اخبار کوتاه - داماش یار

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· محمدمختاری: پیروزی مقابل سایپا حق داماش بود/ صعود به فینال جام حذفی هدیه داماشی‌ها به هواداران
· بازگشت خوشبختی؛ تیم دایی در شهر باران غرق شد!/شگفتی‌سازی داماش در جام حذفی
· یادداشت وارده: مرزمان تا رؤیا یک تار مو است/ با عشق می‌توان به فینال رسید
· محمدرضا حاجی‌پور: هدفمان صعود به فینال جام حذفی است/نبرد برای گذشته پرغرور داماش
· سیامک فراهانی: داماش به هوادارانش زنده است/ داماش بردفوردسیتی فوتبال ایران
· سرمربی داماش گیلان: شایعه کم‌کاری در دیدار فینال جام حذفی مقابل استقلال صحت ندارد
· مهاجم داماش گیلان: برابر سایپا بازی سختی در پیش داریم
· اسماعیل حاجی‌پور: گیلان چشم‌انتظار داماش است / عبور آبرومندانه داماش از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی
· داماش با پیروزی به استقبال سایپا رفت
· شهرداری رشت 2 – صدرا شیراز 2 / شهرداری حکم سقوط صدرا را امضا کرد
· شکست خفیف تیم فوتبال دختران شهرداری رشت مقابل صدرنشین لیگ
· هفته پانزدهم لیگ دو؛ داماش مقابل آوالان تن به شکست داد
· معصومه جهانچی: می‌توانستیم با گل‌های بیشتری در داربی شمال کشور پیروزی شویم
· تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت پیروز داربی شمال کشور
· بازسازی ورزشگاه‌های گیلان؛ از شعار تا عمل
· با دابل آل کثیر؛ داماش صدرنشین جدید لیگ دو
· پیروزی پرگل دختران شهر باران مقابل دریژنو
· دایی شیرزاد اسطوره اخلاق مداری ورزش گیلان/ چهره های ارزشمند فراموش نشوند
· سیامک فراهانی: صدرنشینی نیم‌فصل به‌دردمان نمی‌خورد/ حضور پرقدرت داماش در نیمه‌نهایی جام حذفی
· محمدرضا حاجی پور: هدفمان صعود به لیگ یک است / اعاده حیثیت داماش در جام حذفی

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» افشین ناظمی: خائن کسانی هستند که داماش را نابود کردند / او می خواست شش بازیکن اصلی ام را اخراج کنم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : به گزارش خزراسپورت ناظمی در ابتدا گفت: البته آقای عابدینی بار اول نیست که دارد مرا مورد لطف خود قرار می دهد و از فردای کنار گذاشته شدن من، ایشان چپ و راست من را مورد حمله های کلامی خود قرار دادند و به شواهد رسانه ها من هرگز در مقام پاسخگویی برنیامدم.

وی در ادامه افزود: نه اینکه من جواب برای سخنان ایشان نداشتم، که در خصوص تک تک حرفهای ایشان پاسخ های منطقی دارم، نه حرفهایی از جنس سخنان آقای عابدینی که بیشترشان بار حقوق دارد و تهمت است.

وی با عنوان اینکه دلیل سکوت من حفظ منافع باشگاه داماش و شهرم بوده گفت: اینکه تاکنون جواب عابدینی را ندادم به دلیل این بود که دوست نداشتم داماش را با حرفهایم ئارد حاشیه کنم و اگر جواب می دادم مسلما ایشان می گفت که ناظمی با مصاحبه هایش تیم را انداخت و من به این دلیل سکوت کردم، اما حالا دیگر زمان سکوت نیست، چون داماش را به جایی بردند که سزاور و جایگاهش این نبود.

سرمربی پیشین داماش در خصوص اتهام عابدینی مبنی بر نابودی داماش توسط او گفت: بله، ایشان راست می گویند و من داماش را نابود کردم! چرا که دو سال پیش با وجود بی پولی و حواشی فراوان و البته با کمک بازیکنان و هواداران توانستم داماش را در لیگ برتر حفظ کنم و این به نابودی تیم کمک کرد!

مصاحبه  کامل را در بیشتر ببینید :


در حالی که ابتدای فصل ستاره هایی مانند حسین ابراهیمی، حسن رودباریان و علی رضا جهانبخش از تیم جدا شدند و در عوض آنها جوانهایی همچون: حسن زاده، سیف اللهی، قدمی به داماش آورده شدند، اما با همین جوانها من تیم را هفتم جدول کردم. شاید منظور عابدینی از خیانت اینها باشد!

ناظمی با اشاره به خروج شش بازیکن در نیم فصل از داماش گفت: ما یکی از معدود تیم هایی بودیم که ابتدای فصل جای خالی داشتیم و عابدینی به من گفته بود که چون پول نداریم این جای خالی را نگه می دارم برای نیم فصل. اما در کمال تعجب در نیم فصل بازیکنی به تیم اضافه نشد هیچ، بلکه مهره های کارسازی همچون محمد آبشک، کبه، داسیلوا، حلافی، افشین چاووشی و جهانگیر عسگری هم از لیست داماش خارج شدند. اما با همه این کارها ما در بازی اول توانستیم سایپا را در تهران شکست دهیم و این را هم باید به لیست خیانت من اضافه کنید!

سرمربی سابق داماش در ادامه گفت: من از چند روز مانده با بازی ملوان بارها به عابدینی زنگ زدم تا از او بخواهم که پیش از بازی به رشت باید و موجب دلگرمی بازیکنانم شود اما او هرگز به تلفن من جواب نداد و به مدیر روابط عمومی پیغام داد که شرمنده ناظمی هستم که چون پول ندارم نمی توانم بیایم.

وی افزود: ایشان در حساس ترین بازی سال بچه ها را تنها گذاشت و بعد به دوستانش گفت که چون بازیکنان در ارتباط با بی پولی با رسانه ها مصاحبه کردند من آنها را تنبیه کردم و به رشت نرفتم. این در حالی بود که خود عابدینی با هماهنگی مسئول رسانه ای و خود من به بازیکنان اجازه دادیم تا در ارتباط با بی پولی با رسانه ها سخن بگویند تا مسئولین و مقامات ذی ربط صدای ما را بشنوند. اما چون عابدینی استاد فرار به جلو است، همه تقصیرها را گردن بازیکنان انداخت.

ناظمی با یادآوری اینکه اجازه اعتصاب را به نوعی خود عابدینی به بازیکنان داد گفت: در جلسه ای که من و سایر بازیکنان بودند عابدینی گفت که اگر تا دو روز دیگر پول نیاوردم می توانید اعتصاب کنید و سر تمرین نیایید. حتی وقتی خواستم حرفش را قطع کنم و از بازیکنان بخواهم بی پولی را با تمرین نکردند تلافی نکنند، عابدینی به من تشر زد که چرا نمی گذارید بازیکنان حق و حقوق خود را بدانند!؟ او به بازیکنان گفت: که اگر کمتر از سی درصد رقم قرارداد را دریافت نکنند به صورت قانونی می توانند قرارداد را فسق کنند. اما وقتی بازیکنان اعتصاب کردند او پیغام داد که ناظمی عرضه ندارد چند تا بچه را به تمرین کردن مجاب کند!  

وی در ادامه گفت: من هنوز هم می گویم عابدینی بزرگ فوتبال است اما کارهایی که در این چند مدت کرده موجب شده تا جایگاه و ارزش خود را در جامعه فوتبال از دست بدهد. او از من می خواست بدون دلیل شش بازیکن اصلی ام ر اخراج کنم و وقتی من خود داری کردم از جلسه بلند شد و با عصبانیت باشگاه را ترک کرد. حرف من این بود که اولا چرا باید بازیکن را بی دلیل اخراج کنم و دوما در یک تیم نصف و نیمه اگر شش نفر را هم کنار بگذارم با چه نفراتی به میدان بروم!

ناظمی در ارتباط با سخنان عابدینی در خصوص ربط دادن اعتراضات هواداران داماش به او گفت: این هواداران همان هایی بودند که شعار ایران آسیا امیر عابدینی دادند و امروز هم دارند او را سرزتش می کنند. آن روز که عابدینی تشویق می شد آنها فوتبال فهم بودند و حالا که کورد اعتراض قرار گرفته شده اند ارازل و محکوم به حالت غیرطبیعی داشتن!

سرمربی سابق داماش در پایان گفت: من خیانت نکردم، بلکه خیانت را کسانی کردند که با استعفاهای پی در پی و بی حاصلشان و مصاحبه های تفرقه آمیزش داماش را به نابودی کشاند و سهمیه لیگ برتری داماش را از بین برد.

کلمات کليدي
افشین ناظمی سرمربی داماش سرمربی اسبق داماش باشگاه داماش FC Damash

ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 24 فروردين ماه، 1393 توسط maysam  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

max3 ,sad 

 

مرتبط باموضوع :

 
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب