اخبار کوتاه - اف سی داماش

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· معصومه زارع : اعزام با 7 بازیکن به مشهد/ جدایی 5 بازیکن در نیم فصل از شهرداری
· میثم محبوب : جذب 3 بازیکن جدید و فسخ توافقی با یک بازیکن
· شکست دور از خانه شهرداری رشت در برابر مشکی پوشان
· فاجعه در لیگ دسته سوم؛ شکست پاس با چاشنی ناداوری!
· گزارش تصویری اختصاصی اف سی داماش از دیدار داماش گیلان - فولاد نوین
· کام بک داماش در روز بارانی؛ داماش گیلان دو - یک فولاد نوین اهواز
· تساوی پرگل شهرداری رشت در برابر مس رفسنجان
· نتایج هفته پانزدهم گروه الف رقابت های لیگ دسته دوم + جدول بازی ها
· صدرنشینی پاس در پایان هفته نخست لیگ دسته سوم گروه الف + جدول و نتایج سایر بازی ها
· پیروزی پاس گیلان با دبل محرابی
· 3 امتیاز سوغات پسران شهر باران از بهشهر
· حاجی پور : به شایعات توجهی نداریم، به نوشهر می رویم / اجازه نمی دهیم حق داماش تضییع شود
· کولاک دختران شهرباران در یک روز ابری
· گزارش تصویری اختصاصی اف سی داماش از دیدار داماش گیلان - شاهین بوشهر
· نتایج بازی های هفته چهاردهم لیگ دسته دوم گروه الف + جدول
· زور مدعیان صعود به هم نرسید/ داماش گیلان صفر - صفر شاهین بوشهر
· استارت نقل و انتقالات داماش با جذب 2 بازیکن
· شکست شهرداری رشت در نبردی شش امتیازی
· پیروزی پرگل دختران شهرباران در هفته نهم لیگ برتر
· دیدار تدارکاتی داماش در برابر پاس + گزارش تصویری

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی داماش گیلان و ذوب آهن اصفهان

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : در پایان بازی داماش - ذوب آهن مربیان دو تیم به سوالات خبرنگاران و رسانه های گروهی پاسخ دادند . در این کنفرانس منصور ابراهیم زاده و ابراهیم قاسم پور پساخگوی پرسش های خبرنگاران شدند .

ابراهیم زاده : در خطاها به داور اعتراض می کردیم تا داماش نتواند سریع ضربه ایستگاهی بزند !

کنفرانس با آمدن ابراهیم زاده آغاز گردید . در ابتدا خبرنگاری از او پرسید که این یک امتیاز از گز اصفهان هم برایتان شیرین تر بود . ابراهیم زاده با خنده پاسخ داد که خوشحالم گز اصفهان را شیرین می دانید ! روز گذشته هم گفته بودم که اگر آرامش بر تیم ما حکم فرما شود بازی خوبی را از ذوب آهن خواهید دید . در این بازی داماش نیمه دوم سیستمش را تغییر داد و 4-4-2 بازی کرد . آنها دو فوروارده بازی را ادامه دادند و این تغییر سیستم آنها باعث شد بازیکنان ما کمی سردرگم شوند که در این لحظات گل را دریافت کردیم . با صحبت های که در طول بازی انجام دادیم بازیکنان به بازی برگشتند ولی طبیعی بود که داماش بعد از زدن گل تساوی ، فشار حملاتش را زیادتر کند . متاسفانه ملی پوشانمان دیر به ما ملحق شدند و این باعث شد تیم دیر جمع شود ولی در مجموع خوب بودیم و در آینده ذوب آهن تیم بهتری هم خواهد شد .


امروز ما حدادی فر را هم نداشتیم که بازیکن قابل ستایشی است و این تاثیر منفی بر بازی ما گذاشت ولی بازیکنان دیگری داشیم که از آنها بجای او استفاده کردیم .
او در مورد اعتراض هایش به دواری و اینکه عملکرد داوری را چطور دیده است اینگونه پاسخ داد : داور بازی قضاوت خودش را انجام می دهد . تیم داماش در خطا ها به سرعت عمل می کرد که این می توانست برای ما خطرناک باشد . ما اعتراض می کردیم که داماش نتواند سریع بازی را شروع کند و خطر ساز شود .

او در مورد مشکلات مالی ذوب آهن به این نکته اشاره کرد که همه تیم ها مشکل مالی دارند ولی ذوب آهن باشگاه با قدمتی است و جایگاه خاصی را هم دارد . این مشکلات برطرف خواهند شد

 

متن کامل کنفرانس را در بیشتر ببینید :


ابراهیم زاده در پاسخ به سوالی که برنامه ریزی فدراسیون را چطور می بینید گفت : برنامه بازی ها بگونه ای است که فوصل 4 تا 5 روزه بر بازیها حکم فرماست . اگر این برنامه برای همه تیم ها یکسان عمل شود و همچین همه ملی پوشان به موقع به تیم هایشان ملحق شود مشکلی وجود نخواهد داشت . با نزدیک شدن بازی ها به هم ، احتمال آسی پذیری تیم ها افزایش پیدا کرده است که در این بین تیم هایی که بازیکن ملی پوش دارند متضرر می شوند . این موضوع برای 5 بازیکن ما صدق می کرد . حدادی فر مصدوم بود ، سه ملی پشو ایرانی داشتیم و یک ملی پوش عراقی نیز داشتیم که این ها به ضرر ذوب آهن بودند .

خبرنگار اف سی داماش از ابراهیم زاده پرسید که سرپرست قبلی شما آقای فروتن گفته است دلیل برکناری اش شما بوده اید و می خواستید که در ویترین باشید ! در این هنگام ابراهیم زاده گفت که این حرف را باور نمی کند و احتمالا ایشان همچین حرفی را نزده است . در این لحظه خبرنگار اف سی داماش منبع خبر را به ابراهیم زاده متذکر شد و ابراهیم زاده نیز رو به خبرنگار اف سی داماش کرد و گفت که آیا شما باور می کنید که بنده بخاطر اینکه در ویترین باشم باعث برکناری ایشان شده باشم ؟

بعد از پایان کنفرانس ابراهیم زاده ، آقای قاسمپور به سالن کنفرانس آمدند و پاسخگوی سوالات شدند .

قاسم پور : از بازی راضی هستم ولی از نتیجه راضی نیستم

در ابتدا خبرنگاری گفت که تیم شما امروز موقعیت های زیادی داشت . میزان رضایت شما از بازی را بفرمایید که ابو اینگونه پاسخ داد : ما در بازی های دیگر هم موقعیت داشتیم و مختص این بازی نیست . اما در این بازی ، در نیمه اول چندان خوب نبودیم ولی در همین نیمه ای که خوب نبودیم هم دو موقعیت خوب را از دست دادیم . در بین نیمه با صحبت هایی که انجام دادیم بازی بهتری انجام دادیم و موقعیت های زیادی هم داشتیم . در دقایق پایانی بازی ، بازیکنان که اشتیاق زیادی به پیروزی داشتند بی پروا حمله می کردند که ممکن بود تراژدی بازی پرسپولیس تکرار شود و در دقایق پایانی و در غفلت گل بخوریم . با صحبتی که با بچه ها داشتیم ، هوشیارانه تر بازی را ادامه دادند . در مجموع از بازی راضی هستم ولی از نتیجه راضی نیستم .


قاسم پور در پاسخ به سوالی که از وی پرسیده شد ، ذوب اهن هافبک هایتان را از کار انداخت اینگونه پایخ داد : من این موضوع را جور دیگری می بینم . در نیمه اول بچه ها به وظایفشان به خوبی عمل نکردند و سر پست هایشان بعضا نبودند .
در این هنگام سیستم بازی را از 4 - 2 - 3 - 1 تغییر دادیم و با سیستم 4 - 4 - 2 بازی را ادامه دادیم و سعی کردیم دفاع های ذوب آهن را تحت فشار قرار دهیم . ولی حقیقتی وجود دارد و آن اینست که در بعضی جاها در زمین بازی هنوز حرفه ای نیستیم .

او همچنین در این کنفرانس گفت که یک ماه است نه آقای عابدینی را دیده است و نه حتی با وی تماس تلفنی داشته است و این نشان می دهد که حرف آنهایی که می گویند ایشان در تیم دخالت می کند درست نیست . او در مورد محمدی و اینکه بعل مشکلات شخصد در نیم فصل می خواهد از داماش جدا شود اینگونه پاسخ داد : ما باید بررسی کنیم و اگر به این نتیجه برسیم که می توانیم جایگزین مناسبی برای او پیدا کنیم او می تواند برود و گرنه به او اجازه جدایی نمی دهیم . شما می دانید که دروازه بان 50 % یک تیم است .

 


او در مورد جام حذفی و اینکه گفته بود بعد از بازی ذوب تصمیمش را اعلام می کند اینگونه پاسخ داد که فواصل بازی ها کم است و ما مجبور هستیم به بعضی از بازیکن های اصلی مان استراحت بدهیم تا شادابی یشان حفظ شود . او همچنین در مورد اینکه بازی ها در فوصال کوتاه برگزار می شود گفت که به تیم ضربه می زند . یکی دو بازیکن دو اخطاره داریم که اسم نمی برم ولی از بازیکنان کلیدی مان هستند که نبودشان به تیم لطمه می زند .
از او در مورد بازی مهدوی کیا پرسیده شد و اینکه در این فشردگی بازی ها به داماش ضربه نمیزند ؟ قاسمپور در گاسخ گفت که فکر می کنم بین بازی هامبورگ و ما فاصله 7 - 8 الی 10 روزه باشد . او همچنین گفت که مهدوی کای بازیکن حرفه ای و با مسئولیتی است و از این بابت مشکلی وجود ندارد .


او همچنین در پاسخ به این سوال که چرا از داماش به تیم ملی دعوت نمی شود و مسئولین داماش سکوت اختیار کرده اند گفت که اعتقاد دارد تعدادی از بازیکنان داماش می توانند به تیم ملی کمک کنند ولی ما فقط می توانیم پیشنهاد بدهیم و در نهایت این سرمربی تیم ملی است که بر اساس سلیقه اش بازیکن را انتخاب می کند .

کلمات کليدي
منصور ابراهیم زاده فروتن ابراهیم قاسمپور کنفرانس مطبوعاتی کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 1 آذر ماه، 1390 توسط maysam  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

maysam ,Rashti_BaTasob 

 

مرتبط باموضوع :

 
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب