اخبار کوتاه - اف سی داماش

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· طوفان پسران شهر باران در گرمای جهنمی اهواز؛ داماش گیلان دو - یک فولاد نوین اهواز یک
· محمدرضا حاجی پور: داماش را به جایگاهی که هواداران لیاقتش را دارند بازخواهیم گرداند
· وحید رضایی : هر بازی برای ما حکم فینال را دارد / با یک بازی مالکانه به سه امتیاز دست‌یافتیم
· گزارش تصویری اختصاصی اف سی داماش از دیدار داماش گیلان - شموشک مازندران
· پیروزی اقتصادی داماش مقابل شموشک؛ لاجوردی پوشان شهر باران در سودای صدرنشینی
· توقف صدرنشین در برابر پسران شهر باران؛ شاهین بوشهر یک - یک داماش گیلان
· در دومین جلسه کمیسیون بودجه شورای شهر رشت؛ لایحه کمک مجدد به تیم های سپیدرود و داماش مسکوت ماند
· برنامه هفته سوم تا نهم لیگ دسته دوم اعلام شد + ساعت بازیهای داماش مشخص شد
· محمدمهدی الطافی : هزینه‌های جاری تیم‌های لیگ دسته دومی کمتر از تیم‌های لیگ یکی و لیگ برتری نیست
· سیامک فراهانی : از بازی و نتیجه راضی هستیم / بازیکنان در زدن ضربات آخر کم دقت بودند
· گزارش تصویری اختصاصی اف سی داماش از دیدار داماش گیلان - ترمه دستجردی یزد
· پیروزی پسران شهر باران در اولین گام؛ داماش گیلان دو - صفر ترمه یزد
· شکریه : حمایت از داماش و سپیدرود از مطالبات مردم است / رویکرد شورای پنجم به ورزش مثبت است
· میلاد پورمحسن: داماش می‌تواند شگفتی‌ساز جام حذفی باشد / با تمام قوا به مصاف نماینده یزد خواهیم رفت
· پیش بازی داماش گیلان - ترمه دستجردی یزد؛ مصاف پسران کرانه‌های کاسپین با کویرنشینان ایران
· سعید مرتضوی: روند گلزنی‌هایم را در لیگ ادامه خواهم داد / در برابر ترمه تنها به پیروزی فکر می‌کنیم
· مخالفت شورای شهر رشت با لایحه دو فوریتی کمک به داماش و سپیدرود
· معصومه جهانچی : پیگیر اسپانسر برای تیم فوسال می رشت هستم / می رشت به انحلال نزدیک است
· در مراسم برترین‌های فوتسال ایران می رشت سپیدرود کاندید سه عنوان برتر سال شد
· گزارش تصویری اختصاصی اف سی داماش از دیدار داماش گیلان - سیراف کنگان بوشهر

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» اختصاصی - نظرمحمدی : هواداران گول افراد عوام فریب را نخوردند/خاطرات فینال 86 را اینبار با قهرمانی زنده می کنیم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : بی گمان یکی از محبوب ترین چهره های فوتبالی رشت ، علی نظرمحمدی است . سنگربان متعصب شهر باران که با رشادت های او سایر هم بازیانش داماش از لیگ یک با اقتدار به لیگ برتر صعود کرد . علی بعد از صعود داماش به لیگ برتر راهی پاس همدان و از آنجا به نساجی مازندران پیوست . وی چندی پیش به سمت مدیر تیم های پایه داماش منصوب گردید و این بهانه ای شد تا گفتگوی با این چهره متعصب و دوست داشتنی دیار باران های نقره ای داشته باشیم :

اف سی داماش دات آی آر : بازگشت تان به شهر باران و انتصاب تان به سمت مدیر تیم های پایه داماش را تبریک عرض می کنیم!
خیلی ممنون . از اینکه به خانه خودم بازگشتم خیلی خیلی خوشحال هستم . ان شاءالله که بتوانیم به هواداران داماش و مردم خوب رشت خدمت کنیم .خدمت به مردم و هواداران رشت برایم باعث افتخار است .

اف سی داماش دات آی آر : در شرایط فعلی ، مسئولان داماش بیش از پیش به این نقطه رسیده اند که نیاز است هر چه بیشتر از مسئولین و بازیکنان بومی در بدنه داماش استفاده نمایند . فلاش بکی به گذشته بزنیم . چه شد که از داماش رفتید ؟
بالاخره این چنین رفت و آمدهایی در فوتبال طبیعی است . بعد از اینکه با داماش به لیگ برتر صعود کردیم ، مسئولین داماش و مدیر عاملش صلاح دیدند که از وجود نیروهای انسانی دیگری استفاده نمایند . بنده هم بدون اینکه حاشیه سازی کنم و جو را خراب نمایم بدلیل اینکه تیم شهرم را دوست داشتم و می خواستم به روند رو به رشدش ادامه دهد بدون هیچ حرفی رفتم . الحق و انصاف تیم خوبی هم بسته شد و بازیکنان خوبی به مجموعه داماش اضافه شدند . طبیعت فوتبال همین است . من فکر می کنم از وحید طالب لو استقلالی تر نداریم ! ولی شما مشاهده می کنید یکی دو فصلی می باشد که به دور از استقلال است . مهم این است که به تیم شهر خود تعصب داشته باشی و هر جایی که هستی برایش آرزویی موفقیت نمایی .علی رغم اینکه دو فصل از داماش دور بودم ، همیشه با بردهایش خوشحال و با باخت هایش غمگین می شدم ؛ همیشه برای داماش آرزوی موفقیت می کردم .هر چقدر داماش بتواند از نیروهای بومی بیشتری استفاده کند موفق تر خواهد بود بدلیل اینکه نیروهای بومی بافت رشت را بهتر می شناسند و کمک حال مدیر باشگاه خواهند بود .

اف سی داماش دات آی آر : در حال حاضر بدلیل شرایط خاصی که در آن قرار داریم داماش به نیروهای بومی شاخصی همچون شما روی آورده است . فکر می کنید این روند در فصول آتی هم ادامه دار خواهد بود ؟
بهر حال باید مدیریت باشگاه هم باید به این نتیجه برسد که با نیروهای بومی می تواند نتیجه بهتری بگیرد و یا با نفراتی که از بیرون آورده می شود ؟! البته این پرانتز را باز کنم و بگویم که در فوتبال امروز بومی و غیر بومی معنی ندارد . بنابراین زیاد نباید در این قضیه پافشاری کنیم . اما موافق این هستم که نفرات بومی شاخصی در شهر مان هستند که می توانند به داماش کمک کنند . فکر می کنم مسئولین تصمیم گیرنده باید به این باور برسند .اگر به این باور برسند این واگن و قطار مسیر صحیح خودش را طی خواهد کرد .

مصاحبه اختصاصی و کامل اف سی داماش را در بیشتر ببینید :


اف سی داماش دات آی آر : ولی این نکته را هم باید در نظر داشته باشیم که فوتبال ما فقط اسم حرفه ای بودن را یدک می کشد . شهر رشت هم که بهتر می دانید ، طرفدارانش با بازیکنان و مسئولین بومی ارتباط بهتری برقرار می کنند و دوست دارند تیم شان حتی الامکان بومی باشد !
من هم حرف شما را قبول دارم . خوشبختانه با اطلاع رسانی جراید و مسئولین و کارشناسان امر ، یواش یواش این امر در حال محقق شدن است و پیکره بومی به تیم در حال اضافه شدن است . البته این را هم بگویم بعضی از بازیکنان های بومی هم که به تیم اضافه شده اند تاثیر گذار بوده اند و نباید آن ها را طرد کنیم . به عنوان مثال محمد مختاری شش فصلی است که در رشت حضور دارد و همانند بازیکنان بومی برای این تیم مثمر ثمر بوده است . بنابراین نیروهای اینچنینی که با تعصب کار می کنند را باید بیشتر تحویل بگیریم و از آن ها به بهترین نحو استفاده نماییم .

اف سی داماش دات آی آر : گویا بیش از یک سمت در داماش دارید ؟
نه ، فعلا به عنوان مدیر تیم های پایه فعالیت می کنم .

اف سی داماش دات آی آر : تکلیف قراردادتان با نساجی چه می شود ؟
به عنوان بازیکن قرارداد دارم که به آن ها اعلام کردم از فصل بعد در خدمت شان نخواهم بود .

اف سی داماش دات آی آر : خودتان علاقه مندید که فصل بعد در سمت مدیریتی به باشگاه کمک کنید و یا اینکه به کادر فنی اضافه شوید ؟
مسلما تخصص بنده ، کار فنی است ولی باز هم باید دید جناب عابدینی در دو سه ماه آتی چه تصمیمی خواهند گرفت .امیدوارم هر آن چه که به صلاح فوتبال رشت و داماش است اتفاق بیفتد .
این را هم بگویم که آقای عابدینی در هر دو زمینه روی من نظر مثبت دارند . البته این فقط مربوط به الان نیست . آقای عابدینی از سال 87 که به پگاه آمدند اکثرا در محافل خصوصی می گفتند که فلانی ( علی نظرمحمدی ) هم در زمینه مدیریتی و هم فنی استعداد خوبی دارد . باید بیشتر روی این بچه کار کرد تا سرمایه ای به فوتبال رشت اضافه شود .

اف سی داماش دات آی آر : شرایط امروزمان با شرایط سال 86 تقریبا مشابه می باشد . آن روزها هم در جدول حال و روز خوشی نداشتیم ولی در حذفی مدعی بودیم . بازی نیمه پایانی با سرخ پوشان تهرانی را چطور می بینید ؟
جام حذفی غیر قابل پیش بینی است . امیدارم تیم شهرم یک بار دیگر به دور از همه حاشیه ها و هیاهو ها در بازی پرسپولیس هواداران فوتبال رشت را خوشحال کند و همانند بازی رفت لیگ ، پرسپولیس را شکست دهد . ما می توانیم به فینال صعود کنیم و با این صعود خاطرات فینال 86 را یک بار دیگر برای فوتبال دوستان رشتی زنده نماییم . ان شاءالله به لطف حق تعالی این بار با قهرمانی ، جام را به پایان برسانیم .


اف سی داماش دات آی آر : گریزی بزنیم از حضورتان در پاس همدان و اولین مصاحبه تان با سایت باشگاه پاس . در آن مصاحبه گفتید که بهترین شهر دنیا رشت می باشد ؟ این مصاحبه احساسی نبود و مشکلی برای تان در همدان ایجاد نکرد ؟
بنده به رشت عرق خاصی دارم و این را هم بگویم که در اکثر شهرهای ایران فوتبال بازی کردم و به جرئت می توانم بگویم که هیچ جای ایران بمانند رشت مان نیست . حرف هایم در آن مصاحبه مشکلی برایم ایجاد نکرد . در حاضر انسان ها با منطق زندگی می کنند . این را هم بگویم که بازیکنان بزرگی نظیر کاویانپور و کعبی و امثال این ها به بنده می گفتند که برای یک سال هم که شده می خواهیم در رشت فوتبال بازی کنیم .

اف سی داماش دات آی آر : گویا سرپرست تیم امید را برکنار کردید ولی ایشان حاضر نیستند کارت بازیکنان را تحویل دهند . کمی توضیح می دهید ؟
یک سری ناهماهنگی هایی بین سرپرست تیم امید و باشگاه ایجاد شده بود که طی یک تصمیم جمعی و پیشنهاد بنده آقای پرویز مسگر که از پیشکسوتان فوتبال رشت و دروازه بان اسبق تیم های سپیدرود و شهرداری رشت بودند را به سمت سرپرستی منصوب کردیم .
بهر روی حکمی است که از سوی باشگاه ابلاغ شده است و چه خوشآیند باشد و چه نباشد به اجراء گذاشته خواهد شد .در مورد کارت بازی هم با ناظر و هیئت فوتبال هماهنگ خواهم کرد که در بازی روز جمعه مشکلی نداشته باشیم .

اف سی داماش دات آی آر : صحبت پایانی تان با هواداران !
یک صحبت کلی با هواداران دارم و بخشی از صحبت هایم هم مربوط به بازی پرسپولیس خواهد بود . صحبت کلی ام اینست که هواداران فوتبال داماش باید باهوش باشند و گول افراد عوام فریب را نخورند . تیم خودشان را تشویق کنند . افرادی که بدون ادعا برای ارتقای فوتبال رشت و گیلان تلاش می کنند را مورد حمایت خودشان قرار بدهند .
برای بازی روز شنبه هم باید بگویم که داماش در حال حاضر بیش از گذشته به حمایت هواداران نیاز دارد و من فکر می کنم که اگر همه هواداران ، داماش را در سکوها همراهی و تشویق کنند قطعا پیروزی داماش بر پرسپولیس محتمل تر خواهد بود .

مصاحبه : ساره - میثم

کلمات کليدي
علی نظر محمدی سنگربان داماش گلر داماش مدیر تیم های پایه داماش سایت داماش داماش باشگاه داماش

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 14 فروردين ماه، 1392 توسط maysam  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

MohammadHossein 

 

مرتبط باموضوع :

 پیش نویس قرارداد واگذاری داماش به شهبازی امضا شد  [ دوشنبه، 29 تير ماه، 1394 ] 1064 مشاهده
 نبردی به قیمت جان ؛ کدام یک زنده می مانند ؟  [ جمعه، 3 ارديبهشت ماه، 1395 ] 428 مشاهده
 
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب