اخبار کوتاه - داماش یار

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· وحید رضایی: با هیچ تیمی به‌جز داماش مذاکره نکردم
· الطافی: ادامه فعالیت داماش بدون همراهی سرمایه گذار جدید/ به عشق هواداران ادامه می دهیم
· وضعیت پیچیده شهرداری رشت برای ادامه تیم داری؛ تعیین سرمربی تا پایان هفته
· حاجیپور: ادامه فعالیت داماش در لیگ دسته دوم / عدم پاسخگویی استاندار گیلان به درخواست مالک داماش
· برترین گلزن گیلانی آسیا : انتظارمان پخش مستقیم فینال بود / از دست دادن خانم گلی آسیا به دلیل پاس گل کم‌تر
· مقام سومی شهرداری رشت در پایان پایان دور رفت لیگ برتر فوتسال امیدها
· از سوسن چلچراغ داماش تا لاله‌های نارنجى هلند
· صعود نماینده گیلان به مرحله پایانی لیگ دسته سوم فوتسال
· پیشتازی دخانیات در روز دوم مرحله نخست لیگ دسته سوم فوتسال
· در پایان فصل فوتبالی 96 - 97 : شش نماینده گیلان در جام حذفی فوتبال ایران مشخص شدند
· شاهین بوشهر یک - یک داماش گیلان؛ پسران شهر باران در طلسم فراموش‌خانه لیگ دو
· گزارش تصویری اختصاصی اف سی داماش از دیدار داماش گیلان - پالایش نفت آبادان
· امید به کاروان داماش بازگشت ؛ پیروزی ارزشمند مقابل پالایش نفت آبادان در روز توقف گچساران
· نتایج هفته هشتم گروه ب مرحله پایانی رقابت های لیگ دسته دوم + جدول بازی ها
· زنده ماندن امید صعود داماش با تساوی ارزشمند مقابل سردار بوکان
· برای رشت بجنگید؛ تا آخر، پای تان ايستاده ايم
· گزارش تصویری اختصاصی اف سی داماش از دیدار داماش گیلان - نفت و گاز گچساران
· توقف خانگی داماش مقابل نفت و گاز گچساران؛ پسران شهرباران همچنان امیدوار به صعود
· نسا احدی: عرق به رشت مانع از جدایی ام بود / دیگر در شهرداری نمی مانم
· سرمربی تیم ملی زیر 16 سال خبر داد: برگزاری تست دختران فوتبالیست گیلان به میزبانی رشت

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» نشست مشترک امیر عابدینی و هیئت مدیره کانون هواداران باشگاه

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : اعضای هیئت مدیره گزارش کاملی از روند و وضعیت کانون به مدیرعامل باشگاه ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان،اعضای هیئت مدیره کانون هواداران با مدیر عامل باشگاه"امیر عابدینی" شنبه شب در محل باشگاه داماش در رشت برگزار شد و اعضای هیئت مدیره گزارش کاملی از روند شکل گیری و برنامه های در دست اقدام کانون به مدیر عامل باشگاه ارائه کردند.
در حقیقت این دیدار و گفتگو همچون نشست مشترکی بین همه اعضاء بود.امیر عابدینی در این جلسه مثل یکی از اعضای هیئت مدیره کانون از لزوم به صحنه آمدن کانون هواداران، نقش عملی ایفا کردن آن در خانه های مردم و اجرای وظایف فرهنگی در بین هواداران توسط کانون سخن گفت و نشان داد که به خوبی بر جایگاه و نقش کانون هواداران در باشگاه واقف است.

سایت هواداران داماش گیلان

متن کامل را در ادامه مطلب ببینید :


امیر عابدینی در دیدار با اعضای هیات مدیره کانون هواداران داماش گیلان مثل همیشه با امید و آرزو و داشتن افق هایی روشن و امیدوارانه سخن خویش را آغاز کرد و گفت:ما می خواهیم آسیایی شویم چون توانش را داریم،چون داماش از این توانایی برخوردار است.
اما پیش از آن که وی سخن خود را آغاز کند اعضای هیئت مدیره کانون گزارشات خود را به اطلاع وی رساندند. در ابتدا علی احمدی سراوانی ، رئیس کانون هواداران گزارشی از روند شکل گیری کانون و چگونگی انتخاب اعضا ارائه نمود. سپس رادنی دیدار مسئول کمیته رسانه ای این کانون از دغدغه ها و مشکلات پیش روی کانون صحبت کرد و پس از وی سهرابی نائب رئیس کانون از برنامه های آتی گزارشی ارائه کرد.
امیر عابدینی مدیر عامل باشگاه داماش پس از آشنایی و گزارشات اعضای هیات مدیره ،ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع اعضای هیات مدیره کانون گفت:نوع انتخاب دوستان ترکیبی به دست می دهد که نوعی آرامش در من ایجاد می کند و خوشحالم که دوستان نشان دادند از فرصت های پیش رو به نحو احسن استفاده می کنند و به دنبال نقش آفرینی مثبت در روند باشگاه و ارتباط آن با هواداران هستند.
وی با اشاره به این که باید در جمع شما از قشر بانوان نیز حضور داشته باشند ، تصریح کرد :حضور بانوان در کانون می تواند نقش مثبتی در فراگیری ورزش در بین بانوان استان ایجاد کند و من امیدوارم بانوان نیز در کانون حضور داشته باشند .عابدینی در ادامه افزود: من از این که در بین شما هستم بسیار خوشحالم و شور و شعفی به من دست داده است.
عابدینی آنگاه گفت:من پیش از آنکه بخواهم از تیم داماش دفاع کنم می خواهم از هویت شهر رشت دفاع کنم و مطمئن باشید بخاطر آن با هرکسی خواهم جنگید.
مدیرعامل باشگاه داماش تاکید کرد:گیلان بسیاری از بضاعت ها را در درون خود دارد ، آنچه که به عنوان زیبایی وجود دارد خدا به طبیعت آن داده است ، در عرف و اخلاق ، در پیشینه مذهبی ، در هنر و هنروری ، در بحث قهرمانی و قهرمان پروری ، در علم و دانش و اهداء شهدا برای اسلام و کشور از هیچ جایی و هیچ استانی کم نداریم، اما غصه می خورم چرا بعضی ها این را لمس نمی کنند! چرا از هویت قدرتمند مان استفاده نمی کنیم ، ما جایی برای بروز این مساله می خواستیم و ورزش یکی از بهترین ویترین ها برای بروز این هدف است.
عابدینی سپس با اشاره به گذشته داماش و نام بردن از استقلال رشت و پگاه گیلان و یادآوری زحمات مسئولانی که در این زمینه کار کردند، گفت: امروز داماش در سراسر استان از  لوشان تا تنکابن و از سویی دیگر تا ماسال و فومن هوادار دارد و ما نباید بگذاریم به این هویت خدشه وارد شود.

سایت هواداران داماش گیلان

مدیرعامل داماش گیلان افزود: باید پلشتی های ورزش را از ذهنمان دور کنیم و هویت خود را به گونه ای صیقل دهیم تا شکل بسیار زیبایی پیدا کند. بنابراین باید در این زمینه کار کرد ، باید وارد خانه های مردم شد،به مدارس راه یافت و باید کار فرهنگی انجام داد،امروز ما با نسل جوان پیوند خوبی برقرار کرده ایم و ضرورت دارد تا در این زمینه بیشتر کار شود و از ابزارهای رسانه ای مثل صدا و سیمای گیلان جهت پیشبرد اهداف فرهنگی و ورزشی استفاده کنیم و کانون هواداران در این زمینه باید بیشتر فعال شود.
عابدینی آنگاه با اشاره به فحاشی به هواداران داماش در یکی از شهرها در چند سال قبل افزود:من یک علقه و تعصبی نسبت به شهر رشت دارم و گاهی که برای دفاع از حقوق هوادارانمان عصبانی می شوم ناشی از یادآوری آن بی حرمتی ها است.
مدیرعامل باشگاه داماش گفت:ما باید برای دفاع از هویت این شهر آسیایی شویم ، ما می خواهیم آسیایی شویم چون توانش را داریم ، پتانسیل آن را داریم ، پشتوانه مردمی داریم ، بودجه اش را نیز اخیرا توسط آقای قویدل فراهم شده و داریم ، بهترین ساختار را داریم و مهمتر از همه ما در فوتبال ایران ریشه داریم.
عابدینی ادامه داد:برای من دردآور است که چرا داماش بازیکنی در تیم ملی ندارد ، مطمئن باشید اگر آسیایی شویم نمی توانند بازیکنان ما را دعوت نکنند.
عابدینی آنگاه از حضور در جلسات کانون هواداران استقبال کرد و گفت:هرگونه انتقادهای صریح و رک شما را می پذیرم و اصلا ناراحت نمی شوم که اگر روزی به من بگوئید که دیگر برای شهر ما پتانسیل ندارید.

سایت هواداران داماش گیلان

مدیرعامل باشگاه داماش سپس رشت را با قابلیت ترانسفر بازیکن به خارج از ایران توصیف کرد و خاطرنشان کرد:اگر رضا مهدوی سال ها پیش با من کار می کرد الان اسطوره ملی می شد اما من او را رها نخواهم کرد و وی را به کلاس های مختلف خواهم فرستاد تا از پتانسیل او بیشتر بهره مند شویم.
وی سپس افزود:نظیف کار حقش را تا کنون از فوتبال ایران نگرفته است ، هادی سهرابی امسال ستاره تیم ما است و جهانبخش پتانسیل ترانسفر شدن را دارد و از علی رحیمی نیز در آینده بیشتر خواهیم شنید،باید آسیایی شویم تا داماش ویترینی قابل رویت شود تا بتوانیم روی بازیکنان مان مانور بیشتری بدهیم.
وی آنگاه از اعضای کانون هواداران خواست نسبت به تهیه مرام نامه این کانون تلاش بیشتری نموده و اقدام به تشکیل کار گروه های هدایتی و مدیریتی نمایند.

منبع : داماش ایرانیان

کلمات کليدي
کانون هواداران داماش امیر عابدینی

ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 17 دي ماه، 1391 توسط maysam  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

MohammadHossein 

 

مرتبط باموضوع :

 باتیستا داسیلوا برزیلی در تیم فوتبال داماش گیلان  [ يكشنبه، 5 تير ماه، 1390 ] 1966 مشاهده
 مهدي مهدوي كيا وارد رشت شد  [ چهارشنبه، 1 تير ماه، 1390 ] 1593 مشاهده
 
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب