اخبار کوتاه - داماش یار

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· الماسخاله: رئیس دپارتمان داوری سکوت اختیار کند
· کناره‌گیری احتمالی داماش از فینال جام حذفی
· داماش 1 – نیروی زمینی 2؛ رؤیای صعود برباد رفت
· قدم‌قدم، سو به‌سوی لیگ یک؛ فینالیست جام حذفی سودای بازگشت در سر می‌پروراند
· داماش 0 – نیروی زمینی 0/ تکلیف سومین تیم صعودکننده به لیگ یک در رشت مشخص می‌شود
· قسمت نخست نبرد دوگانه داماش با شعار «ما برمی‌گردیم»
· پورمحسن: داماش برای صعود به لیگ 1 می‌جنگد
· داماش میهمان بازی رفت مرحله پلی‌آف لیگ دو شد
· داماش با شکست به استقبال پلی‌آف رفت
· فینالیست جام حذفی به پلی‌آف لیگ دو صعود کرد
· داماش 0 – سردار بوکان 1 / رؤیای صعود مستقیم پسران شهر باران بر باد رفت
· داماش گیلان 0 – شهرداری بم 0/ داماش فرصت صعود به صدر را از دست داد
· داماش گیلان 2 – مقاومت تهران 0/ حذف مقاومت از جمع مدعیان صعود با دبل آل‌کثیر
· هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم؛ پیروزی داماش مقابل کاسپین با لشکرکشی 300 نفره!
· در هفته بیستم لیگ دو/ پیروزی ارزشمند داماش گیلان و شهرداری فومن/ چوکا در دقیقه 90 تن به شکست داد
· داماش گیلان 1 – چوکا تالش 0؛ داماش گیلان پیروز داربی گیلانی‌های لیگ دو
· معادلات صعود به لیگ دسته اول؛ اف‌سی‌داماش شانس صعود داماش به لیگ دسته اول را بررسی می‌کند
· استقلال 0 – داماش 0؛ نبرد لیگ برتری‌های اسبق برنده نداشت
· مرتضی حیدری: گل صعود به فینال لذت خاصی دارد/ نبرد داماش برای صعود به آسیا
· محمدمختاری: پیروزی مقابل سایپا حق داماش بود/ صعود به فینال جام حذفی هدیه داماشی‌ها به هواداران

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» جهانچی: باید با آوراژ گلی بیشتری به پیروزی می رسیدیم/ امیدوارم آقایان نیز بتوانند برای تشویق به سالن بازی بیایند

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : فوتسال گیلان از دیرباز یکی از قطب های فوتسال ایران بوده است و فوتسالیست های خوبی به فوتبال ملی حتی معرفی نموده است . در سالیان اخیر در قسمت مردان بدلیل عدم اسپانسرهای مالی ، فوتسالیست های این شهر مجبور به بازی در تیم های خارج از استان بوده اند اما در قسمت بانوان در تمامی دوره های لیگ برتر ، رشت صاحب نماینده بوده است . در فصل جاری تعداد نمایندگان رشت در لیگ برتر فوتسال بانوان به دو تیم افزایش یافت و این هفته شاهد دربی مهیجی نیز از سوی این دو تیم بوده ایم . بعد از دربی سراغ سرمربی می رشت سپیدرود تیم برنده این دربی رفتیم و وی پاسخگوی سوالات ما در اف سی داماش بود :

اف سی داماش دات آی آر : خانم جهانچی ! کمی از دربی بگویید . از نتیجه راضی بودید ؟
خوشحالم که به سه امتیاز بازی دست پیدا کردیم ولی باید پرگل تر به پیروزی می رسیدیم . در طول هفته خیلی خوب تمرین کرده بودیم و انتظارم برد با اختلاف بالاتر بود . عواملی نظیر استرس دربی ، احتمالا در عدم گلزنی بیشترمان تاثیر گذار بوده است .

اف سی داماش دات آی آر : یعنی از عملکرد بازیکنان تان راضی نبودید؟
از عملکرد بازیکنان که در مجموع راضی بودم لیکن قبل بازی به آن ها گفته بودم که می توانید به یک پیروزی پرگل با اختلاف بالا دست پیدا کنید . به هر روی با توجه به اینکه دربی رفت مساوی شده بود ، بازیکنان نیز در این دربی هدف اصلی شان پیروزی بود و به گل های زده بالاتر کمتر فکر می کردند . هدف کسب سه امتیاز بود که به آن دست پیدا کردیم .

متن کامل مصاحبه اختصاصی اف سی داماش را در بیشتر بخوانید :


اف سی داماش دات آی آر : داوری این بازی گویا حرف و حدیث زیاد داشت . عملکرد تیم داوری چطور بوده است ؟
داوری این دیدار عاری از اشتباه نبود که این اشتباه برای هر دو تیم بوده است . مثلا گل اولی که دریافت کردیم ؛ قبل از گل ، ضربه اوت باید برای ما اعلام می شد که به اشتباه برای حریف اعلام شد و همان توپ به گل اول شهرداری مبدل گشت . یا مثلا در این بازی می توانستیم صاحب پنالتی شویم که داور از آن چشمپوشی کرد . برای حریف هم یکی دو صحنه اشتباهاتی وجود داشت . در مجموع داوری در بازی و نتیجه اش تاثیر گذار نبود و توانست بازی را مدیریت کند .

اف سی داماش دات آی آر : این پیروزی مسلما در روحیه تیمی تان تاثیر گذار خواهد بود . هفته بعد با چه تیمی بازی دارید ؟
بازی بعدی مان با شهروند ساری است که امیدوارم به سه امتیاز این دیدار نیز دست پیدا کنیم .

اف سی داماش دات آی آر : هواداران زیادی نیز برای تشویق دو تیم به سالن بازی آمده بودند . از حضور هواداران بگویید .
نکته خوشحال کننده دربی برگشت این بود که هوادارانی که در این دیدار برای تشویق سپیدرود در این روز برفی آمده بودند بسیار بیشتر از دربی رفت بودند . همانطور که اشاره کردید در یک روز برفی هواداران خوبی برای دو تیم آمده بودند که سهم تیم ما بیشتر از حریف بود . خوشحالم که با یک بازی خوب و پیروزی توانستیم خوشحال هواداران مان را روانه خانه های شان نماییم . امید است مسئولین از می رشت سپیدرود حمایت نمایند تا ما نیز بتوانیم با بازی های خوب مان این هواداران که سرمایه های واقعی تیم مان هستند را خوشحال و راضی نگه داریم .
از هواداران مان نیز می خواهیم که در دوبازی آینده خانگی مان نیز دست از حمایت مان برندارند زیرا بازی با حضور این سرمایه های ارزشمند، جذاب تر خواهد بود .

اف سی داماش دات آی آر : چند روز پیش کمک صد میلیون تومانی از سوی اعضای شورای شهر رشت به می رشت مصوب گردید . این پول به دست تان رسیده است ؟
ابتدا قرار بود دویست میلیون تومان شهرداری به ما کمک نماید که متاسفانه صد میلیون از آن کم شد و تنها صد میلیون  تومان به صحن شورا رفت و مصوب گشت . حال ما مانده ایم و هزینه های تیم . متاسفانه با این صد تومان نمی توانیم قراردادها را به طور کامل پرداخت نماییم و شرمنده بازیکنان می شویم .

اف سی داماش دات آی آر : در سالیان اخیر همواره تیم تان در حال تغییر اسپانسر بوده است و امسال نیز می رشت اسپانسر شما بوده است . فکر می کنید سال بعد نیز بتوانید با می رشت ادامه دهید ؟
امسال اگر حمایت شورای شهر و شهردار و همچنین خانم چیرانی نبود نمی توانستیم در رقابت ها شرکت کنیم . اگر وضعیت سال بعد نیز به این منوال باشد قید تیمداری را خواهم زد . همین صد میلیون تومان نیز قرار است به فرمانداری برود و آن جا تاییده بگیرد در صورتیکه سه بازی بیشتر به پایان فصل باقی نمانده است .

اینکه سال بعد نیز بتوانیم با می رشت ادامه دهیم یا خیر در هاله ای از ابهام است . امسال خانم چیرانی فشار زیادی را متحمل شدند . خودم به شخصه می شنیدم که به ایشان می گفتند که چرا این تیم را ساپورت کردید و آیا منافعی را دنبال می کنید ! ایشان متاسفانه اغلب مورد هجمه قرار می گرفتند .
خانم چیرانی همواره تاکید داشتند که چون از جنس بانوان هستند مشکلات این قشر را درک می کنند و همین طور از آن جایی که تیم مان چند سال بالای جدول بود قصد شان کمک به ما بود . با حمایت های ایشان ، شهردار و همچنین تعدادی از اعضای شورای شهر این تیم توانست در لیگ برتر حضور پیدا کند .
نکته قابل ذکر این است که نباید همه هزینه ها را بر دوش تنها یک ارگان باشد و همه باید دست به دست هم بدهیم تا از یک تیم حمایت کنیم .

اف سی داماش دات آی آر : در پایان اگر حرف ناگفته ای دارید بفرمایید .
اینطور فکر نکنیم که با مبالغ ناچیزی که می دهیم تیم های مان هر سال یکی از سه چهار مقام اول را کسب می کنند و بگوییم به به همه چی گل و بلبل است ! انگیزه بازیکنان با این مسائل سال به سال کمتر می شود . نمی شود که هر سال درصدی از قراردادهای شان را کم کنیم و ندهیم . یک سال پنجاه درصد بدهیم یک سال هیچی !
نمی گویم مانند تیم های بالای جدولی هفتصد تومان هزینه کنیم ولی برای اینکه بخواهیم تنه به تنه تیم های صدر جدولی بزنیم باید دست کم نصف آن ها هزینه کنیم .
باز هم تاکید می کنم امیدوارم همین صد میلیون تومان نیز هر چه زودتر به تیم تزریق شود تا بتوانیم بازیکنان را از نظر روحی روانی شارژ کنیم . در همین بازی دربی، برخی از بازیکن های مان با وجود مصدومیت بازی کردند که این ستودنی است .

امیدوارم مسئولین حراستی نیز اجازه دهند که آقایان نیز بیایند و بازی های ما را از نزدیک تماشا کنند . اینطور اسپانسرها و مدیران عامل بیشتر بر روی سرمایه گذاری ترغیب خواهند شد . حجاب اعضای تیم که کامل هست حتی کامل تر از حجابی که در بیرون از محوطه ورزشگاه در جامعه دیده می شود .
امیدوارم این مشکل در استان ما حل بشود همانطور که در سایر استان ها آقایان نیز می توانند از نزدیک بازی ها را تماشا کنند در استان ما نیز این اتفاق رخ دهد .

در پایان جا دارد تشکر ویژه ای نیز از رسانه ها داشته باشم . بویژه از شما در اف سی داماش و خزر ، همچنین گیلنگاه و رادیو تلویزیون .
امیدوارم سال بعد از ما بعنوان یکی از مدعیان قهرمانی که مشکل مالی نداشته باشد یاد کنید .
از هواداران نیز کمال تشکر را دارم که از ما حمایت کردند و امیدواریم این حمایت ادامه دار باشد . برای بانوان استان مان گیلان و بویژه شهر عزیزمان رشت نیز آرزوی موفقیت دارم و امید هاست همواره آن ها را قله های موفقیت ببینیم .

کلمات کليدي
فوتسال بانوان می رشت سپیدرود تیم فوتسال شهرداری رشت

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 2 اسفند ماه، 1395 توسط maysam  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 بازسازی ورزشگاه‌های گیلان؛ از شعار تا عمل  [ سه شنبه، 11 دي ماه، 1397 ] 160 مشاهده
 
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب