اخبار کوتاه - داماش یار

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 

مطالب گذشته
· تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت پیروز داربی شمال کشور
· بازسازی ورزشگاه‌های گیلان؛ از شعار تا عمل
· با دابل آل کثیر؛ داماش صدرنشین جدید لیگ دو
· پیروزی پرگل دختران شهر باران مقابل دریژنو
· دایی شیرزاد اسطوره اخلاق مداری ورزش گیلان/ چهره های ارزشمند فراموش نشوند
· سیامک فراهانی: صدرنشینی نیم‌فصل به‌دردمان نمی‌خورد/ حضور پرقدرت داماش در نیمه‌نهایی جام حذفی
· محمدرضا حاجی پور: هدفمان صعود به لیگ یک است / اعاده حیثیت داماش در جام حذفی
· داماش صدرنشین جدید لیگ دو؛ داماش گیلان دو - فولاد اهواز صفر
· تساوی مدعیان صعود در اراک؛ زور داماش و خوشه طلائی به هم نرسید
· گام بلند شهرداری رشت برای پیوستن به مربع قهرمانی با دبل حسینی نیا
· سردار بوکان یک – یک داماش گیلان؛ داماش گیلان از رسیدن به صدر جدول بازماند
· پیروزی داماش مقابل شهرداری بم با دبل صف‌شکن
· شکست داماش مقابل مقاومت در روز اشتباهات عجیب داوری
· داماش دو – یک کاسپین؛کام‌بک داماش مقابل کاسپین با طعم صدرنشینی
· استارت شهرداری رشت با تساوی در نیم‌فصل دوم
· علی آل کثیر: خواهان تقابل با یک تیم بزرگ لیگ برتری هستیم
· میلاد پورمحسن: داماش سودای فینالیست شدن دارد/ بدشانسی داماش در قرعه‌کشی جام حذفی
· محمد مختاری: حضور داماش در نیمه‌نهایی از روی شانس نیست
· داماش چهار- سه ماشین سازی؛ صعود فینالیست اسبق به جمع چهار تیم برتر جام حذفی
· سیامک فراهانی: انتقادات مجری برنامه نود سطحی بوده است / صعود به لیگ یک هدف غایی داماش

مطالب قدیمی تر


بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


» وحید محمدی : تنها آرزویم این است که دوباره پیراهن مقدس داماش را بر تن کنم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : حال که وقفه ای در لیگ برتر رخ داده است به بهانه اتفاقات اخیر داماش و اخراج مشاور ارشد ! عابدینی سراغ یکی از بازیکنان سابق تیم امید داماش و حال حاضر پاس گیلان رفتیم . بازیکنی که در اوج بدلیل ناملایمت هایی که به او روا داشته شد از حضور در داماش بازماند . او فوتبالش را از پگاه آغاز نمود و بعد از چند فصل توانست کاپیتان امیدهای داماش شهر باران شود . متن زیر ماحصل گفتگوی اف سی داماش با وحید محمدی ، کاپیتان اسبق امیدهای داماش می باشد :


اف سی داماش دات آی آر : لطفاً خودتان را کامل معرفی کنید.
وحید محمدی هستم ، متولد 31 تیر سال 70 .فوتبالم را از تیم 12 ساله های پگاه شروع کردم ،وقتی در تست فنی مورد پذیرش قرار گرفتم ،آقای شهرام حمیدی !، به عنوان دروازه بان مرا انتخاب کردند.ولی وقتی  بر سر تمرین رفتم آقای پاکدل پستم را عوض کردند و  به عنوان دفاع وسط به بازی گرفته شدم.


اف سی داماش دات آی آر : آیا در مسابقاتی هم شرکت داشتید؟
بله .بعد از مدتی تمرین ، مسابقات کشوری در یزد برگزار می شد و من برای اولین بار بود که به مسابقات کشوری می رفتم.البته در آن مسابقات از بین 32 تیم شرکت کننده به رتبه دهم دست پیدا کردیم . آن بازی ها سکوی پرتابی برایم بود تا بتوانم در فوتبال پیشرفت کنم. بعد  از آن خوشبختانه و با کمک مربیان توانستم به رده 14 ساله های پگاه بپیوندم و همان سال نیز با لطف خدا بازوبند کاپیتانی را بر بازو داشتم که در مسابقات لیگ کشوری به مقام سوم دست پیدا کردیم .

اف سی داماش دات آی آر : گویا در تمامی رده های پایه کاپیتان تیم بودید !
خدا را شاکرم و ستایش می کنم که توانستم در اکثر ر ده های تیم محبوبم بازوبند کاپیتانی را بر بازویم ببندم.سال بعد هم در رده نوجوانان،با تلاش فراوان که داشتم دوباره بازوبند کاپیتانی به من رسید که در همان موقع افتخار بزرگی بود که نصیب من می شد.

مصاحبه اختصاصی و کامل اف سی داماش را در بیشتر ببینید :


اف سی داماش دات آی آر : گویا در همین سالی که سوم شدید ، پگاه منحل شد !
بله،اتفاقاً همان سالی بود که باید تیم جوانان منتقل می شدیم.در ابتدای فصل خبر انحلال پگاه رسید،البته کمی بعد ،خبر رسید که شرکت داماش جایگزین شرکت پگاه خواهد شد. در زمان انحلال پگاه کمی نا امید بودیم،ولی دوباره با خبر آمدن شرکت داماش قوت قلبی تازه گرفتیم.تمامی امکانات و تجهیزاتی که در اختیار ما بود،ما را به دنیای جدیدی از فوتبال نوید می داد،که فکر می کردیم می توانیم بهترین پیشرفت ها را داشته باشیم..همان سال با آمدن حاج اقا عابدینی مدیریت خوب باشگاه و تدابیر خوب ایشان یک تیم خوب و چهره را به کشور معرفی کردند.البته حضور ایشان باعث دلگرمی ما بود،و ما امید این را داشتیم که بهترین برنامه ها و آینده را در روبروی خود ببینیم.

اف سی داماش دات آی آر : حضورت در تیم جوانان چطور بود؟
-من در رده جوانان کشور هم حضور داشتم و در لیگ کشور هم بودیم که در همان لیگ بهترین بازی های خودم را انجام دادم و توانستم به عنوان دفاع وسط ،4گل به ثمر برسانم،که جز با یاری بازیکنان آن روزهای داماش و لطف خدا میسر نمی شد.در مسابقات آن سال توانستیم جز 4 تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی کشور باشیم ،ولی با بد شانسی نتوانستیم به مرحله فینال برسیم و در نهایت به مقام چهارمی نائل شدیم.


اف سی داماش دات آی آر : در تیم امید هم حضور داشتی ؛ شرایطت در تیم امید چگونه بود؟
در تیم امید شرایطم خوب بود . همان سال اول نیز به بزرگسالان رفتم . آن زمان اقای فیروز کریمی سرمربی وقت داماش بودند . آقای کریمی درخواست دو بازیکن در پست دفاع داشتند که یکی از آنها من بودم.البته آقای کریمی از من خوششان آمده بود و درخواست داده بود تا قرارداد مالی با من بسته شود.قرارداد من همان موقع چیزی حدود 18 میلیون تومان بود که قرار بود کل مبلغ پرداخت شود،که با بی خبری آقای عابدینی ، آقای مرغوب گفتند:شما سفید امضا کن و من 18 میلیون را از حاجی خواهم گرفت.شما فکرتان به فوتبال باشد و دغدغه مالی نداشته باشید.این صحبت های آقای مرغوب باعث شد ما دلگرمی داشته باشیم،اما در آخر فصل به یک باره ورق برگشت و مبلغ خیلی کمی از قرار داد به من رسید.


اف سی داماش دات آی آر : آیا با آقای مرغوب مشکلی داشتید؟
نمی دانم چه کاری یا خطایی انجام دادم که آن اقا اصلاً مرا قبول نداشت،نه از نظر فوتبالی و نه از نظر شخصی.خیلی از مربیان داماش مثل اقای احمدی صفت،پاکدل ،رنجکش ، رضا بهشتی ،ویشکایی مرا دوست داشتند و بازی هایم را مورد پسند می دانستند ولی نمیدانم که چرا اقای مرغوب به هیچ وجه بازی ام را قبول نداشتند!

یک بار زمان آقای کریمی ،بازی پلی اف با نفت آبادان بود که یک هفته در اردوی تهران بودیم ،آقای مارکار آقاجانیان مربی من بودند،به من گفته بودند که کارت بازی ات صادر شده،و شما چمدانتان را جمع کنید تا با تیم به آبادان برویم.همان موقع آقای محمد مختاری سرماخوردگی شدید داشتند،وقتی از اتاقم پایین آمدم و منتظر بودم،گفتند: وحید محمدی و محمد مختاری برایتان ماشین گرفتیم که به رشت بروید.آن لحظه خیلی شوکه شدم و با آقای مارکار تماس گرفتم و و تنها چیزی که پشت تلفن گفتند این بود که : حیف...! و حرف دیگری نزدند.سالی که اقای پوشنیک به داماش امدند ،به من چند بازی رسید که فقط در پست دفاع وسط بازی می کردم.آن بازی ها آن قدر می توانستم پیشرفت کنم که اجازه بازی در فاع جناحین به من نمی رسید و به نحوی اعتماد به نفسم را از دست داده بودم.نیم قصل دوم به تیم داماش تهران رفتم که  همان سال به دسته یک صعود کرده بود.بعد از ان رابط اقای مرغوب با من تماس می گرفت که به باشگاه داماش گیلان برگرد.وقتی به رشت برگشتم ،آقای مرغوب گفتند: با سعید مرتضوی به دفتر باشگاه بیایید تا کمی صحبت کنیم.وقتی به دفتر باشگاه رفتیم ،آقای مرغوب حدود دو ساعت با ما صحبت کردند و قول های فراوانی به ما دادند،از جمله تمرین مداوم در بزرگسالان و قرارداد 30 میلیونی و غیره .همان موقع اتفاقاً علیرضا جهانبخش با من به رشت آمد و علیرضا به تمرین رفت و من به خاطر شخص مرغوب باز ماندم.

درآن سال بازیکن های بزرگی به داماش پیوسته بودند و مربی هم آقای دینورزاده بود. من پشت تمرینات مانده بودم.وقتی با آقای مرغوب تماس می گرفتم ،می گفتند:آقای دینورزاده در داماش ماندگار نیستند،دو سه هفته صبر کنید ،اقای دینورزاده می رود، و من به بزرگسال می روم و شما را بر سر تمرین می آورم .اتفاقاً همین اتفاق افتاد و آقای دینورزاده از تیم اخراج شد و آقای مرغوب به بزرگسال راه پیدا کردند و دیگر نه اسمی از وحید محمدی بود و نه از سعید مرتضوی.همان موقع کاپیتان تیم امید بودم و تیم به لیگ برتر راه یافت و از آن قرارداد سی میلیونی فقط 50 هزارتومان نصیبم شد.البته آقای مرغوب بازهم گفتند که اسم شما در لیست زیر 23 سال تیم جا خوهد گرفت .

باز هم لیست زیر 23 سال آمد و اسمی از من نبود.من که از تیم های پایه برای پگاه و داماش بازی می کردم و کاپیتان بودم چگونه به بزرگسال راه پیدا نکردم ! همان لحظه به دفتر باشگاه رفتم و آقای مرغوب را دیدم و گفتم:اقای مرغوب،می خواهم دو دقیقه با شما صحبت کنم...! آقای مرغوب وقتی لب باز کردند ،تمای الفاظ رکیک و و فحاشی را علیه من انجام داد و آبرویم را در باشگاه برد که هیچگاه از خاطرم پاک نمی شود . آن روز چنان اشک می ریختم که حتی باور کسی نمی امد که من گریه کنم.ولی ان روز گریه کنان از باشگاه بیرون آمدم ،چون من وحید محمدی بعد از ده سال تلاش و کوشش برای داماش،چنین برخوردی با من شده بود.از ان به بعد رمقی برایم نمانده بود و از فوتبال و بازی گردن تنفر داشتم.


اف سی داماش دات آی آر : فوتبال را در آن برهه کنار گذاشتید ؟ !

بعد از مدتی تصمیم گرفتم به خارج از کشور بروم ،چون برادرم در سوئد زندگی می کند و فیلم بازی هایم را برای یک باشگاه سوئدی فرستاده بود و قرار بود به آنجا بروم و برای آن تیم بازی کنم.در ایران 90% کارهایم جور بود،اما در آخر با یک مشکل نتوانستم به آنجا بروم و در ایران ماندم.


اف سی داماش دات آی آر : در حال حاضر ؟
-در حال حاضر با مساعدت آقای اسماعیل رجب زاده توانستم به فوتبال برگردم و همینطور برای انجام خدمت مقدس سربازی به تیم پاس رشت پیوستم و خدا را شکر در آنجا مشغول هستم.


اف سی داماش دات آی آر : آیا آرزویی برای فوتبال خود دارید؟
بله.تنها آرزویم این است که دوباره به تیم شهرم داماش باز گردم  و پیراهن مقدسش را بر تن کنم و در زمین عضدی بازی کنم.


اف سی داماش دات آی آر : اگر روزی شرایط مهیا شود به تیم همسایه خواهید رفت؟
-شهر من رشت است  و قلبم برای رشت می تپد .من حتی می توانستم خدمت سربازی ام را در ملوان انجام دهم ولی ترجیح دادم در همین تیم که متعلق به رشت است بمانم !


اف سی داماش دات آی آر : نظرتان راجع به شرایط حال حاضر داماش چیست؟
-واقعاً حیف است.داماش بازیکنان خیلی خوب و با تعصبی دارد .کجای ایران بازیکنان با سه سال بی پولی و طلب برای تیم بازی می کند؟تیم خوب داماش از شرایط فنی و فیزیکی تیم بسیار خوبی است و علی اقای نظر محمدی خیلی خوب تیم را اداره می کند ،تنها مشکل از ضربات آخر است که بد شانسی هم چاشنی این نتیجه نگرفتن هاست.امیدوارم هواداران خوب و پر شور داماش هیچ گاه در هیچ شرایطی پشت تیم را خالی نکنند و به مانند این چند سال که یار دوازدهم داماش بودند با داماش بمانند.باور کنید هیچ تیم ایرانی هواداری پر شور تر از هوادار رشت ندارد که برای تیم گریه می کند،می خندد،تشویق می کند و ...


اف سی داماش دات آی آر : شیرین ترین و تلخ ترین خاطره فوتبالی؟
شیرین ترین خاطره م در زمان پگاه بود که در رده جوانان در مسابقات کشوری توانستم در دقیقه 80 گل به ثمر برسانم و تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کند.تلخ ترین خاطره م نیز جدایی از داماش بود که هیچ گاه از ذهنم پاک نمی شود.


اف سی داماش دات آی آر : حرف پایانی !
آرزوی موفقیت برای تیم شهرم داماش و اینکه دیگر اسم داماش هیچگاه تغییر نکند .

مصاحبه : احد حجامی / اف سی داماش

کلمات کليدي
وحید محمدی اف سی داماش تارنمای هواداران داماش گیلان مرغوب عبدالله مرغوب داماش گیلان داماش ایرانیان رشت Damash Damash Rasht

ارسال شده در مورخه : شنبه، 3 اسفند ماه، 1392 توسط maysam  چاپ مطلب


 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

max3 

 

مرتبط باموضوع :

 عابديني: اگر مي‌توانستم به موسوي يك ميليارد مي‌دادم  [ چهارشنبه، 25 خرداد ماه، 1390 ] 1588 مشاهده
 
نام شما: danialasadi
ایمیل شما: anzali1355@gmail.com

در مورخه : شنبه، 3 اسفند ماه، 1392توسط
(مشخصات کاربر danialasadi | ارسال پیغام شخصی) (IP آدرس : )

اگر سه تا بازی بعدی رانبریم احتمال زیاد سقوط میکنیم بجنبید تو رو خدا ... ملوان را ببینید 4 تا 4 تا میزنه . یعنی نمیشه یک تیم را یک هیچ هم برد؟ اصلا میدونید چند روز از آخرین بردمون گذشته ؟

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما : 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب