اخبار کوتاه - اف سی داماش

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· پیگیری تمرینات داماشی ها در زمین شهرداری با حضور مالک باشگاه
· زمان ثبت نام و دریافت مدارک برای صدور کارت پوشش خبری رسانه ای استان گیلان اعلام شد
· مهاجم اسبق سپیدرود رشت به داماش پیوست
· داماش همچنان شکست ناپذیر در پایتخت؛ داماش گیلان صفر - صفر مس کرمان
· محمد پهلوان پور دهمین خرید داماش؛ مهاجم سابق شهرداری ماهشهر به داماش گیلان پیوست
· بازگشت هافبک ریزنقش به داماش؛ محمد طالبی دوباره به جمع پسران شهر باران پیوست
· پیگیری تمرینات آکادمی طباطبایی با حضور هادی طباطبایی + گزارش تصویری
· اسماعیل حاجی پور: بدون کوچکترین حمایتی یک تنه در حال اداره داماش هستم
· یک تازه وارد و یک تمدیدی آخرین تحرکات نقل و انتقالاتی داماش
· اولین تساوی خارج خانه برای داماش مدل 96
· وینگر اسبق سپیدرود به داماش پیوست
· لیست داماش در حال تکمیل؛ اشکان توانا قراردادش را با داماش تمدید کرد
· کاپیتان مهدوی: مدیون داماش و هوادارانش هستم / برای بازگشت به داماش هیچ شرط مالی ندارم
· تمرین ریکاوری داماشی ها در زمین شهرداری + گزارش تصویری
· سرپرست باشگاه داماش گیلان خبر داد: تمدید قرارداد سه بازیکن فصل گذشته با داماش گیلان
· تمدید قرارداد چهار بازیکن داماش و ثبت قرارداد با یک بازیکن جدید
· گلر برق نوین به داماش گیلان پیوست / مسلم حق شناس صید جدید داماش
· علیرضا جهانبخش: هواداران داماش بی نظیر هستند / امیدوارم داماش به لیگ برتر بازگردد
· استارت تمرینات داماشی ها با حضور کریس شهر باران - علیرضا جهانبخش + گزارش تصویری
· هافبک اسبق سپیدرود به داماش پیوست

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» اختصاصی اف سی داماش - علی سراوانی : یقین بدانید که عابدینی نمی گذارد حق هواداران داماش پایمال شود

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : اتفاقات حین دربی و همچنین فجایع پس از دربی ما را بر آن وا داشت که سراغ مدیر روابط عمومی داماش رفته و از او سوالاتی در این زمینه داشته باشیم . بدون هیچ مقدمه ای شما را به خواندن مصاحبه اف سی داماش با آقای سراوانی دعوت می کنیم !

اف سی داماش دات آی آر : داربی این فصل حواشی زیادی داشت و هوادارن داماشی مورد ظلم واقع شدند . در این بین نه فدراسیون و نه کمیته انضباطی تا بدین جای کار واکنشی نشان نداده است . هواداران این گله را از شما به عنوان مدیر روابط عمومی داماش دارند که حقانیت هواداران و ظلمی که به آن ها روا داشته شده است را به گوش مسئولین نرسانده اید . اینگونه است ؟

سوال تان را به دو بخش تقسیم می کنم . بخش نخست ظلمی است که به هواداران ما روا داشته شده است که بنده این را کاملا قبول دارم . متاسفانه چه در حین بازی و چه پس از بازی رفتار نا مناسبی با آن ها صورت گرفت . آن ها از لحظه ورود به ورزشگاه مورد فحاشی قرار گرفتند . نه تنها آن ها بلکه بازیکنان ما نیز در طول نود دقیقه مورد هتاکی قرار گرفته و شدیدترین توهین ها را به بازیکنان ما ابراز داشتند ! بعد از بازی هم طبق مستنداتی که داریم - و در ادامه توضیح خواهم که در اختیار تمامی رسانه ها قرار داده ایم - تمامی سطح شهر انزلی پر از شیشه های شکسته شده اتوبوس های هوادارن داماشی بود به نحوی که وحشت مسافرینی که به انزلی آمده بودند را در پی داشت . همانطور که مطلع هستید آن ها حتی به اتوبوس بازیکنان داماش نیز رحم نکرده و اگر شیشه اتوبوس مان دو جداره نبود اکنون معلوم نبود وضعیت جهانگیر عسگری به کجا می انجامید . هواداران مان نیز که مجروح و زخمی شده اند و سر و صورت تعداد قابل توجهی از آن ها شکسته و زخمی شده بود . شما یقین بدانید که ما هرگز اجازه نمی دهیم که حق این هواداران پایمال شود .

اما بخش دوم که چه اقداماتی انجام داده ایم . بنده فیلم فحاشی هواداران ملوانی را به مدیر عامل باشگاه داده ام و هماهنگی های لازم را انجام دادم تا در برنامه سکو مصاحبه ای داشته باشد . از ایشان خواستم که این کار را در برنامه نود هم انجام دهند . پس از اتمام بازی با توجه به اینکه بیمار بودم - آقای سراوانی چند روزی می باشد که دچار بیماری عفونی شده اند - تا پاسی از شب و بهتر بگویم تا نزدیکی های طلوع آفتاب بیدار بودم و تمامی عکس های مرتبط با تعرض ها به هواداران و بازیکنان مان را در اختیار رسانه های پربازدیدی نظیر فارس و مهر و ایپنا قرار دادم که رسانه های داماشی نیز بخوبی این عکس ها را در سایت ها و فضاهای داماشی منتشر نمودند . همچنین این اخبار و عکس ها را در اختیار سایت گل نیز قرار دادم که بلافاصله بر روی خروجی سایت گل گذاشته شده و مورد استقبال سایر رسانه ها نیز قرار گرفت .

مصاحبه اختصاصی و کامل اف سی داماش را در بیشتر ببینید :


اف سی داماش دات آی آر : موضوع مهم دیگری که موجب آزردگی خاطر هواداران داماش شد ، استفاده اشتباه لوگوی سایپا در صدا و سیمای مرکز گیلان بود ! هوادارن معتقدند که این اشتباه عمدی بوده است .

بنده شدیدا بخاطر این لوگو به صدا و سیما اعتراض کردم و مطمئن باشید از حق داماش و هوادارانش در این زمینه هم دفاع خواهم نمود .

اف سی داماش دات آی آر : هواداران انتظار داشتند که مدیر روابط عمومی داماش هم با رسانه ها مصاحبه کند ولی شما این کار را انجام ندادید . دلیل خاصی دارد ؟

بنده یک سوال از شما می پرسم . شخص سراوانی برای رسانه ها جذابیت بیشتری دارد یا امیر عابدینی ؟ ببینید وقتی عابدینی مصاحبه می کند تاثیر گذاری بیشتری دارد و رسانه ها مانور بیشتری روی این خط خبری می دهند . البته این را هم ذکر کنم که بنده بلافاصله تمامی زوایای این حاشیه ها و هتاکی ها به داماش را بر روی سایت رسمی باشگاه قرار دادم . شما ببینید مصاحبه بازیکنان بزرگ ما نیز در همین راستا بوده است . مصاحبه کاپیتان مهدوی ، فراهانی ، هادی محمدی و جهانگیر عسگری را حتما دیده و یا خوانده اید . این ها همه در راستای روشن شدن افکار عمومی بوده اند که هر چه بیشتر به فجایعی که در انزلی رخ داد پی ببرند .

اف سی داماش دات آی آر : با تمام این تفاسیر هواداران انتظار دارند که باشگاه داماش از حق هواداران دفاع کرده و حق شان را از فدراسیون نشین ها بگیرند . حتما یادتان می آید که فصل گذشته تنها به جرم فحاشی در دربی گیلان هواداران داماش را محروم نمودند اما در این دربی در حالیکه علاوه بر فحاشی ملوانی ها شاهد تحمیل خسارات جانی و مالی آن ها به داماشی ها بودیم ، شخص حسن زاده فضای دربی را بسیار آرام توصیف نموده است . قصد اعتراض به فدراسیون را ندارید ؟

ببینید ما در جریان بازی سه دوربین به انزلی بردیم و از تمامی اتفاقات گزارش تصویری تهیه کردیم که آقای عابدینی این ها را به انضمام عکس هایی که داریم و سایر مستندات به فدراسیون خواهند برد تا همه را متوجه کند که وقتی آقای حسن زاده می گویند که جو آرامی بود، منظورشان احتمالا یک بازی دیگر بوده است !!! شما یقین بدانید که آقای عابدینی از حق داماش - چه هواداران غیورش چه بازیکنان متعصبش - نمی گذرد و بنده هم بعنوان سخنگوی آقای عابدینی تمام تلاشم را در این زمینه انجام خواهم داد . شما دیشب هم مشاهده نمودید که عابدینی در برنامه سکو چگونه از حق داماش دفاع نمود . این جمله او که می گوید این لکه ننگ باید از بین برود خیلی معنی دارد . او وقتی بر عدم انتخاب جهانبخش به عنوان پدیده فریاد می زند یعنی دارد از حق ما داماشی ها دفاع می کند . بنده از همین جا به هواداران قول می دهم که آقای عابدینی با فدراسیون نشینها در مورد ظلمی که به داماش رفته حرفها خواهد داشت و حق تیم داماش و هوادارانش را از فدراسیون خواهد گرفت .

کلمات کليدي
علی سراوانی امیر عابدینی هواداران داماش سایت داماش باشگاه داماش هواداران داماش Damash Damash Fans Amir Abedini Ali Saravani

ارسال شده در مورخه : شنبه، 12 مرداد ماه، 1392 توسط maysam  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

max3 

 

مرتبط باموضوع :

 
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب