اخبار کوتاه - داماش یار

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· سرمربی داماش: با کسب جام حذفی در تاریخ فوتبال ایران ماندگار می‌شویم
· کاپیتان داماش: امید آخرین چیزی که می‌میرد/ ارائه بازی شجاعانه مقابل پرسپولیس
· پیشبازی داماش – پرسپولیس؛ دستیابی پرسپولیس به 6 یا کسب جام داماش در دومین فینالش
· مدیرعامل داماش: داماش فصل آتی در لیگ 2 بازی نمی‌کند
· آخرین تمرین داماش در رشت پیش از فینال جام حذفی
· دیدار با رؤیا؛ تو دیگر آرزوی یک شهر نیستی
· مدیرعامل داماش: هنوز مشخص نیست در فینال شرکت کنیم/ هدفمان قهرمانی در جام‌حذفی نبود
· بنیادی فر قاضی فینال جام حذفی شد
· ورزشگاه شهدای فولاد میزبان فینال جام حذفی شد
· فوتبال گیلان در فصل 97-98؛ سقوط ویترین فوتبال استان تا صعود شگفتی‌ساز به فینال جام حذفی
· نامه اعتراضی داماش به انتخاب مشهد به عنوان میزبان فینال جام حذفی
· تکذیب خبر انصراف قطعی داماش از فینال جام حذفی
· آغاز نظرسنجی مردمی انتخاب قهرمان قهرمانان ورزش گیلان و چهره برتر فوتبالی استان
· ما نباختیم، ما را سر بریدند، تکه‌تکه‌مان کردند
· روز سیاه فوتبال ایران؛ داماش قربانی داوری‌های شائبه برانگیز
· الماسخاله: رئیس دپارتمان داوری سکوت اختیار کند
· کناره‌گیری احتمالی داماش از فینال جام حذفی
· داماش 1 – نیروی زمینی 2؛ رؤیای صعود برباد رفت
· قدم‌قدم، سو به‌سوی لیگ یک؛ فینالیست جام حذفی سودای بازگشت در سر می‌پروراند
· داماش 0 – نیروی زمینی 0/ تکلیف سومین تیم صعودکننده به لیگ یک در رشت مشخص می‌شود

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» مهدوی : آقایان کاری کردند که داماش تا سقوط پیش رود / به تیم نصفه و نیمه ملوان خوشبین نیستم !

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : در گفت و گویی دوستانه ،پیش از بازی با مس کرمان با محمدرضا مهدوی کاپیتان با اخلاق تیم به مصاحبه پرداختیم که این روزها از اوضاع و احوال تیمش راضی نیست.

اف سی داماش دات ای ار : آقای مهدوی از شرایط نابسامان تیم داماش چه خبر؟

به نظرم خودتان در جریان هستید و می دانید اوضاع تیم ما اصلا خوب نیست ،از اول فصل شرایط بد بود ،من همان موقع به بعضی آقایان گفتم اما فکر می کردند ما چیزی نمی دانیم. به حرف های ما بی محلی کردند و شرایط طوری دست به دست هم داد تا شرایط ما همین شود که می بینید.ما بازیکن در بعضی پست ها داشتیم اما فکر می کردند تعداد بازیکن در بعضی پست ها زیاد است و خیلی ها را از دست دادیم برای مثال افشین چاوشی ،محمد آبشک ،کبه ،حلافی،جهانگیر عسگری که بخاطر اوضاع مالی از دست دادیم.

در مورد چاوشی که نمی خواهم موضوع را باز کنم فقط این را بگویم که خود آقایان نخواستند از مدیریت باشگاه تا الی آخر...!! خود آقایان نخواستند افشین چاوشی در تیم باشد .در حالی که اوضاع ما روز به روز بد و بدتر می شد.من حتی نیم فصل هم گفتم ما با این شرایط باید به فکر سقوط نکردن باشیم ولی هیچکس باور نکرد،به من می گفتند تو فکر می کنی تیم ما ضعیف است ،خوب حالا که همه چیز مشخص شده...!

شما خودتان شرایط تیم را ببینید ،ما بازیکن خاصی در تیم نداریم، در تمرینات انگار با تیم امید داماش تمرین می کنیم.اگر چند بازیکن قدیمی که در تیم هستند و سابقه دارند در تیم نباشند دیگر هیچ بازیکن خاصی در تیم نخواهیم داشت.همانطور که ما برای بازی به بیرون از خانه می رویم و می گویند این بازیکن ها کی هستند ؟ما این بازیکن ها را نمی شناسیم !،شما چگونه با این تیم در لیگ برتر حضور پیدا می کنید؟.... فقط امیداوارم شرایط خوب باشد.

اف سی داماش دات آی ار : شرایط داماش برای ماندن در لیگ سخت شده است.به نظرتان فردا نتیجه لازم مقابل مس را خواهیم گرفت؟

در حقیقت ما خودمان کاری کردیم که شرایطمان به اما و اگر کشیده است.امیدوارم هر طوری که هست فردا سه امتیاز مسابقه را بگیریم و منتظر بازی ملوان و فجر و ذوب آهن و راه آهن باشیم .اگر این مسابقات مساوی شود و ما ببریم مستقیم در لیگ خواهیم ماند و این بسیار عالی است.باز هم می گویم بازی و سرنوشت دست خودمان است ،باید به فکر برد باشیم و با سه امتیازی که خواهیم گرفت حتی در صورت سقوط به هواداران پس از مدت ها یک برد هدیه داده باشیم .حال تا آنجایی که من خبر دارم تیم مس کرمان با 14 15 نفر از ترکیب به رشت سفر کرده که در ان تیم هم یکی دو نفر مصدوم هستند ،محمد ابشک هم با سرمربی مس لوکا بوناچیچ رابطه ی خوبی ندارد و به احتمال زیاد در لیست 18 نفره نخواهد بود.

مصاحبه اختصاصی و کامل اف سی داماش را در بیشتر ببینید :


اف سی داماش دات آی آر : شرایط و آمادگی خودتان در چه حدی است؟

ما تمرینات خودمان را انجام می دهیم ولی خوب سالهای سال است که داریم در این تیم بازی می کنیم و این شرایطی که من می بینم از نظر روحی روانی دچار افت خواهیم شد.من همیشه در مصاحبه هایم گفته ام دوست ندارم بر روی تیمم لقب آسانسور بگذارند .آقای فردوسی پور و امثال ایشان هر جا نشستند گفتند تیم داماش آسانسور است ،می گویند تیم داماش دو سال در لیگ می ماند بعد سقوط می کند.مثل اینکه چنین چیزی واقعیت دارد!!البته تقصیر آقای فردوسی پور و امثالهم نیست ،این اتفاقات را خودمان باعثش هستیم .من فکر می کنم چون مدیریت قوی وجود ندارد در تیم ،به همین راحتی چنین اتفاقی می افتد.

خیلی از تیم ها با هزینه های میلیارد و هنگفت در آخر از لیگ سقوط می کنند.ما باید خیلی بیشتر از این ها به فکر باشیم تا همانند تیم نفت تهران که سه چهار سالی است در لیگ بازی می کند ،اما حالا تیم اول جدول است.ما باید همانند آنها عمل کنیم و با یک برنامه ریزی خوب و مدت دار بتوانیم بازیکن های خوب را به تیم اضافه کنیم و امکانات و پول و همه چیز را سر وفت حاضر کنیم تا بازیکن دغدغه هیچ چیز را نداشته باشد.این را دیگر همه می دانند فوتبال یعنی پول،اگر پولی نباشد می شود مثل تیم ما...!

 

 

اف سی داماش دات آی آر : شهردار رشت پس از مدت ها به بازیکنان ملوان در صورت برد مقابل فجر پاداش در نظر گرفته است.آیا این حرکت کمی دیر نیست برای حمایت از تیم داماش؟

در لحظه های آخر به نظر من فایده ای نخواهد داشت،خودم تا انجایی که خبر دارم ملوان با 12 13 بازیکن اصلی تمرین کرده است و بازیکنان اصلی هم در تیم نیستند ،و ما بقی تیم را امیدها تشکیل می دهند.حالا به نظر شما با این شرایط تیم ملوان می تواند در شیراز موفق باشد؟الان حتی یک بچه ده ساله هم متوجه خواهد شد که تیم ملوان فقط برای انجام بازی به شیراز رفته است.حالا اگر دوست داشته باشند تیم فجر را می برند اگر نه که 5تا خواهند خورد.خودتان هم می دانید چه چیزهایی در سایت هایشان نوشته اند!

اف سی داماش دات آی آر : تیم داماش در سفر به اصفهان تنها نبود و عده ای با اتوبوس و ماشین شخصی خودشان را به بازی رساندند ،اما دست خالی از آنجا برگشتند.آیا با هواداران صحبتی دارید؟چه صحبتی با مسئولان استانی یا شهری دارید؟

من ممنون هواداران خوب داماش هستم.واقعاً این همه راه را از رشت به اصفهان آمدند و تیم را بسیار عالی تشویق کردند ،دستشان درد نکند ،اما بسیار متاسفم که تیم ما و تماشاگران خوبمان دست خالی از اصفهان برگشت ،چون واقعاً عشقشان این تیم هست ،مخصوصاً قشر جوان .وقتی من در بازی ها جوانان را بر روی سکوها می بینم خلی خوشحال می شوم و از این همه تماشاگر که امسال در بدترین شرایط و با بدترین نتایجی که رقم خورد هیچکاه تیمشان را ترک نکردند و پشتش را خالی نگذاشتند تشکر می کنم. فقط امیدوارم فردا فوتبال طوری رقم بخورد که هوادارن خوب و لایق رشت ،ناراحت ورزشگاه را به سمت خانه ترک نکنند.

همچنین از مسئولان و مدیران نیز انتظار خاصی ندارم ،چون می دانم کاری از دستشان ساخته نیست .فکر کنم طرف حساب تیم داماش مسئولان نیستند .استاندار یا فرماندار فقط می توانند در زمانی که تیم در وضع نابسامانی است به تیم کمک بکنند در حد چهل -پنجاه میلیون!!من فقط امیدوار هستم که آقای عابدینی برای تیم یک فکر اساسی بکند،یا تیم را واگذار کند یا تیم را بفروشد و به یک شرکت خصوصی بدهد بتواند سرمایه گذاری کند ،چون تیم اینهمه هوادار دارد و حیف است این هوادار یک تیم خوب نداشته باشد.حالا نه هوادار،خود من ،شما ،بازیکنان انتظار این را داریم که یک تیم خوب در لیگ داشته باشیم و حرفی برای گفتن،اما با این شرایط فکر نکنم حرفی برای گفتن داشته باشیم.یعنی امسال خود آقایان کاری کردند که تیم داماش از لیگ برتر سقوط کند. اگر زودتر از این به تیم ما کمک می کردند و یک فکر به حال و روز این تیم می شد شرایط ما این نمی شد!

اف سی داماش دات آی آر : صحبت پایانی !

اما دوست دارم در آخر تشکر کنم از هواداران رشتی،من خودم فوتبالم را مدیون این تیم هستم،مدیون هواداران هستم ،امیداوارم تیم فردا نتیجه لازم را بگیرم ،چه بمانیم در لیگ و چه نمانیم حداقل یک برد شیرین به پاس زحمات هواداران خوب داماشی هدیه داده باشیم.واقعیت این است که تا همین الان من در فکر این هستم که سال بعد اینجا نباشم،اگر فوتبال هم بازی نکردم واقعاً تصمیم گرفتم از تیم بروم چون در این شرایط و در این مدت چیزهایی از بعضی افراد،دوست ،رفیق و دور و بری های تیم دیدم که باورش برایم سخت بود ،حتی باور نمی کنید در این فوتبال چنین اتفاق هایی در جریان  باشد.زمان پگاه یا اوایل داماش اینطوری نبود ،من فکر می کنم مشکلات مالی خیلی تاثیرگذار است ،حاشیه ها ،بی نظمی ها ،رفت و آمدهای خودسرانه بازیکنان  از این قبیل اتفاقاتی است که در این تیم می افتد.باز در هر صورت امیدوارم فردا برنده میدان باشیم و بتوانیم در لیگ بمانیم و زمانی که از تیم رفتیم حداقل سرمان بالا باشد که ما تیم را در لیگ نگه داشتیم.

 

احد حجامی / اف سی داماش

کلمات کليدي
محمدرضا مهدوی کاپیتان مهدوی داماش گیلان داماش رشت مهدوی اف سی داماش سایت هواداران داماش

ارسال شده در مورخه : جمعه، 22 فروردين ماه، 1393 توسط armin  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

max3 

 

مرتبط باموضوع :

 قرمز و آبی ؛ دشمن یا دوست ؟ !  [ سه شنبه، 19 اسفند ماه، 1393 ] 1183 مشاهده
 بدنساز اسبق داماش گیلان به سپیدرود رشت پیوست  [ شنبه، 20 خرداد ماه، 1396 ] 1344 مشاهده
 
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب