اخبار کوتاه - داماش یار

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت پیروز داربی شمال کشور
· بازسازی ورزشگاه‌های گیلان؛ از شعار تا عمل
· با دابل آل کثیر؛ داماش صدرنشین جدید لیگ دو
· پیروزی پرگل دختران شهر باران مقابل دریژنو
· دایی شیرزاد اسطوره اخلاق مداری ورزش گیلان/ چهره های ارزشمند فراموش نشوند
· سیامک فراهانی: صدرنشینی نیم‌فصل به‌دردمان نمی‌خورد/ حضور پرقدرت داماش در نیمه‌نهایی جام حذفی
· محمدرضا حاجی پور: هدفمان صعود به لیگ یک است / اعاده حیثیت داماش در جام حذفی
· داماش صدرنشین جدید لیگ دو؛ داماش گیلان دو - فولاد اهواز صفر
· تساوی مدعیان صعود در اراک؛ زور داماش و خوشه طلائی به هم نرسید
· گام بلند شهرداری رشت برای پیوستن به مربع قهرمانی با دبل حسینی نیا
· سردار بوکان یک – یک داماش گیلان؛ داماش گیلان از رسیدن به صدر جدول بازماند
· پیروزی داماش مقابل شهرداری بم با دبل صف‌شکن
· شکست داماش مقابل مقاومت در روز اشتباهات عجیب داوری
· داماش دو – یک کاسپین؛کام‌بک داماش مقابل کاسپین با طعم صدرنشینی
· استارت شهرداری رشت با تساوی در نیم‌فصل دوم
· علی آل کثیر: خواهان تقابل با یک تیم بزرگ لیگ برتری هستیم
· میلاد پورمحسن: داماش سودای فینالیست شدن دارد/ بدشانسی داماش در قرعه‌کشی جام حذفی
· محمد مختاری: حضور داماش در نیمه‌نهایی از روی شانس نیست
· داماش چهار- سه ماشین سازی؛ صعود فینالیست اسبق به جمع چهار تیم برتر جام حذفی
· سیامک فراهانی: انتقادات مجری برنامه نود سطحی بوده است / صعود به لیگ یک هدف غایی داماش

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» جهانچی : بانوان رشتی سالن مسابقه را پر کنند

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : به گزارش اف سی داماش و به نقل از روزنامه خزر ، جهانچی مربی نام آشنایی در فوتسال گیلان و همچنین ایران می باشد . وی هم اکنون همزمان سرمربی تیم می رشت سپیدرود و نوجوانان ایران می باشد . می رشت توانسته است با نوزده امتیاز در مکان چهارم جدول لیگ برتر فوتسال بانوان جای بگیرد . به بهانه حضور پرقدرت تیم های تحت هدایت خانم جهانچی در لیگ برتر سراغ این مربی خوشنام رشتی رفتیم تا از وضعیت فوتسال رشت و تیم وی اطلاعاتی در اختیار خوانندگان روزنامه خزر قراردهیم .

خانم جهانچی کمی از تشکیل تیم تان برای مان در خزر بگویید . شما یکی از قدیمی ترین تیم های لیگ برتر فوتسال ایران هستید .
تیم ما در سال 79 با ملوان جوان رشت اعلام موجودیت کرد و در لیگ برتر شرکت نمود . چهار سال تحت نظر این باشگاه بودیم که بعد تحت حمایت داماش گیلان ، نیوساد ، هیات فوتبال گیلان ، احرار رشت ، سپیدرود رشت در آمدیم و امسال نیز می رشت سپیدرود اسپانسری ما را بر عهده گرفته است . در اغلب این سال ها نیز حائز رتبه های دوم یا سوم جدول شدیم . سال گذشته با نام احرار در مسابقات شرکت کردیم و توانستیم مقام سوم را کسب کنیم . پیش از آن نیز دو دوره متوالی به همراه سپیدرود نائب قهرمان لیگ برتر ایران شدیم . ما تاکنون دوازده دوره در لیگ برتر با اسامی مختلف شرکت کرده ایم و یکی از تیم های قدیمی این لیگ می باشیم . حضور مستمرمان در لیگ برتر را مرهون زحمات خانم واحدی هستیم که زحمات بسیاری برای فوتبال و فوتسال رشت و گیلان می کشند .

متن کامل مصاحبه را در بیشتر ببینید :


شما در سالیان اخیر همواره یکی از تیم های بالای جدولی بودید و مسلما رقبا روی تیم شما حساب ویژه ای می کنند . بودجه تیم شما متناسب با عنوان هایی که کسب کرده اید می باشد ؟
مسلما تیم ما با بودجه بسیاری کمی نسبت به سایر رقبای بالای جدولی مان بسته شده است . جالب است که از فصل گذشته که به همراه احرار در مسابقات حضور داشتیم مبلغ قابل توجهی را طلب کاریم و تنها بیست میلیون تومان بابت سفرها به ما پرداختی داشته اند . سوا از مبالغی که طلب داریم در سال های اخیر از بچه های ما بابت عنوان هایی که بدست آورده اند آنطور که شایسته و بایسته باشد تقدیر نشد . حتی یک سکو برای این بچه ها آماده نشد تا مدال های شان را با حضور مسئولین رشت و گیلان به آن ها تقدیم کنیم . تیم ما سوا از مسائل مالی نیاز به حمایت معنوی مسئولین نیز دارد .

با این حالی که سال گذشته عنوان سومی را کسب کردید گویا امسال دقایق آخر تیم تان تشکیل شد و در به در دنبال اسپانسر می گشتید .
تیم ما دقیقا هفته آخر مسابقات بسته شد و با توجه به این موضوع تاکنون نتایج خیلی خوبی کسب کردیم . رقبای اصلی ما دست کم دو ماه قبل از شروع مسابقات تیم شان بسته شد و تمرینات شان را شروع کردند . مبارزه با این تیم ها بسیار سخت است و اگر همیت و تعصب بچه های ما نبود تا بدین جای فصل همین رتبه چهارمی را هم نمی توانستیم کسب کنیم . ما امسال هیچ اسپانسری نداشتیم و به لطف تنی چند از اعضای شورای شهر و شهردار محترم توانستیم تحت حمایت موسسه می رشت در بیاییم. برای خیلی ها اسم " می رشت " جالب است و وقتی برای شان توضیح می دهیم خیلی علاقه مندی خاصی نشان می دهند . می رشت زیر نظر سازمان بازآفرینی شهرداری رشت می باشد . امیدواریم که شورای شهر رشت تیم " می رشت سپیدرود " را مصوب کنند تا از سال های آینده بدون دغدغه در مسابقات شرکت نماییم .

تفاوت لیگ امسال با سال های گذشته در چیست ؟
سال های گذشته سطح کیفی مسابقات بالاتر بود و همه تیم ها شانس پیروزی داشتند . اما امسال چهار تیم بالای جدول تقریبا خودشان را از بقیه تیم ها جدا کرده اند و رقابت بین همین چهار تیم می باشد . فاصله امتیازی بقیه تیم ها با چهار تیم بالای جدول بسیار زیاد است که این به سود فوتسال ایران نمی باشد .

بودجه امسال شما نسبت به سال گذشته تغییری کرده است ؟
خیر ، همان بودجه ای که سال گذشته داشتیم امسال نیز همان بودجه برای مان درنظر گرفته شده است با این تفاوت که سال گذشته احرار به تعهدات مالی اش عمل نکرد و متاسفانه مجبور شدیم که از این باشگاه شکایت کنیم تا به حق و حقوق مان برسیم . در مورد بودجه ای که تیم مان بسته شده است بگویم که به هیچ وجه قابل قیاس با تیم های رقیب مان نیست . بودجه ما تقریبا نصف بودجه هر یک از سه تیم بالای جدول مان می باشد . با تمام این تفاسیر بازیکنان می رشت با غیرت و تعصب مثال زدنی شان از اعتبار فوتسال رشت بخوبی دفاع می کنند و عملکرد تیم مان در سال های اخیر گواه این مدعی است . درست است که بودجه کمی برای مان در نظر گرفته شده است و قراردادهای مالی پایینی داریم اما امیدواریم همین قرارداد کم پرداخت شود و باشگاه به تعهداتش عمل نماید . خیلی از بازیکنان به اعتبار بنده به این تیم آمده اند و اگر به تعهدات مان عمل نکنیم از اعتبار من در جامعه فوتسال کاسته خواهد شد .


تا بدین جای فصل می رشت به تعهدات مالی اش عمل کرده است ؟
خدا را شکر تاکنون توانسته ایم سی درصد از قراردادها را پرداخت کنیم و امیدواریم در ادامه راه با حمایت های خانم چیرانی ، اعضای شورای شهر و همچنین شهردار محترم بتوانیم به بقیه تعهدات مان نیز عمل نماییم .

این هفته یک بازی سنگین با ملی حفاری دارید . کمی از این بازی برای خوانندگان خزر بگویید.
تیم ملی حفاری اهواز صدرنشین رقابت های لیگ برتر فوتسال می باشد که تا اینجای فصل تمام بازی هایش را با پیروزی پشت سر گذاشته است . به جرات می توانم بگویم یکی از بهترین تیم های چند سال اخیر فوتسال ایران می باشد که از کادر فنی و بازیکنان بزرگی سود می برد . سال گذشته نیز دو بار با این تیم مسابقه دادیم که نتیجه آن یک شکست و یک پیروزی یازده بر صفر به سود ما بوده است بنابراین پیروزی در برابر حفاری دور از دسترس نیست . برای این بازی چند بازیکن مان آسیب دیدگی های جزئی دارند که امیدواریم تا روز سه شنبه آماده بازی شوند و با تمام توان به مصاف این تیم خوب جنوبی برویم . امیدوارم با حمایت همه جانبه هواداران مان سه امتیاز این دیدار را به دوستداران فوتسال رشت هدیه دهیم .

همانطور که گفتید حمایت هواداران تاثیر بسزایی در نتیجه بازی خواهند داشت . چه صحبتی با هواداران پرشور رشتی دارید ؟
از هواداران دوست داشتنی می رشت سپیدرود می خواهم که روز سه شنبه نیز سالن مسابقه را پر کنند و با تشویق های بی امان شان به سان بازی های گذشته یار و یاورمان باشند . در پایان نیز می خواهم از شما در روزنامه خزر و همچنین سایر رسانه ها که به فکر فوتسال رشت بویژه بانوان هستید تشکر ویژه ای داشته باشم و امیدوارم که فوتسال رشت در سایه حمایت همه جانبه ، روز به روز پیشرفت بیشتری داشته باشد.

کلمات کليدي
معصومه جهانچی سرمربی می رشت کاپیتان می رشت مربی می رشت فوتسال بانوان رشت

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 22 آذر ماه، 1395 توسط maysam  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...  [ شنبه، 23 آذر ماه، 1392 ] 14142 مشاهده
 امیر عابدینی در هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر  [ سه شنبه، 27 فروردين ماه، 1392 ] 1872 مشاهده
 مسابقه طراحي لوگوی جدید باشگاه داماش گیلان  [ يكشنبه، 15 مرداد ماه، 1391 ] 2538 مشاهده
 
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب