اخبار کوتاه - اف سی داماش

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· داماش در رشت باج نمی دهد؛ پیروزی شیرین پسران کرانه کاسپین بر اروندی ها
· طلسم شکنی در دیار شعر و ادب؛ پیروزی شیرین دختران شهر باران با دبل حسینی نیا
· داماش همچنان شکست ناپذیر؛ مقاومت تهران صفر - صفر داماش گیلان
· هادی طباطبایی: داماش ظرفیتی را داراست که هیچ تیمی در ایران ندارد و آن هم تماشاگرانش است
· با پیروزی برابر ستاره شهر قزوین؛ صعود پاس به جمع مدعیان صعود
· معصومه جهانچی : دو گیلانی به اردوی تیم ملی بانوان دعوت شدند
· شکستی دیگر در کارنامه بانوان فوتسالیست رشت؛ نفت طلائیه سه - دو شهرداری رشت
· شکست در ثانیه های پایانی؛ نفت آبادان دو - یک داماش گیلان
· میثم پسندیده : دوست داشتیم در جام حذفی به مصاف ملوان برویم
· سعید مرتضوی : موفقیت داماش مهمتر از گلزنی من است / برای صعود به لیگ یک می جنگیم
· گزارش تصویری اختصاصی اف سی داماش از دیدار داماش گیلان - قشقایی شیراز
· نوار پیروزی های خانگی داماش پاره شد؛ داماش گیلان یک - یک قشقایی شیراز
· باخت خفیف شهرداری چی ها در لیگ برتر فوتسال بانوان
· داماش همچنان شکست ناپذیر؛ مس نوین کرمان صفر - صفر داماش گیلان
· شکست شهرداری چی ها در گام نخست؛ مس رفسنجان دو - یک شهرداری رشت
· گزارش تصویری اختصاصی اف سی داماش از دیدار داماش گیلان - نیروی زمینی تهران
· داماش همچنان می تازد؛ داماش گیلان دو - صفر نیروی زمینی تهران
· صعود پاس به جمع صدرنشینان لیگ با پیروزی مقابل آریامینو
· طوفان پسران شهر باران در گرمای جهنمی اهواز؛ داماش گیلان دو - یک فولاد نوین اهواز یک
· محمدرضا حاجی پور: داماش را به جایگاهی که هواداران لیاقتش را دارند بازخواهیم گرداند

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» معارفه جهانپور با حضور خبرنگاران برگزار شد

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : عصر امروز کنفرانس مطبوعاتی سرمربی داماش گیلان با حضور خبرنگاران برگزار شد . در این جلسه که به بهانه معارفه سرمربی جدید داماش برگزار گردید ، آقایان سراوانی و قلی زاده نیز حضور داشتند .
در ابتدای جلسه استاد جهانپور دقایقی برای خبرنگاران سخنرانی کردند و بیان داشتند که در گذشته هم دست کم برای سه بار از سوی باشگاه داماش دعوت به همکاری شده بودند که هر بار بنا به دلایلی و مهیا نبودند شرایط این دعوت را رد کردند .
وی سپس با طرح پرسشی در مورد اینکه چرا این بار حاضر شد هدایت داماش را بر عهده بگیرد عنوان داشت که در شرایط فعلی فقط خودش در صورت عدم نتیجه گیری لطمه خواهد دید و تیمش می تواند به موفقیت دست یابد . وی صحبت هایش را اینگونه ادامه داد که بعد از بررسی کارخانه خریدار داماش - فولاد لوشان - متوجه شد که این کارخانه یکی از ده کارخانه برتر دنیا است و تنها کارخانه خاور میانه است که در ساخت سازه های فلزی فعالیت دارد .
وی مشکل فوتبال گیلان را نداشتن منابع اقتصادی پایدار عنوان داشت و با بیان اینکه در گذشته هم دوبار پگاه گیلان به لیگ برتر صعود کرد ولی بدلیل بی پولی قید تیم داری را زد .
او سپس از سختی های کار گفت و رو به خبرنگاران بیان داشت که تیم بدنسازی ای نداشته است و می داند که صبر هواداران نیز کم تر شده است ولی با تمام این تفاسیر آمده ام که کیفیت تیم را ارتقا ببخشم چون می دانم در تیم " شهرم " پتانسیل بالایی نهفته است .

متن کامل و اختصاصی اف سی داماش را در بیشتر ببینید :


بعد از این جمله سوالات خبرنگاران نیز شروع شد . اولین سوال توسط خبرنگار صدا و سیما پرسیده شد که چه پلن و برنامه ای برای اولین بازی تان در لیگ یک دارید ؟
استاد جهانپور در پاسخ بیان داشت که ابتدا باید ببینیم در چه نقطه ای ایستاده ایم و پتانسیل مان به چه اندازه است ؟ بنده هنوز حتی وارد زمین هم نشده ام و امروز برای اولین بار وارد مستطیل سبز خواهم شد . البته با کمک همکارانم که همگی مورد تایید بنده هستند تیم را جمع و جور کردیم .
این را بدانید که بنا به دلایلی مجبور بودیم تنها با سی دقیقه نگاه کردن بازی دوستانه ، بازیکن جذب کنیم ؛ در شرایط عادی بنده دست کم باید یک هفته یک بازیکن را در تمرینات و بازی ها زیر نظر می گرفتم تا در مورد جذبش نظر بدهم ولی مجبور بودیم بدلیل فرصت محدودی که داشتیم که این کار را انجام دهیم .
امیدمان در مجموع به تمریناتی است که بازیکنان بصورت انفرادی انجام داده بودند و همچنین غیرت و همیت بالایشان ، وگرنه در شرایط عادی دست کم شش هفته نیاز بود تا تمرینات بدنسازی داشته باشیم و بازیکنان به شرایط بازی برسند . با همه این ها اگر حمایت لجستیکی و مالی خوبی از تیم صورت گیرد بنده به آینده امیدوارم ولو اینکه تا این لحظه باشگاه هنوز از قید و بندهایش فارغ نشده است و نتوانسته است به شرایط خوبی برسد .سوال بعدی در مورد دستیاران استاد جهانپور و همچنین دورنمایش در این فصل بود ؟
ایشان با بیان اینکه از مربیان پیش بینی نخواهید عنوان داشتند که ما هدف مان ارتقا فوتبال مان است ولی با این تفاسیر یک سوم میانی جدول می تواند نتیجه خوبی برای مان باشد .
سپس در مورد دستیارانش اعلام داشت که مرغوب هماهنگ کننده خواهد بود و سایر کادر فنی نیز به قوت خود خواهند ماند . مرتضی ابراهیمی ، مازیار ربیعی فر ، مهرزاد خیراندیش و منصور قربانی دیگر اعضای کادر مان را تشکیل خواهند داد .
وی با تمجید از مرغوب بیان کرد که وی از نظر مادی و معنوی در این سال ها لطمه بسیاری خورده است و تنها انگیزه اش از ماندن ، خدمت به فوتبال شهرش است .
استاد جهانپور ضمن تشکر از عوامل فعلی باشگاه فلاش بکی به سال گذشته زدند و از کادر فنی و مدیریتی فصل پیش تشکر نمودند که توانستند سهمیه لیگ یک داماش را حفظ کنند .

سوال بعدی در مورد این بود که آیا نفر جدیدی به کادر اضافه خواهد شد ؟
ایشان پاسخ دادند که یک نفر به کادر فنی فعلی اضافه خواهد شد اما زمان اضافه شدن بستگی به عملکرد دستیاران فعلی وی خواهد داشت .

او همچنین در مورد دیر تشکیل شدن تیم و نداشتن بدنسازی اینگونه پاسخ داد که در گذشته نیز دو بار چنین شرایطی را با استقلال شهرداری رشت و پگاه گیلان تجربه کرده است . آماده سازی تیم ظرایفی را می طلبد که بنده فوت و فنش را به خوبی میدانم . گاهی مجبوری برای بدست آوردن آمادگی ، نتیجه را قربانی کنی و 50 % ریسک از دست دادن نتیجه در چنین شرایطی وجود دارد . به هر روی در چنین برزخی باید تیم را آماده کنیم و از آبرو و اعتبارمان دفاع کنیم .

سوال بعدی در مورد تاثیر استاد در بستن تیم بود و اینکه تقریبا تمامی گزینه های خرید باشگاه شما را میخواستند .
ایشان با بیان اینکه کم تر از 5 % در بستن تیم نقش داشته است اعلام داشت که تنها نیازهای پستی را به همکاران اعلام داشته است . وی بیان داشت که زمان بسیار محدود بود و بالاجبار اختیاراتم را به افرادی که مورد وثوق بنده بودند تفویض نمودم . ممکن است در جذب بازیکنان بویژه غیر بومی ها خطا هم داشته باشیم که با توجه به کم بودن زمان قابل پیش بینی است .

وی در مورد اینکه آیا در جام حذفی شرکت می کنید بیان داشت که با اطلاعات لحظه ای که تا به الان دارم خیر ! در جام حذفی شرکت نمیکنیم .

سوال دیگر در مورد شناخت وی از باقی تیم های لیگ یکی بود .
جهانپور با بیان اینکه پخش بازی های لیگ محدود تر از لیگ برتر است گفت که احتمالا به همین دلیل دیرتر شناخت کامل از سایر تیم ها پیدا کنیم .

سوال بعدی در مورد بحث آنالیز بود و اینکه در فصول اخیر سرمربیان داماشی اعتقاد چندانی به آنالیزور نداشتند .
استاد جهانپور با بیان اینکه هم بطور سنتی و هم مدرن به آنالیز حریفان خواهد پرداخت اعلام داشت که در گذشته نیز به طور مثال نرم افزاری آلمانی به نام " مستر کوچ " را خریداری کرده بود و در اختیار همکارانش قرار داده بودند تا بتوانند به صورت علمی به بحث آنالیز بپردازند .

سوال بعدی در مورد نحوه جذب بازیکنان احتمالی بعدی بود و اینکه آیا این بار دخالت می کند و یا باز هم اختیاراتش را تفویض خواهد کرد ؟
جهانپور با بیان اینکه از این به بعد فرصت کافی در اختیار خواهد داشت عنوان نمود که حتما بازیکنان بعدی با نظر خودش جذب تیم خواهند شد .

 از حاشیه های این جلسه بخش پایانی اش بود که خبرنگاران رو به خبرنگار صدا و سیما عنوان داشتند که به چه دلیل اسم داماش را نام جعلی " شهر باران " در خبرها می آورند که پاسخ خانم خبرنگار جالب بود . ایشان عنوان داشتند که نام شهر باران با تاکید هیات فوتبال در خبرها آورده می شود و ایشان عنوان کردند که هیات فوتبال به آنها گفته است اگر نام داماش در خبرها آورده شود بدهی های مالی اجازه حضور این تیم در مسابقات را نمی دهد .

 

 

در انتهای این جلسه ، آقای سراوانی مدیر روابط عمومی داماش بیان داشتند که بزودی کنفرانسی با حضور آقای محمودی مدیر عامل باشگاه داماش برگزار خواهد شد و ایشان پیرامون نام باشگاه توضیحاتی را ارئه خواهند داد .

کلمات کليدي
معارفه جهانپور معارفه مجید جهانپور سایت داماش سراوانی علی سراوانی علی احمدی سراوانی

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 22 مرداد ماه، 1394 توسط maysam  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

max3 

 

مرتبط باموضوع :

 داماش در دیداری تدارکاتی به مصاف سبحان داروی رشت می رود  [ پنجشنبه، 18 شهريور ماه، 1395 ] 427 مشاهده
 
نام شما: // خدای ورزش // فقط\"داماش گیلان\" //
ایمیل شما: g.sport.fc.Damash.gilan@gmail.com

در مورخه : شنبه، 24 مرداد ماه، 1394توسط
(مشخصات کاربر max3 | ارسال پیغام شخصی) (IP آدرس : )

لطفا" اخبار صفحه اصلی اف سی داماش گیلان به روز رسانی کن !!!

 

داماش گیلان در مرحله نخست جام حذفی در ورزشگاه جهنم شهید عضدی  به مصاف مقاومت تهران می رود....

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب