اخبار کوتاه - اف سی داماش

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· گزارش تصویری اختصاصی اف سی داماش از دیدار داماش گیلان - دخانیات
· صعود به دور دوم حذفی با هتریک مرتضوی؛ دخانیات یک - پنج داماش
· پیگیری تمرینات داماشی ها در زمین شهرداری با حضور مالک باشگاه
· زمان ثبت نام و دریافت مدارک برای صدور کارت پوشش خبری رسانه ای استان گیلان اعلام شد
· مهاجم اسبق سپیدرود رشت به داماش پیوست
· داماش همچنان شکست ناپذیر در پایتخت؛ داماش گیلان صفر - صفر مس کرمان
· محمد پهلوان پور دهمین خرید داماش؛ مهاجم سابق شهرداری ماهشهر به داماش گیلان پیوست
· بازگشت هافبک ریزنقش به داماش؛ محمد طالبی دوباره به جمع پسران شهر باران پیوست
· پیگیری تمرینات آکادمی طباطبایی با حضور هادی طباطبایی + گزارش تصویری
· اسماعیل حاجی پور: بدون کوچکترین حمایتی یک تنه در حال اداره داماش هستم
· یک تازه وارد و یک تمدیدی آخرین تحرکات نقل و انتقالاتی داماش
· اولین تساوی خارج خانه برای داماش مدل 96
· وینگر اسبق سپیدرود به داماش پیوست
· لیست داماش در حال تکمیل؛ اشکان توانا قراردادش را با داماش تمدید کرد
· کاپیتان مهدوی: مدیون داماش و هوادارانش هستم / برای بازگشت به داماش هیچ شرط مالی ندارم
· تمرین ریکاوری داماشی ها در زمین شهرداری + گزارش تصویری
· سرپرست باشگاه داماش گیلان خبر داد: تمدید قرارداد سه بازیکن فصل گذشته با داماش گیلان
· تمدید قرارداد چهار بازیکن داماش و ثبت قرارداد با یک بازیکن جدید
· گلر برق نوین به داماش گیلان پیوست / مسلم حق شناس صید جدید داماش
· علیرضا جهانبخش: هواداران داماش بی نظیر هستند / امیدوارم داماش به لیگ برتر بازگردد

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» هادی سهرابی : در صورت بازگشت مهدوی ، قوی ترین هافبک لیگ را خواهیم داشت / برای پیروزی به مصاف پیکان می رویم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : مغز متفکر داماش گیلان در میانه میدان بدون شک کسی نیست جز هادی سهرابی . وی در دو فصل اخیر بعد از کوچ ستارگان داماشی ، بعنوان یکی از مردان با تجربه و کلیدی داماشی ها همواره عصای دست مربیان این تیم بوده است . کوپل سهرابی و رستمی باعث شده است که خط هافبک داماشی ها نقطه قوت و ثقل این تیم پرطرفدار باشد .
پیروزی برابر خونه به خونه و درپیش بودن بازی حساس برابر پیکان تهران باعث شد سراغ پسر دوست داشتنی و متعصب رشتی ها برویم :

اف سی داماش دات آی آر : داماش چند هفته ای بود که خوب بازی میکرد ولی نتیجه نمیگرفت . بالاخره در بازی خونه بخونه پیروز شدید . کمی از بازی بگو و اینکه فکر میکردی پیروز از زمین بیرون بیایید ؟
همانطور که شاهد بودید که در هفته های گذشته روند رو به رشدی را طی کرده بودیم و بازی های خوبی نیز از خود به نمایش می گذاشتیم بنابراین برای مان قابل پیش بینی بود که این روند در برابر خونه به خونه نیز ادامه دار باشد و بتوانیم این تیم را با حمایت هواداران مان شکست دهیم . برای نیل به این هدف در طول هفته نیز تمرینات سخت و طاقت فرسایی را زیر نظر استاد جهانپور و کادر فنی انجام داده بودیم و خدا را شکر در پایان بازی شرمنده هواداران نشدیم .

اف سی داماش دات آی آر : هفته های قبل هم داماش بازی خوبی از خود به نمایش می گذاشت ولی در نتیجه گیری  به موفقیت دست نمی یافت . فکر می کنی جایگاه نامطئن داماش و استرس ناشی از آن در این عدم نتیجه گیری نقش داشت ؟
قاعدتا تاثیر بسزایی داشته است . بازی های پرشماری را هم با بدشانسی نتوانستیم با پیروزی پشت سر بگذاریم مانند بازی با تیم های پارسه ، نساجی و آلومینیوم اراک ؛ اما در بازی خونه بخونه استاد جهانپور با هوش و ذکاوت بالای خودشان اجازه عقب نشینی به تیم مان را ندادند و ما را به گلزنی بیشتر ترغیب می کردند که اگر کمی با دقت تر عمل می کردیم می توانستیم با نتیجه ای پرگل حریف بابلی را با شکست بدرقه کنیم .

متن کامل مصاحبه اختصاصی اف سی داماش را در بیشتر ببینید :


اف سی داماش دات آی آر : بعد از دو گلی که به ثمر رساندیم می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم که با بی دقتی یکی پس از دیگری موقعیت ها را از دست دادیم . دلیل این امر فکر میکنی چیست ؟
ببینید تیم ما چند هفته ای بود که طعم شیرین برد را حس نکرده بود و فشار زیادی روی بازیکنان مان بود . بعد از دو گلی هم که به ثمر رساندیم هرگز پا پس نکشیدیم و تلاش کردیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم که بنظر من خواست خدا بود که خونه به خونه ای ها پرگل تر شکست نخورند .

اف سی داماش دات آی آر : به عنوان بازیکن باتجربه داماش گیلان که سابقه بازی در لیگ برتر را هم داری فکر می کنی دلیل عدم نتیجه گیری داماش در بازی های دور از خانه چیست ؟
بنظر من مهمترین دلیل ش بدشانسی می باشد . نمونه اش همین بازی قبلی با نفت آبادان که تنها یک موقعیت گل داشتند و همان تبدیل به گل شد . با این حال فکر میکنم با بالاآمدن در جدول و آرامش و امنیت بیشتر می توانیم در بازی های خارج خانه نیز نتایج بهتری کسب کنیم .

اف سی داماش دات آی آر : میل به برد حلقه گم شده در بازی های داماش بوده است که در چند بازی گذشته این میل و انگیزه را در تیم بیش از پیش میبینیم . فکر میکنی باشگاه باید چه تمهیداتی بیندیشد تا این انگیزه در بازیکنان همچنان پابرجا بماند ؟
میل به پیروزی و بازی های خوب داماش در این چند هفته نشان دهنده همبستگی کل تیم می باشد اما برای استمرار این پیروزی ها و حفظ انگیزه ، باشگاه می تواند با تزریق مالی کمک شایانی نماید . با تزریق پول و پرداخت بخش دیگری از قراردادها مسلما انگیزه بچه ها دوچندان خواهد شد و به امید خدا نیم فصل دوم بازی های درخشانی از داماش گیلان شاهد خواهید بود .

اف سی داماش دات آی آر : کوپل تو و محمد رستمی در خط هافبک نقطه قوت داماش گیلان بوده است ولی جلو دست شما هنوز کادر فنی بازیکن قابل اتکایی را پیدا نکرده است . فکر می کنی در این خط نیاز به بازیکن جدیدی داریم ؟
در بازی های گذشته خدابنده لو ، نجفی و قربانزاده در این پست به بازی گرفته شدند البته یک بازیکن خوب و خلاق نیز در تیم مان داریم که بخاطر مصدومیت چند صباحی است از ترکیب به دور است . مطمئنا با آماده شدن محمد طالبی می توانیم خط هافبکی قدرتمند تر از نیم فصل اول را تشکیل دهیم . زمزمه هایی هم مبنی بر بازگشت کاپیتان مهدوی به گوش شنیده می شود که در صورت بازگشت وی ، من به شما قول می دهم که داماش گیلان قوی ترین خط هافبک لیگ دسته اول را خواهد داشت . با این حال تیم داماش در نیم فصل همانند سایر تیم ها با صلاحدید استاد جهانپور یارگیری خواهد کرد و نقاط ضعف ش را ترمیم می کند .

اف سی داماش دات آی آر : برای بازی با پیکان مسلما از روحیه خوبی برخوردارید . فکر میکنی بتوانید در این دیدار نیز پیروز از زمین بیرون بیایید ؟
خدا را شکر بعد از پیروزی برابر خونه به خونه از روحیه خوبی برخورداریم و نه تنها در برابر پیکان بلکه هر رقیبی که به رشت بیاید در برابرش محکوم به برد هستیم و امیدوارم با پیروزی برابر پیکان هم انتقام بازی رفت را بگیریم و هم قبل از تعطیلات نیم فصل با پیروزی ، دل هواداران مان را شاد کنیم .

اف سی داماش دات آی آر : اگر صحبت پایانی ای داری بفرمایید ...
در پایان می خواهم از شما و همه کسانی که برای تیم زحمت می کشند تشکر کنم و جا دارد از هواداران داماش گیلان که همیشه برگ برنده ما در بازی های خانگی هستند کمال تشکر را نمایم . امیدوارم در آخرین دیدار پیش از تعطیلات نیم فصل با پیروزی برابر پیکان ، تشکر کوچکی از طرف تیم و اوامر باشگاه به سپاس از حمایت های بی دریغ هواداران داشته باشیم .

کلمات کليدي
هادی سهرابی کاپیتان داماش کاپیتان سهرابی

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 2 دي ماه، 1394 توسط maysam  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

max3 

 

مرتبط باموضوع :

 مهیار نوری در ماشین سازی ؛ عماد میرجوان در سپاهان  [ يكشنبه، 9 خرداد ماه، 1395 ] 1729 مشاهده
 برنامه هفته اول تا پنجم ليگ دسته اول اعلام شد  [ شنبه، 29 شهريور ماه، 1393 ] 1542 مشاهده
 
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب