اخبار کوتاه - داماش یار

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· الماسخاله: رئیس دپارتمان داوری سکوت اختیار کند
· کناره‌گیری احتمالی داماش از فینال جام حذفی
· داماش 1 – نیروی زمینی 2؛ رؤیای صعود برباد رفت
· قدم‌قدم، سو به‌سوی لیگ یک؛ فینالیست جام حذفی سودای بازگشت در سر می‌پروراند
· داماش 0 – نیروی زمینی 0/ تکلیف سومین تیم صعودکننده به لیگ یک در رشت مشخص می‌شود
· قسمت نخست نبرد دوگانه داماش با شعار «ما برمی‌گردیم»
· پورمحسن: داماش برای صعود به لیگ 1 می‌جنگد
· داماش میهمان بازی رفت مرحله پلی‌آف لیگ دو شد
· داماش با شکست به استقبال پلی‌آف رفت
· فینالیست جام حذفی به پلی‌آف لیگ دو صعود کرد
· داماش 0 – سردار بوکان 1 / رؤیای صعود مستقیم پسران شهر باران بر باد رفت
· داماش گیلان 0 – شهرداری بم 0/ داماش فرصت صعود به صدر را از دست داد
· داماش گیلان 2 – مقاومت تهران 0/ حذف مقاومت از جمع مدعیان صعود با دبل آل‌کثیر
· هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم؛ پیروزی داماش مقابل کاسپین با لشکرکشی 300 نفره!
· در هفته بیستم لیگ دو/ پیروزی ارزشمند داماش گیلان و شهرداری فومن/ چوکا در دقیقه 90 تن به شکست داد
· داماش گیلان 1 – چوکا تالش 0؛ داماش گیلان پیروز داربی گیلانی‌های لیگ دو
· معادلات صعود به لیگ دسته اول؛ اف‌سی‌داماش شانس صعود داماش به لیگ دسته اول را بررسی می‌کند
· استقلال 0 – داماش 0؛ نبرد لیگ برتری‌های اسبق برنده نداشت
· مرتضی حیدری: گل صعود به فینال لذت خاصی دارد/ نبرد داماش برای صعود به آسیا
· محمدمختاری: پیروزی مقابل سایپا حق داماش بود/ صعود به فینال جام حذفی هدیه داماشی‌ها به هواداران

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» مصاحبه اختصاصی اف سی داماش با عماد واسع سرپرست جوانان سپیدرود

عماد واسع : در بازی مقابل استیل آذین ، سرمربی تیم دوست نداشت نتیجه بگیریم / در باشگاه سپیدرود لیدر مدام به باشگاه می آمد و خط می گرفت / نجفی می گفت قهرمان شوید که امتیازتان را بفروشم تا از این طریق پولی به بازیکنان برسد ! / شرکت های زیر مجموعه ی فومن شیمی و فومن پارت و خود آقای رستگار حاضر بودند یکی از سهامداران سپیدرود بشوند ولی متاسفانه همه را پس زدند !

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : بعد از اینکه سرپرست بزرگسالان سپیدرود لب به سخن گشود ، این بار سرپرست اسبق جوانان این باشگاه گلایه هایش را مطرح نمود . عماد واسع که از نزدیکان و همفکران پورفخریان مدیرعامل اسبق سپیدرود رشت بود ، حقایقی را برای مان مطرح کرد که کم تر مسئولی از سپیدرود جرات بیانش را داشت . متن زیر مصاحبه اختصاصی سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش با سرپرست جوانان سپیدرود می باشد :

اف سی داماش دات آی آر : شما در اولین و آخرین حضور خود در سپیدرود فصلی پر فراز و نشیب ، توام با حواشی فراوان را سپری کردید . کمی برای مان توضیح می دهید که در باشگاه سپیدرود چه خبر است ؟ ! همین الان هم که اتفاقات عجیب غریبی برای بازیکنان سپیدرود در رامسر افتاده است و ارزش تیم را به اندازه یک تیم محلی پایین آورده اند !

