اخبار کوتاه - داماش یار

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· پیروزی داماش مقابل شهرداری بم با دبل صف‌شکن
· شکست داماش مقابل مقاومت در روز اشتباهات عجیب داوری
· داماش دو – یک کاسپین؛کام‌بک داماش مقابل کاسپین با طعم صدرنشینی
· استارت شهرداری رشت با تساوی در نیم‌فصل دوم
· علی آل کثیر: خواهان تقابل با یک تیم بزرگ لیگ برتری هستیم
· میلاد پورمحسن: داماش سودای فینالیست شدن دارد/ بدشانسی داماش در قرعه‌کشی جام حذفی
· محمد مختاری: حضور داماش در نیمه‌نهایی از روی شانس نیست
· داماش چهار- سه ماشین سازی؛ صعود فینالیست اسبق به جمع چهار تیم برتر جام حذفی
· سیامک فراهانی: انتقادات مجری برنامه نود سطحی بوده است / صعود به لیگ یک هدف غایی داماش
· عباس کندل: تمرکز شرط اصلی پیروزی مقابل ماشین‌سازی است
· محمد رستمی: صعود به نیمه‌نهایی جام حذفی دور از دسترس نیست
· با دبل آل کثیر؛ داماش صدرنشین جدید لیگ دو
· در آستانه دیدار معوقه از هفته دوم؛ پرداخت یک‌چهارم قرارداد داماشی‌ها / تسویه‌حساب داماشی‌های سابق در دی‌ماه
· با پیروزی مقابل شهرداری همدان؛ داماش به صدر نزدیک شد
· معصومه جهانچی : تساوی مقابل صدرنشین لیگ عادلانه‌تر بود
· در هفته پایانی نیم‌فصل اول؛ شکست خفیف شهرداری رشت مقابل صدرنشین لیگ
· داماش پیروز نبرد لیگ برتری‌های اسبق با هتریک پورصف شکن
· معصومه جهانچی : فرصت‌طلبی بازیکنان باعث پیروزی پرگل در دربی شمال شد
· کامبک رویایی شهرداری رشت مقابل استقلال ساری با دبل هم نام‌ها
· شکست داماش مقابل چوکا تالش در هفته پنجم لیگ دو

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» امیر عابدینی : کارکردن با قویدل برای من خفت است

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : امیر عابدینی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تصمیم مالک باشگاه داماش مبنی بر برکناری وی گفت: من و شما می توانیم تصمیم گیری کنیم اما کدام تصمیم جنبه اجرایی خواهد داشت؟ تصمیمات بر اساس معیار باید باشد وقتی در تصمیم گیری ها معیار به کار نرود هیچ اهمیتی ندارد. البته در این بین آقای قویدل اشتباه نکرد این من بودم که اشتباه کردم که با چنین آدم هایی کار کنم.

وی افزود: من چندبار استعفا دادم ولی نپذیرفت و قبول کردم که بمانم و کار را ادامه دهم. حتی شایعه رفتنم به پرسپولیس و فدراسیون فوتبال نیز بارها مطرح شده بود اما خودم این شایعات را جمع کردم تا بچه ها کار را زمین نگذارند و تیم به خوبی پیش برود.

مدیر عامل باشگاه داماش گیلان ادامه داد: یک سری تعهداتی با بچه ها داشتیم که باید آن را انجام می دادیم اگر من کار را رها می کردم بچه ها نمی توانستند ادامه دهند. به هر حال مشکلات زیاد شد قراردادهایی که با قوی دل داشتیم عملی نشدند و مشکل چک هر روز بیشتر شد. بحث بعدی این بود که تصور می کردم قوی دل یک روزی تعهدات خود را عملی می کند و دیگر چک های برگشتی نخواهیم داشت به هر حال این آرزویی بود که هیچ وقت عملی نشد.

عابدینی در خصوص درگیری لفظی روز پنجشنبه خود با قوی دل اظهار داشت: روز پنجشنبه به او شدیدا اعتراض کردم و به وی گفتم تیم می خواهد به شیراز برود اما پولی نداریم منتظر بودم که یک حرکتی انجام دهد ولی در عین خونسردی گفت حالا پول می دهم. قبلا هم در سفر به دورود با مشکلاتی مواجه شدیم و آقای حنیفی در حین مسیر زنگ زد و عنوان کرد در کارتهای ما دیگر پولی وجود ندارد و هر چه داشتیم خرج کردیم و من از یکی از دوستان سه میلیون تومان پول قرض کردم تا کار تیم را راه بیندازم.

وی تصریح کرد: چرا مردم بیایند جلوی در باشگاه؟ اینها از صدرا چه می خواهند؟ اینها مشکلاتی است که وجود دارد. اقای قویدل برخلاف معیارهای قانونی، اخلاقی و رفتارهای مدیریتی چنین تصمیمی گرفتند و اینطور برخورد کردند. البته وی می توانست این تصمیم را در اتاق خود بگیرد اما باید دید تصمیم وی اجرایی است یا خیر؟ من خودم سه بار استعفا دادم که پذیرفته نشد. ایشان تعهداتش را عملی کند دیگر لازم به این تعهدات نیست. برای من واقعا خفت و خواری است که با قوی دل کار کنم. خودم روشی را اتخاذ کرده ام و آن را ادامه می دهم.

متن کامل را در ادامه مطلب ببینید :


 مدیر عامل باشگاه داماش با بیان اینکه قویدل باید 4.5 میلیارد بدهی را پرداخت کند افزود: غیر از این بدهی وی باید به همه تعهداتش نسبت به قوه قضائیه نیز عمل کند. آن وقت من استعفا خواهم داد. اما کسی نمی تواند بر خلاف معیارهای قانونی عمل کند. قویدل مدیرعامل نیست و باشگاه نیز هیات مدیره ثبتی ندارد ایشان یک جایی تقبل کرده است که تعهدات مالی باشگاه را انجام دهد و در قراردادمان به صراحت آمده است من می توانم یک طرفه قرارداد با قویدل را فسخ کرده و در صورتیکه به تعهداتش عمل نکند جلوی فروش باشگاه را بگیرم.

وی در بخش دیگری از حرف هایش خاطرنشان کرد: قویدل باید تمام دیون و بدهی را پرداخت کند و تعجب می کنم که با وجود پرداخت نکردن بدهی ها و پاس شدن چک هایش چنین تصمیمی گرفته است. چک اول او 900 میلیون تومان بود که پرداخت شد اما چک دوم 900 میلیونی وی برگشت خورد که درخواست کرد در 3 فقره چک 300 میلیونی آن را پرداخت کند. اما نخستین چک 300 میلیونی نیز برگشت خورد.

عابدینی با اشاره به تصمیم دو ماه پیش قوه قضائیه در خصوص این باشگاه عنوان کرد: دوماه پیش قوه قضائیه دستور داد قویدل باید باشگاه را پس بدهد که ایشان دوباره مذاکره و درخواست ادامه همکاری را کرد و مقامات قوه قضائیه پذیرفتند چک ها به تعویق بیفتد. اما تاکنون هیچ کدام از تعهداتی که داده بود عملی نشده است.

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در خصوص بندهای قرارداد قویدل با قوه قضائیه، گفت: بر اساس یکی از بندها وی باید در تاریخ سی ام اردیبهشت ماه 500 میلیون پرداخت می کرد. در تاریخ 30 تیرماه نیز 700 میلیون دیگر پرداخت می شد در روز 20 شهریور ماه یک میلیارد و 200 میلیون تومان دیگر باید از سوی قویدل پرداخت می شد. این مبلغ در تاریخ 20 آبان ماه نیز باید از سوی قویدل پرداخت می شد. اینها بدهی است که قویدل باید به قوه قضائیه پرداخت کند و هر وقت این کار را انجام دهد مالک باشگاه خواهد بود.


وی افزود: بر اساس ماده سوم قرارداد با توجه به اینکه در زمان امضای قرارداد ناظر قضایی حضور داشته و خودش نیز آن را امضا کرده است تاکید شده کلیه بدهی ها و تعهدات شرکت فرهنگی - ورزشی داماش بر عهده خریدار است. در این بند آمده است آقای امیر عابدینی مدیر عامل شرکت موظف به پیگیری امور بوده و تا پایان خرداد ماه سال 92، باید تمامی تسویه حساب را انجام داده و یک نسخه از آن را در اختیار قوه قضائیه قرار دهد.

عابدینی اظهار داشت: اگر من مصاحبه بکنم و به مردم اعلام کنم که چرا چک های ما برگشت خورده و پول به باشگاه تزریق نمی شود به این دلیل است که مسئولان بعدا نگویند چرا به ما اطلاع ندادی و عموم مردم چرا از وضعیت باشگاه باخبر نشدند؟ ایشان پول بچه ها را نداده و یک چک برگشتی 600 میلیون تومانی نزد من دارند. مردم نیز بیرون از ساختمان مدام تجمع می کنند و هر وقت از ساختمان بیرون می آییم جلوی ما را می گیرند در صورتیکه مشکل آنها مربوط به شرکت صدرا است و ربطی به باشگاه ندارد.

مدیر عامل باشگاه داماش ادامه داد: همین حالا هم اگر جلوی ساختمان بروید مردم تجمع کرده اند من چون دفترم در همان ساختمان است مردم فکر می کنند ما در این مشکلات سهیم هستیم.

وی به ماده 4 قرارداد طرفین اشاره کرد و گفت: بر اساس این ماده کلیه تعهدات بر عهده خریدار بوده و هزینه های باشگاه در فصل 91 - 92 نیز جهت اداره تیم و موفقیت های پیش رو بر عهده خریدار خواهد بود در صورتیکه به هر دلیلی این قرارداد فسخ شود فروشنده تعهدی در خصوص هزینه ها ندارد. در بند پنجم نیز آمده است علاوه بر تعهدات مورد توافق بین طرفین خریدار باید چک به مبلغ 10 میلیارد ریال امیر عابدینی را که به دادگستری داده بود پاس کند این چک مربوط به زمانی است که ما از دادستانی کل برای باشگاه قرض کرده بودیم.

عابدینی در خصوص شکایت قویدل از وی به خاطر مصاحبه های اخیرش، گفت: این موضوع ربطی به شرایط باشگاه ندارد و می تواند این حق وی است که شکایت کند من به مردم نمی توانم دروغ بگویم قویدل دو ماه است که به مردم می گوید پولتان را روز شنبه پرداخت می کنم ولی این اتفاق نیفتاده و آنها مدام جلوی درب ساختمان باشگاه تجمع می کنند.  یک بار یک خانم آذری زبان در جلوی باشگاه به من گفت نکند شما با پول کلاهبرداری تیم داری می کنید؟ وگرنه داخل این ساختمان چکار می کنید که من توضیح دادم موضوع باشگاه با صدرا فرق می کند.

مدیر عامل باشگاه داماش در پاسخ به این پرسش که شما اقدامات قانونی را شروع کرده اید، گفت: ایشان به محض اینکه پرداخت را شروع کنند و دیون و چک ها را نیز پرداخت کرده و به تعهداتش عمل کند خودم استعفا می دهم و می روم. تا زمانی که نقل و انتقال باشگاه در اداره کل ورزش و جوانان صورت نگیرد مالکیتی وجود ندارد. بنابراین قویدل حق انتخاب سرپرست برای باشگاه را نخواهد داشت.

وی افزود: من که سرجایم هستم و موظفم که امور را اداره کنم. قرار بر این شد قویدل تا روز دوشنبه به تعهداتش عمل کند. اگر این کار صورت بگیرد که روز سه شنبه من استعفا خواهم داد. بنابراین فراموش نکنیم قویدل برای مالکیت باشگاه تنها یک راه دارد و آن هم پرداخت چک ها و بدهی های باشگاه و نیز تعهداتش به قوه قضائیه است.

عابدینی درباره شایعه درخواست باشگاه پرسپولیس برای همکاری با آنها نیز خاطر نشان کرد: هر بحث و حرف و حدیثی در چنین شرایطی شایعه است. ما فقط یک روز به رستوران یکی از دوستانم در یوسف آباد رفته بودیم تا غذا بخوریم که آقای شیرینی سرپرست تیم پرسپولیس و یک نفر دیگر آنجا بودند که با هم صحبت کردیم و تعارفات معمول صورت گرفت. من هر وقت بخواهم به باشگاه پرسپولیس بروم خودم از آنها خواهش می کنم نه آنها.

کلمات کليدي
امیر عابدینی مالک داماش شهرام قویدل بهرام قویدل مالک کلاهبردار داماش

ارسال شده در مورخه : شنبه، 26 اسفند ماه، 1391 توسط maysam  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 محمدرضا مهدوی : از آمدن مجیدی به داماش استقبال می کنم  [ دوشنبه، 9 مرداد ماه، 1391 ] 2010 مشاهده
 
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب