اخبار کوتاه - داماش یار

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· گام بلند شهرداری رشت برای پیوستن به مربع قهرمانی با دبل حسینی نیا
· سردار بوکان یک – یک داماش گیلان؛ داماش گیلان از رسیدن به صدر جدول بازماند
· پیروزی داماش مقابل شهرداری بم با دبل صف‌شکن
· شکست داماش مقابل مقاومت در روز اشتباهات عجیب داوری
· داماش دو – یک کاسپین؛کام‌بک داماش مقابل کاسپین با طعم صدرنشینی
· استارت شهرداری رشت با تساوی در نیم‌فصل دوم
· علی آل کثیر: خواهان تقابل با یک تیم بزرگ لیگ برتری هستیم
· میلاد پورمحسن: داماش سودای فینالیست شدن دارد/ بدشانسی داماش در قرعه‌کشی جام حذفی
· محمد مختاری: حضور داماش در نیمه‌نهایی از روی شانس نیست
· داماش چهار- سه ماشین سازی؛ صعود فینالیست اسبق به جمع چهار تیم برتر جام حذفی
· سیامک فراهانی: انتقادات مجری برنامه نود سطحی بوده است / صعود به لیگ یک هدف غایی داماش
· عباس کندل: تمرکز شرط اصلی پیروزی مقابل ماشین‌سازی است
· محمد رستمی: صعود به نیمه‌نهایی جام حذفی دور از دسترس نیست
· با دبل آل کثیر؛ داماش صدرنشین جدید لیگ دو
· در آستانه دیدار معوقه از هفته دوم؛ پرداخت یک‌چهارم قرارداد داماشی‌ها / تسویه‌حساب داماشی‌های سابق در دی‌ماه
· با پیروزی مقابل شهرداری همدان؛ داماش به صدر نزدیک شد
· معصومه جهانچی : تساوی مقابل صدرنشین لیگ عادلانه‌تر بود
· در هفته پایانی نیم‌فصل اول؛ شکست خفیف شهرداری رشت مقابل صدرنشین لیگ
· داماش پیروز نبرد لیگ برتری‌های اسبق با هتریک پورصف شکن
· معصومه جهانچی : فرصت‌طلبی بازیکنان باعث پیروزی پرگل در دربی شمال شد

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» عابديني : در بحث مديريتي و مالي هيچ‌كس رقيب من نيست

به گزارش خبرگزاري فارس، امير عابديني امروز در نشست مطبوعاتي كه در محل اين باشگاه برگزار شد، ابتدا در مورد رشته‌هاي ورزشي كه اين باشگاه در چند سال اخير مورد حمايت قرار داده، گفت: در فوتبال خوشبختانه يك تيم ما به ليگ برتر صعود كرد و هنوز در ليگ دسته اول دو نماينده ديگر داريم. به اضافه مجراهايي كه در ساختار سازي هدايت مي‌كنيم توانستيم سال گذشته در آسيا ويژن فعال شويم تا بتوانيم در رشته فوتبال در هر رده سني دو تيم را به وجود بياوريم. ضمن اينكه در 5 شهر استان گيلان به همراه استان‌هاي ايران از جمله تهران و لرستان اين كار را آغاز كرديم. در واليبال در سوپر ليگ كار را آغاز كرده و تيم قدرتمندي را تشكيل داديم اما با قرار گرفتن در مكان پنجم نتوانستيم احساسات هواداران را پاسخگو باشيم. امسال با جابجايي معدني و آوردن عباس برقي و به كار گرفتن دو سه بازيكن معروف شانس‌مان را براي قهرماني بيشتر كرديم.
در بسكتبال قطعا سال آينده به ليگ برتر صعود مي‌كنيم. ضمن اينكه در كاراته فوتسال، شناي بانوان، كونگ‌فو و بستكبال بانوان استارت كار را زده‌ايم.

* آرامش فصل گذشته را تنها در زمان پروين داشتم

امروز در اين نشست مي‌خواهيم در مورد فوتبال بحث كنيم. از دينورزاده خواستم با حضور در اين نشست در مورد برنامه‌هايش صحبت كند. او را همه مي‌شناسند. چرا كه بزرگان فوتبال هيچ وقت فراموش نمي‌شوند و ما همگان با اين نام‌ها زندگي كرديم. دينورزاده از افراد باشخصيت‌ فوتبال ما است.

وي با آمدنش سال گذشته باري را از شانه‌هاي من برداشت. يك بار ديگر در سال 77 زماني كه پروين به پرسپوليس بازگشت اين اتفاق افتاده و سال آرامي را سپري كرده بودم و امسال دينورزاده قبول كرد در كنار من باشد. او در رشت بود و من در تهران. تقسيم كار بود و بايد اين گونه كار پيش مي‌رفت. در بحث تيم‌هاي ليگ‌هاي دسته اول نيز دكتر نجفي به عنوان مشاور من در تهران با اختيار تام در اين باشگاه فعاليت مي‌كند.


* دليلي نداشت امسال مهدوي‌كيا حتما در پرسپوليس بازي كند

عابديني در ادامه نشست در مورد اينكه آيا جذب مهدوي‌كيا اداي دين به طرفين نبود، گفت: زماني كه مهدوي‌كيا يك ماه و نيم قبل به دفترم آمد هنوز تيم را شكل نداده بوديم و فقط از او مشورت خواستم. روز بعد علي كريمي و دو روز بعد باقري به دفترم آمدند.

ما كارمان را بلديم و مي‌توانيم از بچه‌هاي خود استفاده مطلوب كنيم. اگر آن زمان بحث استفاده از مهدي مطرح نبود به اين دليل بود كه فكر مي‌كردم مي‌خواهد به پرسپوليس برود. در همان زمان كريمي به من گفت اگر به پرسپوليس نروم آيا در داماش برايم جا است كه من به وي گفتم اينجا خانه تو است اما مهدوي‌كيا اين را هم به من نگفت و معتقد بود امسال حتما در پرسپوليس بازي خواهد كرد. تا 15 روز پيش براي به كار نگرفتن علي دايي مباحث به وجود آمد كه در آن زمان به مهدي گفتم چه دليلي دارد امسال حتما در پرسپوليس بازي كني.بقيه متن در ادامه مطلب...


* در بحث مديريتي و مالي هيچ كس رقيب من نيست

امسال به محمد غلامي نياز داريم ضمن اينكه احترام زيادي به او قائلم چرا كه در بحث قرارداد خجالت كشيد حرفي از پول بزند و سفيد امضا كرد. تازه اين بازيكني است كه قبلا هيچ ارتباطي با من نداشته و البته بازيكن مورد اطمينان و بااخلاقي محسوب مي‌شود. ما نمي‌خواهيم او را از دست بدهيم اما زماني كه هنوز دوستان از بازيكني كه دو هفته است با ما تمرين مي‌كند دل نكنده و به او پيغام مي‌دهند پس جواب هاي، هوي است و من هم به محمد نوري پيشنهاد مي‌دهم.

هيچ كس نمي‌تواند از لحاظ مالي و مديريتي با من رقابت كند و اگر در اين مورد كسي پا پيش بگذارد مطمئنا شكست مي‌خورد. دوستان با صداقت كار كنند چرا كه قرار نيست اذيت شويم. در حاشيه زمين فوتبال و مسائل مديريتي كسي حريف من نيست و پاسخ حركت‌ آنها اين است كه نوري 10مرتبه به من پيغام مي‌دهد تا امسال به داماش بيايد.

* بر اساس نرخ تورم بايد سقف قرارداد را تعيين كرد

در مورد سقف قرارداد بحث 350 ميليون تومان به كف قرارداد تبديل مي‌شود و هر بازيكني وارد مي‌شود اين سقف را از ما مي‌خواهد. با اين وضعيت به بازيكنان بزرگ لطمه مي‌خورد. نمي‌شود سقف همه بازيكنان يكي باشد.

نامه‌اي را به مسئولان فوتبال نوشتيم تا زماني كه نمي‌توانستيم مقررات كنترل صحيحي داشته باشيم يا آن را لغو و يا امتيازاتي بدهيم. اين امتيازات امروز تعريف شده و شايد و احتمالا هفته آينده سقف قرارداد بيشتر هم شود.

* كارشناسان به مردم دروغ نگويند

روز گذشته از باشگاه استقلال برايمان نامه‌اي رسيد كه در آن براي بازيكني مثل يعقوب كريمي 200 ميليون تومان مي‌خواستند و اين در حالي است كه بازيكني كه در ليگ برتر برزيل بازي كرده با 150 ميليون تومان به داماش آوردند. بازيكن داخلي از استقلال 200 ميليون تومان فقط حق ترانسفرش مي‌شود كه به داماش بيايد. بازيكني كه حتي يك ساعت هم براي استقلال بازي نكرد.

تعجب مي‌كنم چه طور يك كارشناس در راديو زماني كه يك بازيكن 500 ميليون مي‌خواهد، اعلام مي‌كند كه در اروپا اين مبالغ را نمي‌دهند. چرا راست نمي‌گويند و موج سواري مي‌كنند. بازيكني كه از عراق به ايران مي‌آيد 700 هزار دلار مي‌گيرد و همين بازيكن در كشورهاي حاشيه خليج فارس 1 و نيم ميليون دلار مي‌گيرد. آيا آنها نمي‌توانند بازيكن 300 هزار دلاري از اروپا بياورند اما به سراغ بازيكنان ايراني مي‌آيند كه ارزان‌تر باشند.

* اگر نمي‌توانند از جيب خرج كنند گناه من چيست

صالح‌نيا استاد من است اما اگر نمي‌تواند از جيب خرج كند به من چه ربطي دارد. آيا اين گناه من است. آنها از منطقه آزاد تامين مي‌شوند و امتيازاتي از جمله جذب بازيكن سرباز هم دارند. آنها بازيكني مانند حسين ابراهيمي تحويل گرفته و با رباط پاره به من تحويل دادند.
ما بايد همديگر را در يك استان تحمل كنيم چرا كه رقابت فوتبال رقابتي شيرين است. به نظر من ملوان و داماش خصومتي با هم ندارند و هيچ وقت نفهميدم چرا در بعضي شهرها مردم اين شهر با همسايگانشان دعوا دارند.

* كاشاني با لابي به فوتبال آمده و بايد برود

دو سه تيم در بخش صنعتي هستند كه به نظر من پاك‌تر و سالم‌تر كار مي‌كنند. روي سخنم به ساختار است نه مديريت. من به فتح‌الله زاده اعتقاد دارم اما به كاشاني اعتقاد ندارم. او با لابي آمده و بايد برود.

 * ذوالفقارنسب استقلالي بود‌؛ دايي به قولش عمل كرد

به گزارش فارس عابديني در مورد اينكه پروژه بركناري دايي تا چه حد ورزشي بود گفت: ‌اين موضوع اصلا ورزشي نبود و مثل اين است كه من دينورزاده كه تيمم را بالا آورده است به رفراندوم گذاشته و سه نفري را بياورم كه او را قبول ندارد.

ذوالفقارنسب در حالي به كميته فني رفت كه استقلالي است و نمي‌دانم چه طور بزرگان روز فوتبال را نياوردند. آن گروه فرمايشي بود و با همه احترامي كه به زادمهر قائلم از آن روز به بعد علامت سؤالي روي اسمش گذاشتم و اين سؤال برايم به وجود آمد كه چه طور حاضريم با هر كسي و هر سياستي كار كنيم.

دايي گفته بود تيم را قهرمان حذفي مي‌كند كه اين كار را كرد و انتقادهايش هم ثابت شد و ديديد كه با استيلي و بازيكناني كه مي‌خواستند مذاكره كرده بودند و بعد از آن كساني را ترغيب كردند كه بيايند او را اذيت كنند. بعد هم در حق دفاع خود حرف‌هايي مطرح شد كه درست نبود. در مجموع رفتار بدي بود و اميدوارم اين فرهنگ در فوتبال ما از بين برود.

* خريد نفت توسط هدايتي اشتباه ديگري است

استيل آذين زماني دچار مشكل شد كه هدايتي در اين مورد نقشي نداشت و حوادثي كه در بخش مديريت و فني براي اين تيم اتفاق افتاد كه براي اولين بار نبود. او نماينده بخش خصوصي بود و شكستش شكست دردناكي براي اين بخش مي‌شد.
بايد از تيم هاي بخش خصوصي حفاظت شود و امروز مي‌بينيم استيل‌آذين به سمنان رفته. اگر هدايتي در مورد اين كار با من مشورت مي‌كرد هرگز اين موضوع را نمي‌پسنديم. در حال حاضر مي‌خواهند نفت را بخرند كه اشتباه بزرگي است. آنها بايد ساختار سازي كنند تا موفق شوند.

* هر آدم شريفي كاربلد نيست

منكر اين نمي‌شوم كه آدم‌هاي شريفي در فدراسيون فوتبال هستند اما قرار نيست هر آدم شريفي آدم كاربلدي باشد. آنها باتعريف و تمجيد در جايگاه خودشان هستند و مي‌بينيم براي اولين بار در ورزش دنيا اتفاقاتي نظير تيم اميد در فوتبال ما مي‌افتد و نمي‌دانم چرا فقط اين گهگاه به ورزش ما مي‌رسد. البته مهمتر از اين مطلب حذف ما بود كه همواره در دوره‌هاي مختلف وجود داشته و ما امروز هم در مقوله نرم‌افزاري وهم سخت‌افزاري درجا مي‌زنيم و اين خيلي بد است. مجمع اختياراتي دارد كه بايد از آن استفاده كند. نمي‌دانم چرا هيچ كدام از اين اختيارات استفاده نمي‌كنيم.

* قرار نيست فردوسي‌پور براي داماش تيم ببندد

قرار نيست فردوسي‌پور براي من تيم ببندد. ديگر من را بايد در اين چند سال شناخته باشيد و بدانيد چه اخلاقي دارم. در مورد نظرمحمدي بايد بگويم كه نمي‌دانم چه شد كه وي به برنامه 90 رفت اما يكي از دلايلي كه باعث شد اين دروازه‌بان از جمع ما جدا شود، خود من بودم. با وجود علاقه‌اي كه به او داشتم عذرش را خواستم چون نظر محمدي در نيمكت آرامش نداشت و در زمين هم پاسخگو نبود.

* از مياچ خواسته‌اند به استقلال برود

مياچ از دوستان صميمي من است. اولين بار من از او خواستم به ايران باييد امسال دلم مي‌خواهد در كادر فني ما باشد اما او به خاطر تعهد اخلاقي كه به علي دايي داشت نگران بود. اخيرا هم در تماسي به من گفت كه برخي دوست ندارند من به داماش بيايم و مي‌گويند به استقلال بروم. با اين حال از او دعوت كردم براي مذاكره به ايران بيايد و اگر دينورزاده مشكلي نداشته باشد به داماش بيايد.

* كفاشيان كام جامعه فوتبال را تلخ كرده است

بايد ديد كفاشيان در دور بعد كانديدا مي‌شود و يا قبل از آن او را عزل مي‌كنند. مجمع اختياراتي دارد كه مي‌تواند از آنها استفاده كرده و براي خلع يك يا چند نفر از اعضا از آنها استفاده كند. در مورد اينكه گفته مي شود كفاشيان مي‌خواهد مزه رياست به دهنش شيرين شده بايد بگويم كام فوتبال ما تلخ شده است.
اميدوارم افرادي لايق مانند دادكان براي انتخابات پا پيش بگذارند. به نظرم بهترين كارنامه را صفايي و در كنار آن دادكان داشته است من هم جايم خوب است و فعلا قصد باشگاه داري دارم.

* بگذاريد پيرمردها هم رويايي فكر كنند

هدف‌گذاري ما براي ادامه داماش اين است كه براي 3 سال آينده به تيم‌هاي بزرگ تنه بزنيم. بگذاريد پيرمردها هم رويايي فكر كنند. وقتي ساختار داشته باشيم و هدفمند حركت كنيم خود به خود موفقيت هم حاصل خواهد شد.

کلمات کليدي
امیر عابدینی داماش گیلان پرسپولیس کنفرانس مطبوعاتی داماش عابدینی damash

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 13 تير ماه، 1390 توسط armin  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

Rashti_BaTasob ,max3 

 

مرتبط باموضوع :

 
نام شما: maysam
ایمیل شما: damash.rasht@gmail.com

در مورخه : دوشنبه، 13 تير ماه، 1390توسط
(مشخصات کاربر maysam | ارسال پیغام شخصی) http://fcdamash.ir (IP آدرس : )

این مصاحبش جز بخش نظرمحمدی بقیه بخش هاش عالی بود بویژه اونجایی که میگه ملوان ابراهیمی سرباز رو گرفت و مصدوم به ما تحویل داد و داره از بودجه دولتی میگیره

نام شما: vahid
ایمیل شما: vahid_aragorn@yahoo.com

در مورخه : دوشنبه، 13 تير ماه، 1390توسط
(مشخصات کاربر vahid | ارسال پیغام شخصی) http://fcdamash.ir (IP آدرس : )

مهندس عابدینی اقدام به قمار بزرگی کرده است. تابحال 16 نفر از بازیکنان سال گذشته را رد کرده و حتی ممکن است این رقم بیشتر هم بشود. البته بسیاری از این تغییرات لازم بودند اما این همه تغییر باید در طی دو و یا حتی سه سال انجام می شد تا اسکلت تیم قهرمان حفظ شود. بنظرم اهداف ایشان کمی بلند پروازانه است.
باید منتظر ماند و دید آیا  سر مربی می تواند این همه تغییرات را در تیم تحمل کند. 

نام شما: maysam
ایمیل شما: damash.rasht@gmail.com

در مورخه : دوشنبه، 13 تير ماه، 1390توسط
(مشخصات کاربر maysam | ارسال پیغام شخصی) http://fcdamash.ir (IP آدرس : )

امسال به نظر من یا آسیایی میشیم یا میریم به 1 . حد وسطی وجود نداره . من که به آسیایی شدن امیدوارم. امیدوارم مسعود میکاییلی هم به تیم برگرده. اخبار امیدوار کننده ای شنیدم که مسعود به احتمال زیاد مثل هادی سهرابی به تیم بر میگرده

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب