگ شكايت كرده‌اند.

صداي ورزشگاه ضبط شده است، اتفاقا اگر دوستان ما در سازمان ليگ و كميته انضباطي فيلم را ببينند، متوجه مي‌شوند كه جرقه از كجا زده شده! متاسفانه هواداران تراكتور به ناموس و تعصب مردم رشت توهين كردند و متقابلا آنها هم جواب دادند. من باز هم تاكيد مي‌كنم كه اين مساله را تاييد نمي‌كنم و بايد بياييم بررسي كنيم و كاري انجام دهيم كه ديگر اين هنجارشكني‌ها را نبينيم.


جوابیه امیر عابدینی جوابیه مدیرعامل داماش بازی داماش تراکتور فحاشی تبریزی ها فحاشی تبریزی ها به رشتی ها فرافکنی مدیر عامل تراکتور فرافکنی سردار جعفری مدیرعامل تراکتورسازی

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/101//مصاحبه/عابديني:-تبريزي‌ها-فحاشي-را-شروع-كردند/