تمام اتفاقاتی که در حال رخ دادن است مرا به یاد اتفاقات سال قبل یعنی تجربه آقای پورفخریان و حضور ما در سپیدرود می اندازد. این که آقای پورفخریان آمد و چه اتفاقاتی افتاد و دوباره امید در دل همه زنده شد که قرار است یک اتفاق خوب برای باشگاه بیفتد.

حالا متاسفانه یک سری افرادی آمدند که واقعا باید اسمشان را دلال گذاشت وقتی با بازیکن بدین نوع صحبت می کنند شما اطمینان داشته باشید که دلالند. شخص کسی که از باشگاه اخراج شده - منظور فرهاد حسین پور - هنوز در باشگاه کار می کند و رابط آنهاست ! آنها همیشه اذعان دارند که مدیرعامل باشگاه ما همان شخص آقای فرهاد حسین پور است و این حقیقتا مسخره است ؛ به عنوان مثال در هر تیمی مثلا داماش وقتی سرمربی را اخراج می کنند آیا فردای همان روز باز هم شاهد حضور سرمربی در باشگاه خواهیم بود ؟ قاعدتا سرمربی می رود و از باشگاه خداحافظی کند . شما اگر آن دوران به باشگاه می رفتید آقای فرهاد حسین پور پشت میز خود نشسته بود و داشت جدول حل می کرد و یا نقاشی می کشید ! آقای حسین پور فردی است که نماینده مالک در باشگاه است . اصلا مثال برای شما بگویم تا بهتر متوجه شوید که چرا همیشه آقای فرهاد حسین پور در باشگاه است ؛مصاحبه اختصاصی و کامل اف سی داماش را در بیشتر ببینید :


شما به من یک وسیله گران قیمتی می دهید خوب این وسیله هزینه دارد من این هزینه را به جان می خرم و سعی می کنم در نگهداریش کوشا باشم شما همیشه به من می گویید فلانی بابت این نگهداری هزینه ای نمی خواهی ؟ من می گویم نه هزینه نمی خواهم من خودم ازش نگهداری می کنم . هر ماه این حرف را می زنم نهایتا سر یک سال برمی گردم و  می گویم آقای فلانی من یک سال پول نگرفتم حال 10 میلیون بده 5 میلیون خودم نیاز دارم و باقی را بچه ها شما ! واضح است که بجای 10 میلیون 15 میلیون به من می دهید . نا سلامتی ! یک سال است که از شما پولی نگرفتم  ! شرایط آقای حسین پور در باشگاه در این 10 ساله همین بوده وغیر از این نیست.
یک نمونه دیگر از شاهکارهای ایشان را بگویم ؛ آقای حسین پور در پایان بازی حتی تا 250 الی 300 هزار تومان تراول به عده ای خاص می داد ! که حتی در برنامه سکو هم آمدند و صحبت کردند !
اگر سپیدرود یک بازی را شکست می خورد ، بازیکنان با وجود اینکه زحمت کشیده بودند فحش می خوردند اما آقای حسین پور هیچ وقت ناسزا نمی شنید !

من مدارک بسیار زیادی دارم . سایت باشگاه دست من بود و روز اول آقای حسین پور که اصلا نمی داند کامپیوتر چگونه روشن می شود این کاغذ را به من داد( منظور کاغذ یوزر وپسورد برای مدیریت سایت رسمی باشگاه که در عکس مراجعه می فرمایید) و من تمام اخبار باشگاه را روی سایت می گذاشتم وقتی تحلیل بازی را می نوشتم روز بعد آقای حسین پور داد و بیداد می کرد تو چرا این کار رو کردی ما باید با هم یک تیم باشیم و هماهنگ باشیم تمام دست خط های آقای حسین پور را من دارم که تحلیل بازی ها را خودش می گفت ! خودش سوال می پرسید ! و خودش جواب می داد !تا به آن روزی رسید که من نتوانستم تحمل کنم و شروع کردم به مصاحبه با بازیکنان و این اتفاق در تمام باشگاه ها عادی و مرسوم  است . مصاحبه معمولا یک منبع حقوقی باشگاه است . من با آقای طالبی مصاحبه کردم و شب بعد که رفتم مصاحبه آیدین و عماد میر جوان را در سایت بگذارم هر چقدر رمز را وارد کردم می دیدم سایت در دسترس من نیست بلافاصله با پورفخریان مدیرعامل وقت هماهنگ کردم که سایت باشگاه از دسترس ما خارج شده است بعد از این اتفاق با طالبی تماس گرفتند که چرا تو مصاحبه کرده ای روز بعد که به باشگاه رفتم آقا فرهاد حسین پور پرسید این مصاحبه را تو کردی ؟ گفت مصاحبه ات چرا اینجوری بود و گفت تو به باشگاه توهین کردی و باشگاه خودزنی کرده و باشگاه بازیکن خود را روبروی خود قرار داده است و...
من سال گذشته سرپرست جوانان سپیدرود بودم این را هر دفعه هر جا خواستم بگویم آقای فرحسینی به من گفت نگو ولی الان من می گویم من پارسال 550 هزار تومان با فاکتور از جیب خودم برای جوانان سپیدرود خرج کردم و شاهدم هم آقای عالمی این جا حضور دارد این کار را خالصانه فقط برای عشق به این تیم و استان و شهرم کردم چون من هیچ وقت در زندگی ام طرفدار هیچ تیمی به غیر از سپیدرود نبوده ام .

آنها دوست ندارند انسان های علاقه مند و دلسوز نزدیک تیم باشند ما بعد از سالها مرتبا 250 باکس آب معدنی برای تیم می خریدیم دوستان شاهد هستند می توانید سوال کنید . نمی گوییم دوران پورفخریان دوران باشکوهی بود او هم اشتباهاتی داشت ولی حداقلی هزینه می کردیم ولی انگار دوست ندارند کسی در تیم خوب کار کند و زحمت بکشد.

همین آقای مسعودی با ماشین شخصی خود داور را از هتل به ورزشگاه می برد و باز می گردانید و اگر از جیب هزینه ای می کرد باید تا دو ماه به دنبال پول خود سرگردان  می بود.
از این گونه اتفاقات بسیار افتاده زمانیکه تیم جوانان سپیدرود یک پای قهرمانی لیگ امسال بود وقتی ما آقای نجفی را دیدیم  و به وی گفتیم : در آستانه ی قهرمانی هستیم وی در پاسخ به ما گفت شما قهرمان شوید و امتیازتان را بفروشید تا پولی به اینها برسد !

برای این مالک اصلا تیم مهم نیست آقا اگر می خواهی بفروشی بفروش دیگر من خودم شخصا خبر دارم شرکت های زیر مجموعه ی فومن شیمی و فومن پارت و خود آقای رستگار حاضر بودند یکی از سهامداران سپیدرود بشوند ولی متاسفانه همه را پس زدند !

اف سی داماش دات آی آر : چه کسی پس زد ؟

مشخص است که چه کسانی این کارها را انجام می دادند افرادی که در باشگاه بودند. وقتی لیدر به راحتی پایش را در باشگاه می گذارد دیگر چه انتظاری دارید !

در باشگاه سپیدرود لیدر مدام به باشگاه می آید ، روزنامه می خواند ، چای می خورد و خط می گیرد . وقتی مربی با عوامل تیم دست به یقه می شود دیگر چه انتظاری دارید ! ما یک بازی داشتیم با استیل آذین . شما فیلم بازی قبل را با آن بازی نگاه و مقایسه کنید . متوجه می شوید که سرمربی تیم دوست داشت نتیجه نگیریم !

آقای علیرضا صبوری که فصل گذشته 11 گل برای تیمش به ثمر رساند وقتی خبرنگار بومی به آقای حسین پور می گوید این بازیکنتان بسیار خوب استوی در جواب می گوید " نه نه زیاد نگید انی رو زیاد به "

وقتی سرمربی تیم اینگونه می گوید شما دیگر چه انتظاری از سپیدرود دارید ؟ !

اگر سپیدرود پیشرفت نمی کند به خاطر وجود چنین افرادی است.

اف سی داماش دات آی آر : آقای پورفخریان به عنوان یکی از اعضای وقت شورای شهر در اوایل ورود به باشگاه یک سری وعده هایی را داد که نتوانست به آنها عمل کند !

آقای پورفخریان 100 درصد مشکل داشت و اشتباهات زیادی هم داشت حرف شنوی نداشت من خودم به عنوان یک فرد کوچک سعی کردم تمام پیشکسوتان را لیست و دعوت کنم ما آقای احمد پور را دیدیم آقای خوالی را دیدیم که یک جلسه بگذاریم متاسفانه آقای پور فخریان همواره وعده وعید داد و این کار را نکرد و این برای من خیلی بد بود و تمام سعی ما بر این بود که از آقای پورفخریان حمایت کنیم و از وی بخواهیم وعده های بی مورد ندهد ولی خوب ایشان تجربه ی این کار را نداشتند . آقای پورفخریان سیاست را با ورزش قاطی کرده بود و می گفت من آدم سیاسی هستم و سیاست خیلی سخت تر است وقتی آنرا می توانم حل کنم پس ورزش را هم می توانم حل کنم خلاصه اشتباهات آقای پورفخریان هم زیاد بود.

اف سی داماش دات آی آر : بعد از اخراج آقای حسین پور از پست سرمربیگری و پس از آن استعفای آقای پورفخریان و سپس ماندگاری آقای حسین پور بعضی ها می گویند اخراج آقای حسین پور زمینه سازی برای به انزوا کشیدن آقای پورفخریان بوده در این مورد نظری دارید ؟

نه ! این گونه نبود زیرا آقای حسین پور به قول معروف حنایش دیگر رنگی نداشت و کاملا مشخص شده بود مشکلات تیم چه بود و دیگر تیم نمی توانست وی را تحمل کند ! از همه نظر آقای حسین پور به بن بست رسیده بود من به عنوان یک بیننده می گویم این چنین نبود .

یک نکته را بگویم : سرمربی تیم های دیگر نظیر همین آقای افشین ناظمی فرد محبوبی هستند نه فقط به خاطر نتیجه بلکه به خاطر بومی بودن و سابقه خوبش ولی آقای حسین پور اینگونه نیست آقای حسین پور فقط برای 20 نفر محبوب است یعنی همان 20 نفری که جلوی جایگاه می نشینند . من یک خاطره ی کوچک برایتان بگویم بازی های جوانانمان در عضدی بود و می خواستیم لیست هزینه را بدهیم . در هیات فوتبال گفتم چرا نمی گذارید سپیدرود در عضدی بازی کند آقای علی نیا گفت قدمتان روی چشم هزینه کنید و بهای اجاره ی زمین را بدهید و اینجا بازی کنید . تا قبل از این مسئولان باشگاه به ما می گفتند که هیئت حاضر نیست زمین عضدی را به سپیدرود بدهد ! و بعد ما که وارد سردار جنگل می شدیم تعداد زیادی فاکتور نامشخص به ما تحویل می دادند . ما اصلا نمی دانستیم که این فاکتور ها از کجا می آمدند این قدر انسان های فرومایه ای کنار ما بودند که باید از حق تیم و عوامل تیم می زدیم و به آنان می دادیم و دهن آن ها را می بستیم چون دیگران یاد داده بودند که ما حتما باید این پول ها را به آنها بدهیم و اگر ندهیم آنها برای ما مشکل ایجاد می کنند !

اف سی داماش دات آی آر : اگر صحبت پایانی دارید بفرمایید ؟

برای سپیدرود آرزوی موفقیت می کنم امیدوارم یک معجزه ای اتفاق بیفتد و سپیدرود به حق واقعی خودش در این فوتبال برسد چون اطمینان داشته باشید سپیدرود پتانسیل فوتبالی بسیار بالایی دارد .

 مصاحبه : سعید - میثم

کلمات کليدي
سپیدرود عماد واسع فرهاد حسین پور مالک سپیدرود Sepidrood Sepidrod FC Sepidrood Rasht

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 19 تير ماه، 1392 توسط maysam  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

MohammadHossein ,max3 

 

مرتبط باموضوع :

 میلاد زنیدپور : شاید در نیم فصل از داماش جدا شوم  [ سه شنبه، 22 آذر ماه، 1390 ] 3044 مشاهده
 
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب